Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
677 705
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Grzegorzkonopacki1
+24 / 26

Warto tutaj jeszcze wspomnieć o papieżu,który okazał się być ruską onucą!
.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+15 / 23

@TheBigShow
Nauczycieli raczej nie przenoszą do innych szkół albo nie utrzymują w domach Spokojnej Nauczycielskiej Starości.

Dyrekcja nie broni nauczycieli - pedofilów. Nie bagatelizuje tego do pokusy i błędu przy pracy. Nie obwinia uczniów, że kusili nauczyciela...

Nauczyciel nie próbuje z siebie robić pośrednika pomiędzy Bogiem a ludźmi. Nie pracuje dla bożego...kartelu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sfzgkkp
+8 / 16

@TheBigShow
Tylko, że nauczyciel-pedofil nie zostałby przeniesiony do innego kuratorium i innej szkoły, a cała oświata mówiłaby jednym głosem, że nie było żadnej sprawy!
Widzisz różnicę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+7 / 9

@TheBigShow
Fałszywe porównanie bo nauczyciel pedofil nie jest traktowany jak ksiądz pedofil. Chyba że nauczyciel jest pedofilem, wszyscy inni nauczyciele i dyrektor szkoły o tym wiedzą i to tuszują albo ignorują, po szkołach lata dokument ministerstwa edukacji nakazujący zamiatać sprawy pod dywan, do tego po wpadce nauczyciel pedofil jest przenoszony do innej szkoły a zgwałcony uczeń jest uwalany z innych przedmiotów ,,za karę'' przez innych nauczycieli oraz szykanowany przez napuszczanych na niego innych uczniów. A. Jeszcze minister edukacji twierdzący, że to uczniowie uwodzą nauczycieli. Wtedy można śmiało zestawić ze sobą księdza pedofila i nauczyciela.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+6 / 12

@TheBigShow Tyle że pedofilia wśród reszty księży oraz przede wszystkim biskupów, jest w pełni akceptowalna.
Nauczyciel pedofil dostałby wypowiedzenie umowy ze skutkiem natychmiastowym, nikt do innej klasy go nie będzie przenosił.

Zresztą księża to banda hipokrytów, niczego innego się po nich spodziewać nie można.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 sierpnia 2022 o 14:39

T Tibr
-3 / 9

@yankers @sfzgkkp @michalSFS ale zauważyliście, że on nie broni księży i w clou wypowiedzi nie chodzi nawet o obronę instytucji jako takiej, a bardziej chyb chodziło mu o kwestie wiary

Czy dyrekcja nie broni, niech pomyślę, ile było przypadków bagatelizowania przemocy itp. gdzie sprawę nagłośnili rodzice przemycając kamery? Dopiero jak szambo wy... w tv to sprawa ruszała. Oczywiście zwrócenie uwagi na to, że nie był przenoszony jak najbardziej zasadne

@Grzegorzkonopacki1 warto zwrócić uwagę, że słowa papieża są tożsame z tym co się uważa w Ameryce południowej, choć w USA takie tezy nie są odosobnione (tam się wprost mówi, że nie tylko Krym co cała Ukraina, Białoruś to terytoria conajmniej zależne od Rosji i decyzja co tam się dzieje należy do Rosji, a Europie nic do tego. Te poglądy są wyjątkiem tylko na wschód od Berlina, na zachód już niekoniecznie.
Zresztą czy my nie postępujemy podobnież co do kontaktów daleko od nas, patrz Syria, ilu z nas twierdziło, że rząd Syrii nie powinien decydować o losach kraju, tyko powinny reagować wojska z zewnątrz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Grzegorzkonopacki1
+8 / 12

@Tibr Ameryka Południowa dobrze,że to podkreśliłeś. Brazylia,Paragwaj,Urugwaj... oboje wiemy,że są to kraje zacofane,biedne a ich ludność w 90% jest ułomna. Prawdą jest,że bliżej im do ruskich niż do świata cywilizowanego. I papież a co za tym idzie kk pokazał wyraźnie po której strony barykady stoi. Nie ma na to żadnego usprawiedliwienia papa popiera otwarcie ruskich orków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+7 / 7

@Tibr
Dochodzi jedna zasadnicza rzecz: KK jako instytucja uczynkami pokazuje, że Boga nie ma. Czyny, a nie słowa.

Oczywiście nie ma mocy sprawczej. Niezależnie od ich podejścia Bóg istnieje lub nie istnieje. Jednakże sami pokazują brak wiary jednocześnie ją głosząc.

Dla mnie to organizacja mafijna, od której wolę trzymać się z daleka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-5 / 9

@TheBigShow nie spodziewaj się tutaj zbyt wiele, nieważne komu, jeżeli wytkniesz hipokryzję, błąd logiczny etc. To zostaniesz określony jako "wrogi reakcyjny czynnik" i trzeba cię będzie naprostować xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-1 / 3

@Grzegorzkonopacki1 powiedz ty nigdy nawet nie zamieniłeś słowa z kimś z Ameryki południowej, a co dopiero tam być?
Wiedza o świecie czerpana z filmów parageograficznych nie koniecznie pokazuje cały obraz, bo zazwyczaj pokazuje jakieś "najciekawsze wycinki". Owszem występuje tam dość duże rozwarstwienie społeczne, ale takie poglądy nie są wyrażane przez jakiegoś randomowego mieszkańca pueblo, który nie wie, że istnieje taki kraj jak Ukraina, tylko ludzi wykształconych wiedzących interesujących się co dzieje się ze światem. Jak pojedziesz na zachód Europy to na ogół słyszysz o wsparciu Ukrainy, ale możesz się z łatwością natknąć na inne opinie co do Rosji. Nie wiem czy słyszałeś o tej akcji na US open jak na trybuny weszła obywatelka USA (pochodzenia azerskiego) z flagą Ukrainy, została przez sędziego i ochronę "poproszona" o zdjęcie flagi bo grające Rosjanki czują się tym widokiem "zdruzgotane, zszokowane i jest to dla nich raniące ich uczucia" skoro ta odpowiedziała, że nie ładnie to jest napadać inny kraj to rani i szokuje, to została wyproszona z trybun.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+1 / 1

@michalSFS
10/10. Szkoda, ze nie mogę dać Ci więcej niż jednego plusa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paveu69
-4 / 6

Poczytaj może o tym mordowaniu dzieci w kanadzie. Fake news na szczęście.
Jak chcesz walczyć z kościołem, to rób to porządnie, a nie pieprząc głupoty jak ksiądz z ambony.
Kościół jako organizację trzeba zniszczyć, to prawda, ale nie tymi samymi metodami które sam stosuje - wtedy nie jesteśmy wcale lepsi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skruchtysyn71
+3 / 3

@Paveu69
Papież nazwał działanie KK w Kanadzie ludobójstwem i za nie przepraszał. Mam rozumieć, że tylko żartował, bo nic takiego nie miało miejsca? Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać "Papież w Kanadzie" tam jest wszystko opisane

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paveu69
-1 / 3

@Skruchtysyn71 papież też mówił różne rzeczy o wojnie, a także o biednej Darii... nie jest specjalnym autorytetem dla mnie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S staryy
+1 / 1

zajechali sie sami .to sprawiedliwosc.dzieki Bogu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorilla998
-1 / 3

Możei od kościoła ale nie od wiary, BÓG nie jest tylko w kościele i pomodlić można się dosłownie wszędzie, zresztą jak się patrzy ile niesnacek i tajemnic zostało ujawnionych to części nie ma co się dziwić że dali sobie spokój, bo kościół to teraz instytucja i znacznie różni się od tego czym tak naprawdę powinien być i się kierować, to jest moja opinia, jeśli ktoś ma inną to ma takie prawo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jurek80
+3 / 3

Odkad pamietam kosciol byl bardzo polityczny. Pamietam jak byly wybory prezydenckie i w drugiej turze zostal Walesa i Kwasniewski, i u mnie w jednym z kosciolow ksiad polozyl sie na posadzce krzyzem i powiedzial do ludzi, ze kto zaglosuje na Kwasniewskiego ma sie wiecej nie pokazywac w kosciele. Kazdy wspomina o papiezu a nikt nie wspomnial o swietej Teresie, ktora wcale taka swieta nie byla.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A allegro0905
+2 / 2

Jeb** wszystkich duchownych. Skoro BÓG jest wszędzie i wszystko widzi to po co mi moralni degeneracji prawiący o polityce i o datkach na tace? Do spowiedzi też już nie chodzę. Przez 5 lat chodziłem do spowiedzi do księdza który okazał się pedofilem i gwałcicielem. Wiecie co mu zaś to zrobili? Wystawili pośmiertny pomnik przy głównym wejściu do kościoła. Kościół to największa legalnie działającą mafia w XXI wieku. Wolę usiąść w lesie przy ognisku i w sumieniu własnego ducha wyspowiadać się przed Bogiem niż słuchać tych PIS-owskich kocopołów w kościele.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+1 / 3

Ale to nie tylko za PiS... tak było i wcześniej za PO i za SLD... konkordat zawdzięczamy Suchockiej i Kwaśniewskiemu... Teraz jest to po prostu bardziej bezczelne i na większą skalę... czyli nie dostają garści piachu, a od razu całą piaskownicę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BTwing
0 / 0

Ewangelia według św. Mateusza 7:15
"Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, ale wewnątrz są drapieżnymi wilkami"
Jak myślicie, do kogo odnosi się ten cytat?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 września 2022 o 12:38

avatar maggdalena18
0 / 0

Najwięcej diabłów siedzi w kościele. Dlatego ja go unikam. A zakonnic organicznie nie trawię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem