Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
964 980
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Y konto usunięte
0 / 32

Przekazaliśmy Zełeńskiemu kilkaset czołgów, MILIARDY poszły na pomoc ukraińcom w Polsce, a on nie był w stanie powiedzieć jednego słowa: przepraszam, w rocznicę Rzezi Wołyńskiej... mało tego, ukraiński ambasador porównał Polskę do ZSRR i III Rzeszy, a ukraińska ambasada ogłosiła, iż za Rzeź Wołyńską winę ponoszą "ciężkie czasy", a nie ukraińcy.
I to ma być to oczekiwane polsko-ukraińskie pojednanie? Jak widać, ukraińcy bardzo się starają, by pojednania nie było, choć bardzo chętnie przyjmują od nas wszelką pomoc, jak coś takiego nazwać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+9 / 15

@yapa7 Zełeński w odróżnieniu od polskich polytykerów ma łep i inteligencje. Po co miałby przepraszać Polaków? I tak dostanie od Polski wszystko co będzie chciał, a przepraszając naraził by się ukraińskim środowiskom nacjonalistycznym. Problem jest po Polskiej stronie, bo nikt z władz polskich nawet nie próbuje poruszać tego tematu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 sierpnia 2022 o 8:37

G Gracek1135
-3 / 13

@yapa7 brawo zauwazyles w koncu ze to wszystko jest jedna ukartowana szopka w ktorej wiekszosc populacji niewolnikow przyklaskuje i sie cieszy :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
-2 / 8

@yapa7 A ja mam kilka pytań:
1. Miliardy poszły na pomoc ukraińcom w Polsce - od kogo? Bo raczej nie od rządu, a nawet nie pieniądze z podatków, bo kwota się zgadza, ale to kwota przekazana przez zwykłych obywateli bez udziału tego nierządu.
2. Przepraszać za rzeź Wołyńską - dlaczego? Po cholerę rozdrapywać stare rany? To co, my mamy przepraszać tereny Czech i Słowacji za to, że ongiś nasza granica sięgała od Bałtyku po Morze Śródziemne? Możemy sobie tak do usranej śmierci przepraszać, a początku nikt nie pamięta.
3. Dlaczego mieszasz politykę rządu Ukrainy do jej obywateli? Bo tak ci wygodniej? Wypowiedzi ambasadora były mocno oprotestowane przez samych Ukraińców na polskim terenie. Ale tego to już nie napiszesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaStulejarzy
-1 / 5

@Loganesko 2. Po pierwsze, zapoznaj się z terminem "LUDOBÓJSTWO" po drugie, bo co ? bo wojna ? Tam wojna jest od 2014 roku! Czyli mamy sobie i całemu światu wmawiać, że nic się nie stało, co było, to było, nie ma po co wracać. Zapomnijmy o operacjach o obozach NKWD, zapomnijmy o holokauście, zapomnijmy o rzezi na Warszawskiej Woli, zlikwidujmy obóz w Oświęcimiu i udawajmy, że się nic nie stało, dajmy spokój z Katyniem przecież po co to pamiętać, po co pamiętać rozbiory Polski, potop Szwedzki, po co to wszystko, jeszcze tylko niepotrzebnie urazimy Niemców, Austriaków, Szwedów, Rosjan, a teraz jeszcze Ukraińców. Tak jest, nasz kraj można dymać, niszczyć, grabić, mordować, przeprowadzić rozbiory i mamy siedzieć cicho i zakłamywać historię bo w zasadzie przecież nic się takiego nie stało! Nie ma co rozdrapywać starych ran - swoją drogą nikt by ich nie rozdrapywał gdyby w końcu ktoś za to odpowiedział, przeprosił, cokolwiek.

Co do punktów 1 i 3 czy te pieniądze poszłyby na TVP, kościół, Ukrainę czy po prostu by ją przechlali to i tak nikt ze zwykłych obywateli nie ma na to wpływu. Co do drugiego to czy przypadkiem rząd a właściwie, prezydent, premier, dyplomaci, ambasadorzy nie odpowiadają swoją dupą za cały kraj, za ludność ? Przy okazji dlaczego nie wspomnisz o zwolennikach OUN-UPA ? Widzisz, dokładnie to tak samo wygląda z Żydami, niby są tacy którzy bronią Polski i Polaków a są też tacy którzy domagają się od Polski majątków - chociażby słynna ale zapomniana już ustawa 447 - to tak jakby Polska musiałaby płacić Ukraińcom za to że Ruscy zbombardowali im chałupy na dawnych terenach RP, fajnie co nie ?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
-1 / 7

@LowcaStulejarzy A no ludobójstwo. To teraz sobie wygoogluj co dla przykładu z terenami Słowacji zrobił Bolesław Chrobry.
Ty na prawdę uważasz, że Polska to kraj "biedny, wiecznie niewinny"? Cały świat wokół "dybie i czycha na Polskę"? Argumentu o żydach nie skomentuje, głównie z uwagi na szerzone przez prawactwo brednie na ten temat.
Co do oddawania komukolwiek majątku za "bzdurne treści" to wszędzie masz idiotów i chciwych gnoi. Polska nie jest tego wyjątkiem, a wręcz doskonałym przykładem. Zapytaj w Anglii jak widzą większość Polaków. Odpowiedź?
- Złodziej
- Nierób
- Cham
- Alkoholik
Czasami nawet da się usłyszeć żul. W USA poza Chicago, które ma naszych krajan od groma, łącznie jest ok. 10 mln Polaków. Mamy jedną z gorszych opinii wśród mieszkańców USA (choć akurat ja bym tego za wyznacznik specjalnie nie brał, oni sami tam są ostro powaleni).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaStulejarzy
-1 / 3

@Loganesko Nie no, czyli rozumiem, że Polskie prawactwo sobie wymyśliło ustawy. Donald Tramp który w 2018 podpisał tą ustawę 447 to też wymysł prawactwa, nie no spoko.

A byłeś chociaż w tej Anglii, że tak piszesz ? Czy tylko powielasz stereotypy które słyszałeś od kumpli którzy tam byli na miesiąc, góra dwa na wakacje. Oczywiście, jak w każdej nacji znajdą się ochlaptusy które pojadą tam tylko się bawić i mieć daleko gdzieś wszystkich i wszystko... zresztą co ja się produkuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
-1 / 3

@LowcaStulejarzy A i owszem, siedziałem tam 9 miesięcy w pracy. Naszych (Polaków) zachowujących się choćby na poziomie jest odrobina. Nie mówię tu już o chlaniu, czy imprezowaniu, a o kulturze osobistej, podejściu do pracy, czy temu co rozpowszechniła obecna władza, bo "nam się należy!". Spora część chce socjal i socjal, chodząc do pracy i odbębniając byle co. A jakie oburzenie brygady budowlanej z Polski co dołączyła do mojego kuzyna było, jak przyjechała piątka przygłupów i musieli dmuchać w alkomat przed rozpoczęciem pracy. I co to za polityka, że z piwkiem do pracy nie wolno?

Czekaj, czekaj... rozmawiamy o Polsce, tak? Ja dałem przykład Polaków za granicą, ty mi rzucasz trumpkiem, który do Polski powinien mieć co najwyżej politykę zagraniczną. Co ma ustawa z USA do sytuacji w Polsce? Przecież my jesteśmy członkiem ONZ, NATO i UE, a nie 53, czy 59 stanem.
Widzę, że jednak produkować się faktycznie nie masz co, bo nie trafiasz nawet kulą w płot..
Dodam na sam koniec - przykłady z Polski na tych złych żydów poproszę, bo akurat co do kultury osobistej i zachowania w Polsce, są oni łagodni jak baranki. Procent zidiociałych i przez to szkodliwych prawaków i katoli (dla przykładów bąkiewicz i onr, czy konfa) jest zatrważająco wyższy niż jakiejkolwiek innej mniejszości i nie tylko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q quzz93
-1 / 3

@Loganesko
1. Tak, poszły miliardy z pieniędzy podatników. Myślisz, że rządowe dopłaty dla osób, które przyjęły Ukraińców pod swój dach wzięły się skąd? Z pieniędzy podatników. Nie wspomnę już o tym, że dostają taki sam socjal jak Polacy, łącznie z 500+ a duża część z nich nie pracuje.
2. Dlaczego mają przepraszać? Z odrobiny szacunku do polskich ofiar, które zginęły z ich rąk, a także dlatego, że nam się te przeprosiny należą. Niemcy już dawno przeprosili za II WŚ, a Ukraińcy dalej nie poczuwają się do tej odpowiedzialności, co więcej, nadal negują to ludobójstwo. Czy Polacy mordowali jakichś Czechów? Nie wydaje mi się, więc porównanie z dupy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
-1 / 3

@quzz93 1. Jak już kłamać to trzeba umieć, moja kuzynka od marca czeka na obiecane "pieniądze dla osób, które przyjęły Ukraińców". Tak samo mój kolega. Jak to jest, że chwalą się na prawo i lewo tym pseudoprogramem, a nie co kogo zapytam to nikt nawet złotówki nie zobaczył? Ludzie i sąsiedzi sami zrzutki robili. Miliardy to mogły pójść na propagandę pisowiecką!
2. "nam się te przeprosiny należą" no wypisz-wymaluj beata bydło i jej pier*olenie o podwyżkach dla swoich.
Polacy nie mordowali Czechów? Czy ty w ogóle czytasz co napisałeś i do czego się odnosić? Bolesław Chrobry najechał Czechy, jego żołnierze palili wioski i mordowali, ale o tym się nie mówi w szkole, bo prawda nie wygodna, wujek google podpowie jakie to porównanie "z dudy". Skoro my grzebiemy w historii to ktoś też może, więc sprawdź swoje "fakty" zanim je spróbujesz sprzedać, bo nie potrafisz za nic tego zrobić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+2 / 2

@yapa7 A niby za co miałby przepraszać? za Wołyń? Historia to nie tylko ostatnie sto lat. Dla Ukraińców byliśmy wrogami. Okupowaliśmy Ich tereny od połowy XV w. do rozbiorów. I święci nie byliśmy. Jak myślisz skąd się wzięło powstanie Chmielnickiego? Z takiego samego powodu jak powstania Listopadowe i Styczniowe.Widać, że na Historii wagarowałeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 sierpnia 2022 o 17:11

L Loganesko
-1 / 3

@PIStozwis Ale tak faktami historycznymi od razu wyjeżdżać w dyskusji z prawackimi? Brutal!~

Żaden z nich tych bredni, które wypisuje nawet w necie nie sprawdzi, a co dopiero w bibliotece. Rzuci to co usłyszał od jemu podobnych w szkole, czy budce z piwem i tyle go widzieli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q quzz93
-2 / 2

@Loganesko jak już silisz się na porównania to daj jakieś sensowne, a nie z dupy o Beacie Szydło... wypowiedź Szydło wynika z roszczeniowości, z tego że przyznali sobie dodatkowe pieniądze za nic nie robienie, choć dostają normalne pensje jako posłowie. Ukraińcy natomiast wyrządzili Polakom realną krzywdę, więc powinni się czuć w obowiązku przyznać do tego ludobójstwa i przeprosić, zamiast czcić banderowskich zbrodniarzy.
Twoje popierdółki o "nie rozdrapywaniu starych ran" to typowe bzdury naiwniaka włażącego w dupę banderowcom. Jasne, nie rozdrapujmy bo się biedni banderowcy ukraińscy poczują urażeni. Jak się czują urażeni to niech się wynoszą, nie potrzebujemy ich tu. A Ty najlepiej razem z nimi, żadnej straty nie będzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 sierpnia 2022 o 16:07

Q quzz93
-3 / 3

@PIStozwis "okupowaliśmy", hahaha to były od wieków ziemie polskie, a sztuczne państwo ukraińskie istnieje od 1991

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+2 / 2

@quzz93 Ruś Kijowska, coś Ci to matole mówi? Jeszcze jeden niedouczony tuman.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
-2 / 4

@PIStozwis Ku*wa, jednak są tak głupi, by powielać brednie prawackie wciąż i bez przerwy, mimo że to zwyczajne głupoty! Będą je powielać i powtarzać, a potem: "Ale jak to nie prawda? Skąd masz pewność?! Jaka historia! Historia to wytwór lewactwa!"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wakxam
-5 / 11

Naszym kosztem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar saz06
+2 / 6

@wakxam Chyba nie zrozumiałeś...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zotrix
-1 / 3

to jest mało apetyczne....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Turquoise94
+1 / 3

Włodek to prawdziwy facet, a to coś obok to Pi*da, która g*wno robi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem