Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
+
232 249
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Xar
+11 / 19

Ta pierwsza chlopcy chca tylko zaliczyc, o tej drugiej mezczyzni mysla jako o partnerce

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+1 / 3

@panna_zuzanna_i_wanna Statystyki mówią, że jeśli chodzi o zdrady, to jest mniej więcej po równo. Zdradza tyle samo kobiet co mężczyzn. Weź tak na logikę, przecież ci wszyscy "źli faceci" nie mogą zdradzać swych żon wyłącznie z pannam:). A mężatki są równie chętne na skok w bok jak faceci. Poza tym w kwestii uprawiania seksu przez kobiety z wieloma partnerami; od wielu lat mamy praktycznie taką samą tolerancję. No chyba, że na terenach wiejskich. Ale tam faceci dziwkarze, też nie mają dobrej opinii, bo nie realizują standardów kościelnych :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
-3 / 3

@profix3 Szczerze nie rozumiem do czego odnosi się pierwsza część Twojej wypowiedzi. Za to minusy przy mojej dobitnie pokazują męską logikę na tym portalu. "Podwójne standardy są beee. No chyba że są na naszą korzyść, to wtedy cacy."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wicz3k
-2 / 4

@panna_zuzanna_i_wanna Przypomnę starą analogię z kluczem i zamkiem. Jak klucz pasuje do wielu zamków to jest to nadal dobry klucz, jak do zamka pasuje wiele kluczy, to wtedy taki zamek jest kiepski i na niewiele się zda.
A tak już na serio to jak facet jest atrakcyjny to będzie miał sporą ilość chętnych na zbliżenie kobiet, więc może się bawić do woli. Przeciętna kobieta jest atrakcyjna do zabawy dla wielu mężczyzn, ale jeśli będzie miała puszczalski charakter to na zabawie zwykle się skończy. Wyjątkiem są goście, którzy nie potrafią zdobywać kobiet, ale oni mają ogólnie przerąbane w tej kwestii, więc jak już jakakolwiek się do nich zbliży to będą w stanie wytrzymać nawet ciągłe zdrady, bicie, czy inne akcje, po których szanujący się człowiek opuszcza drugą stronę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wicz3k
-1 / 1

@panna_zuzanna_i_wanna Dopiero od niedawna mamy coś takiego jak testy DNA. Generalnie wcześniej jak facet planował zakładać rodzinę z kobietą to nigdy nie miał pewności, że dzieci są jego, więc lepiej jest w takiej sytuacji wiązać się z kobietą, która rzadziej sypia z mężczyznami (a najlepiej jak była dziewicą przed ślubem). W drugą stronę w najgorszym wypadku gość musiał spłacać dziecko innej kobiety, co jedynie uszczuplało nieco finanse, ale nie sprawiało, że rodzic mógł nieświadomie wychowywać nieswoje dzieci.
Dziś to się rozluźnia i nikt nie zabrania nikomu sypiać ile chce i z kim chce. Nawet prostytutki dostają czasem oferty od desperatów, żeby były tylko dla nich. Pytanie, ile kobiet faktycznie chciałoby takiego desperata mieć za partnera (chyba tylko dla kasy lub jako backup na wypadek utraty zdrowia i urody).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
-2 / 2

@wicz3k Anegdota o kluczu i zamku i już wiem że nie stanowisz dla mnie partnera do dyskusji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RomekC
0 / 2

@panna_zuzanna_i_wanna kłania się czytanie ze zrozumieniem. Szybki kurs.

"Tylko na co mi za męża k**wiszon który żadnej nie przepuścił?"
@Xar słowem nie wspomniał, że ci chłopcy najpierw zaliczają tą pierwszą a potem żenią się z tą drugą.

"...podwójne standardy..."
Xar nie wspomina słowem o jakichkolwiek standardach. Ba, nawet nie wartościuje tych sióstr.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
0 / 2

@panna_zuzanna_i_wanna To pewnie dlatego, że czegoś nie rozumiesz masz tyle minusów. I łatwo ci to zwalić na męską logikę, zamiast zastanowić się przez chwilę nad sensem swoich wypowiedzi. Np. :"Tylko na co mi za męża k**wiszon który żadnej nie przepuścił?" Zakładasz, że faceci to kur...szony, którzy wszystko dymają" co jest ewidentną bzdurą. I do tego właśnie odnosi się moja wypowiedź. "Szczerze tego nie rozumiesz...." No ok, to znaczy że musisz dłużej pomyśleć, żeby to pojąć. No chyba, że masz zacięcie feministyczne, to żadne racjonalne informacje nie przebiją się przez mur uprzedzeń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
0 / 0

@profix3 Mam minusy bo większość społeczności tutaj to faceci. Niestety ten portal już dawno zszedł na psy. Kółeczko wzajemnej adoracji, a każda kobieta to "feminazistka".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
-1 / 1

@panna_zuzanna_i_wanna Nie każda kobieta, a nawet mało która, na tym portalu kojarzę ok 3. A że są tu faceci, z reguły racjonalnie myślący, to za wypisywanie głupot będziesz zbierać minusy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kawanalawe
-1 / 9

No nie. Ja jestem siostrą, a się nigdy nie lubiłam pindzić ani naczyń myć. Jako dziecko uwielbiałam lego, a potem składałam modele i takie tam inne...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kawanalawe
+5 / 11

@lingerer spoko, od dziecka słyszałam takie hasła od zdewociałych, wścibskich wujków, których nikt już nie kochał. No ale może akurat ciebie ktoś jeszcze nauczy nie wtykać nosa w nieswoje sprawy, chyba że już ktoś próbował i mimo wszystko nie wyszło ;)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WhiteD
+3 / 7

@lingerer żart raczej zrozumiała; ty natomiast chyba nie pojmujesz że opowiadany 200 razy ten sam dowcip już nikogo nie bawi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
-4 / 6

@WhiteD widzę że następny na siłę próbuje udowodnić że zrozumiał
ps. dwa domy od mojego letniaka mieszkają (na stałe) dwie młode kobiety, nie afiszują się, nie pragną atencji, cała wieś wie że są parą, i nikt nie ma zastrzeżeń
z drugiej zaś strony jest wielu facetów którym podobają się chłopczyce
nie wiem czemu @kawanalawe tak zareagowała może po prostu to kwestia jej otoczenia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
+1 / 3

Wygląda jak zwykła sobota 2w1 - rano sprzątanie i pucowanie a wieczorem balety :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorilla998
0 / 6

Zgaduję że ta po lewej to starsza a ta co przy zlewie to młodsza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

Jestem gdzieś pomiędzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem