Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Oszuści na Gubałówce w grze w trzy kubki

W tej grze nie można wygrać.

www.demotywatory.pl
+
39 40
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W wawrzynkor
0 / 0

Co było oszustwem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JohnLilly
+1 / 1

@wawrzynkor Przyznam się, że też za pierwszym razem nie ogarnąłem, ale przypatrz się uważnie. Tylko jedna babka która daje kasę jest tam osobą co przyszła, a ten facet w różowym i ten facio z plecakiem to tak naprawdę wspólnicy oszusta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wawrzynkor
0 / 0

@JohnLilly na czym polegało oszustwo? Co takiego oszukańczego robili owi wspólnicy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JohnLilly
+3 / 3

@wawrzynkor Ok, na początek napiszę, że mylą się wszyscy ci co twierdzą, że oszustwo polega na tym, że pod żadnym kubkiem nie ma piłki. Ona tam jest co było z resztą pokazana przez oszusta pod koniec. Problem polega na tym, że to nie osoba oszukiwana wybiera kubek do podniesienia a robi to za nią współpracownik oszusta. Zauważ, że na samym początku akcji oszust zwraca się do pana w różowej koszulce i okularach "to pan wybiera, tak?" Babka wyciąga kasę i gość z plecakiem zaczyna ja zachęcać do wyłożenia dużej gotówki bo tyle potrzeba tam włożyć. Oszust widząc, że babka faktycznie może nie mieć wymaganej gotówki robi "promocję" i pozwala babce wyłożyć mniejszą kwotę. Jak już oszust ma kasę w ręku to jego wspólnik wybiera kubek pod którym nie ma piłki. Babka traci kasę a panowie na koniec dnia się gdzieś spotykają i dzielą się zarobioną kasą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wawrzynkor
+1 / 1

@JohnLilly To nie był jej facet? Płaciła aby jakiś obcy wybierał ? To tym bardziej nie oszustwo, co najwyżej nietyczne wykorzystanie niepełnosprawnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+8 / 8

Uważać, omijać z daleka. Oni są w grupie, grają miedzy sobą, a naiwniacy myślą, że można wygrać grubą kasę i wykładają wszystko z portfela jak ta paniusia. Jeśli ktoś zaczyna się rzucać, albo krzyczeć, czy nagrywa ten proceder, nagle pojawiają się inni z tej bandy i można jeszcze zęby stracić. Na jednej z giełd w Polsce, była to grupa 13 facetów, obrabiali ludzi na grubą kasę.
Za to Policja powinna mieć prawo strzelać do takiego bez ostrzeżenia. Niestety wezwana Policja zazwyczaj przyjeżdża na kogutach i idzie w mundurze, a oni mają "czujki wystawione na takiej ulicy z każdej strony, wysyłają sygnał na telefon, a gość zwiewa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 sierpnia 2022 o 9:46

S sceptykiem_sie_urodzic
+2 / 2

Kilka osób podstawionych które wygrywają na niby by zachęcić innych do gry.

Pod żadnym kubkiem nie ma żetonu. Sprytne dłonie oszusta podrzucają żeton w momencie gdy kubkami porusza......

Że też się ludzie na to nabierają....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hoseroberto2
+1 / 1

Są jeszcze naiwni co się dadzą ogolić tym cwaniakom?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem