Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
82 90
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
L Liliazalia
+9 / 9

A co jeśli kobieta po fakcie się rozmyśli? A co jeśli oboje uprawiali sex po pijanemu? A co jeśli facet lub kobieta to niemowa? A co z fałszywkami? A jak zweryfikować taką zgodę? Czy kobieta to tępa dzida co nie zauważy manipulacji? Czy kobieta to potulne cielę co dwa... znaczy dwie ssie by coś uzyskać? A co jak baba wykorzysta nastolatka to w drugą stronę też działa? Mnóstwo pytań i żadnych odpowiedzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bezn
-3 / 3

@Liliazalia czy po odpowiedzi nie należy sięgnąć do treści danego prawa? Skoro rodzą się pytania warto poszukać u źródła

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y konto usunięte
+10 / 14

Czyli co Panowie, przed każdym bzykaniem dajemy do podpisania partnerce dokument, w którym stwierdza iż bzykanie było za jej zgodą? Inaczej się nie da, by prędzej czy później nie być oskarżonym o "gwałt".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kar4
0 / 0

@yapa7 No ale w takim przypadku to Ty nadal możesz ją oskarżyć, bo małżonka nie będzie mieć Twojej zgody na piśmie - to chyba powinno działać w obie strony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+3 / 5

Z jednej strony ma to sens, bo np. w banku nie mowia, ze jak nie zaprzeczysz to wyrazasz zgode. Z drugiej strony, dochodzimy do paranoi ze jesli dziewczyna ma np. kompleksy i ma pewne blokady w glowie to sama niczego nie zainicjuje, ale wstydzi sie powiedziec ze cos chce i liczy ze partner sam zainicjuje i odpowiednio ja "rozgrzeje". A teraz wedlug sadu ma byc tak, ze za kazdym razem partnerka ma wyrazac zgode nawet nie poczatkowe "rozgrzewanie" gdzie to druga osoba moze ta osobe napalic. Jakby nie mozna bylo pewnych rzeczy ustalic tudziez po prostu wypracowac z czasem we wspolnej relacji. Wyobrazcie sobie akcje: facet robi swojej dziewczynie masaz plecow, 1rozpina jej stanik zeby bylo wygodniej,2 zaczyna ja calowac podczas tego masazu, 3 zaczyna masowac rowniez okolice posladkow i 4 same posladki, ona sama zsuwa dol bielizny i on zaczyna 5 masowac ja w okolicach sfer intymnych. Wedlug takiego podejscia przy kazdym z tych numerkow 1-5 nalezy zapytac o zgode. Po pierwsze - nastroj poszedl wpisdu a po drugie, przy 5. razie to sama masowana ku*wicy dostanie.... Innymi slowy - kogos tam konkretnie poj*balo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kar4
+5 / 5

@Xar Zapytać? Jak nie będziesz miał na piśmie z podpisem to jak później udowodnisz, że ta zgoda była przekazana słownie? No chyba że wszystko nagrywasz kamerą ;-).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zelalem
+4 / 4

I tak to będzie słowo przeciw słowu....
Nawet wypełniony i podpisany w obecności trzech świadków formularz "zgody na odbycie czynności seksualnej" nie pomoże, bo jedna ze stron zawsze może powiedzieć:"...ale się rozmyśliłam!"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kar4
+3 / 3

@zelalem ...że w trakcie podpisywania była niepoczytalna, w związku z "szalejącymi" hormonami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zetar
+1 / 1

@Kar4 - albo, że ją zmusili do podpisania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zlepek_komorek
-1 / 3

A więc "postępowe lewactwo" znowu pcha się ludziom do łóżek i odbiera kolejny fragment całej magii intymności między ludźmi. Żenada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem