Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
611 619
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Banasik
+13 / 15

Całkiem niedawno mówił, że to racja stanu, teraz to marne grosze bez znaczenia.
Ciężko chory człowiek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Johny_J4
+8 / 8

Ale jak chorzy są ci co go wybrali

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
+11 / 11

Ale wcześniej mówił o 770mld zł. Wychodzi na to, że € jest już po złotówce. To lepiej niż mówił Naczelny Kawaler RP. Szybko umocnili naszą walutę. Teraz nie dziwię się, że nie potrzebujemy przyjmować €.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+13 / 13

Jak kiedyś powiedział Stasiu, jedyny polityk PiS, który potrafi powiedzieć prawdę jak się zapomni, oni nie podejmują decyzji w konsultacji z ekspertami czy tych, które są dobre, ale takie, które sa korzystne dla sondaży.

Widać ich elektorat to kupuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+10 / 10

120mld pln ale na bilbordach było 770mld płn.. czyli 650mld zniknęło

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+14 / 14

Oj tam, czepiacie się. Powiedział, że ta kwota, "to nie jest coś, co zmienia zasadniczo sytuację gospodarczą Polski".
A chodziło mu zapewne o to, że sytuację Polski doprowadzili już do takiej ruiny, że te 120-130 mld i tak naszej sytuacji nie uratuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorilla998
+9 / 9

Dopiero teraz się obudziliście jak nasz kraj jest w niewiele lepszej sytuacji od Ukrainy która jest w stanie wojny z ruskimi, jakby u nas była także wojna to kamień na kamieniu by nie pozostał a WSZYSCY POLITYCY BY UCIEKLI JUŻ PIERWSZEGO DNIA. Takich debili wybrali co nie mają zadnycg skrópółów by wydawać na prawo i lewo, przez co zadłuzenie naszego kraju powiększy się tak bardzo że kolejne pokolenia będą żyć w gorszej nędzy niż plemiona w afryce, wszystko do tego właśnie dązy ale większość i tak ma to w dupie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Speerek_Jagodowy
0 / 10

Te fundusze to trucizna, bo ponad połowa to kredyt. Może i lepiej byłoby ich nie brać. Jednak zasadniczy problem jest inny. PiS, aby przekupić społeczność bandycko-żebraczą potrzebuje ogromnej ilości pieniędzy. Jest gotów na wszelkie ustępstwa dla zachowania chwilowej płynności, więc godzi się na najbardziej szkodliwe żądania od lichwiarstwa i biurokracji unijnej. Wypełnia wszystko lub przynajmniej większość, a pieniędzy nie będzie. Więc ze złego interesu robi się bardzo zły. I zobaczycie, że oni zlikwidują te samochody spalinowe, a wy grzecznie położycie po sobie uszy i się zgodzicie, przesiądziecie się na zbiorkom i rowery. I albo tak wam zieloni wypiorą mózgi że będziecie się z tego jeszcze cieszyć, albo po prostu zwycięży niewolnicza mentalność polochów, którzy nie są zdolni do stawienia oporu władzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+3 / 3

@Speerek_Jagodowy Problem jest taki że i tak te kredyty będziemy spłacać czy weźmiemy je czy nie. krzywousty nawet nie przeczytał co podpisuje tak był zajęty propagandą i bilbordami z 770 mld zł dla motłochu. Od grudnia 2020r. KE może zaciągać kredyty w imieniu państw członkowskich bez zgody ich rządów. Tak samo może nakładać podatki na obywateli państw UE zasilające bezpośrednio budżet UE. Co tam jeszcze było to się w niedalekiej przyszłości boleśnie dowiemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Speerek_Jagodowy
-3 / 5

@kikurenty To też prawda, ale to dotyka tego co powiedziałem - że godziny się na złe warunki, kasy nie ma a warunki zostają. W tym momencie na poważnie należałoby rozważyć wyjście z Unii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wevapl
+5 / 5

Akurat 120 MLD to w tym roku lekką ręką zadłużą i dodrukują.
Choć dopiero sierpień więc jakieś 2-3 ustawy socjalne i może do 200 MLD dociągniemy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ansset_
+5 / 5

Polactwo, wy sie nie martwcie, drukujemy narodowo dla WAS! Tuszu tyle, ze kaczka sie wykapie, papieru tyle, ze da sie owinac pawlowiczke 300 razy.
Damy rade :D
tylko na nas glosujcie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+2 / 2

@Grobisher No bo wiadomo, każdy PIsowski bolszewik wie że jak nie wychwalają pisowskiej komuny pod niebiosa to musi być propaganda i totalna opozycja. Jak się tu nie podoba to won na TVP albo "niezależną" tam PiSowskie kocopoły możesz przyswajać 24h/ dobę. Gwarantuje Ci tam nic złego na temat swoich komunistów nie usłyszysz. Zmusza cie ktoś tu być? Syndrom sztokholmski? Tylko się pośpiesz póki prąd jest i nie zapomnij chrustu nazbierać na zimę.

PS. Jak według ciebie demotywator kłamie, manipuluje to oświeć nas a nie wyskakuj z inwektywami że ci się krzywda dzieje bo obrazili "jedyną słuszną partie". Brakuje argumentów? Kto cie tu ocenzurował?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem