Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
A Ty dalej powtarzaj, że katolicy  są prześladowani... –  "Gwałciliśmy głuche dzieci - było nas co najmniej dziesięciu. Wybieraliśmy te bezbronne, najdelikatniejsze, które nie umiały się bronić i nie rozumiały tego co im robiliśmy. Jednemu prawie wyrwałem prącie" - to nie spowiedź rosyjskiego zbrodniarza, ale włoskiego księdza pedofila.

A Ty dalej powtarzaj, że katolicy są prześladowani...

www.demotywatory.pl
+
781 820
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tobimadara
+25 / 35

Oni i tak tego nie zrozumieją. Może jak byś zaczął jakąś akcję billboardów w małych miejscowościach typu "Ksiądz Jacek z Twojej parafii gwałcił Janka syna aptekarza i dlatego go przenieśli na inną parafię" albo "Ksiądz Marian ma kobietę Jadzię Nowak i ma z nią dziecko". Ale pewnie i tak powiedzą, że to atak na kościół, a ksiądz taki miły jest...

Ja mam czasem okazję porozmawiać z paroma osobami, takimi tradycyjnymi katolikami. Jedna z nich słucha tylko radia maryja albo rekolekcji na youtube, a druga w ogóle nie ogląda ani nie czyta żadnych informacji. Jedna z nich wyskoczyła mi ostatnio z problemem RGB, więc oni nawet za bardzo nie wiedzą, że jest coś takiego jak LGBT. Nie mówiąc już o problemie pedofilii w kościele, bo przecież z ambony im tego nie powiedzą. Żyją w swoim świecie, chodzą sobie na majowe albo inne gorzkie żale, a co pierwszy piątek do spowiedzi.

Wydaje mi się, że starsze pokolenie musi po prostu wymrzeć, bo nawet patrząc na statystyki, to religijność starszych ludzi za bardzo się nie zmienia. Raczej nie otworzysz im oczu, że to co robią może być szkodliwe (np, takie ślepe bronienie księży).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Koruptos
+9 / 9

@tobimadara
problem w tym, że samo wymieranie starszego pokolenia pomoże jedynie częściowo. Z prostej przyczyny - ludzie im starsi, tym bliżej są śmierci, tym bardziej zwracają się do czegokolwiek, co da im nadzieję, że to jednak jeszcze nie koniec i - dodatkowo - że mogą się jakoś na to "potem" przygotować. I tu na białym koniu wjeżdża KK bazując na ludzkiej naiwności i zwykłym strachu. Kiedyś były sprzedawane odpusty, teraz jest to samo, tylko nieco zawoalowane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maja123456
+5 / 5

@tobimadara Ja mam taka wierzaca osobe w rodzinie. Nie wytlumaczysz. Takie osoby maja klapki na oczach, bo wg nich, ksiadz to osoba swieta, ktora powolal sam pam bog, wiec ona nie jest zdolna do zla, a te pomowienia, jakoby ksiadz gwalcil dzieci? No przeciez za jej czasow czegos takiego nie bylo, a tak w ogole to nagonka na kosciol. Masz racje, to stare pokolenie musi wymrzec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+11 / 29

@piotrKrokodyl tzw. "zwykli katolicy" legitymizują to co wyrabia ich kler - nie są zatem ofiarami, ale wspólnikami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrKrokodyl
0 / 14

@sliko
Ci "zwykli katolicy" którzy bronią księży pedofili to skrajna i fanatyczna mniejszość. Zwykli katolicy potępiają m.in. pedofilie wśród kleru.
Problem jest kler pokroju mafii lawendowej oraz nasza prokuratura i sądy, które dorównują KK w kwestii zamiatania takich spraw pod dywan.
Wracając jeszcze do kwestii wrzucania wszystkich do jednego wora - wśród kleru są też księża, którzy ścigają mafie lawendową i innych pedofili, ale niestety są za malutcy na układy (KK-prokuratura-sądy) np. ks. Isakowicz-Zaleski

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+13 / 25

@Zlepek_komorek no tak - lewacy są winni temu, że księża gwałcili głuche dzieci. Czasami katolicka "logika" powala mnie na kolana

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+12 / 28

@Zlepek_komorek Wyobraź sobie szkołę w której nauczyciele molestują dzieci. Ich koledzy mają nakaz milczenia i pomocy w ukrywaniu faktów, a dyrektor szkoły ma pomagać w zacieraniu śladów, i w porozumieniu z kuratorium przenosi nauczycieli z takimi skłonnościami do innych szkół w innych miastach. Kuratorium organizuje też akcję zastraszania ofiar i świadków, aby nic się nie wydało - wszystko zgodnie z tajną instrukcją wydaną przez Ponadnarodowe Ministerstwo Oświaty z eksterytorialną centralą, gdzieś na południu Europy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+8 / 16

@KatzenKratzen Miałem mu to napisać, ale mnie wyręczyłeś.
@sliko Wspomniałbym jeszcze o maltretowanych, gwałconych i zabijanych dzieciach we wszystkich sierocińcach i "domach opieki" prowadzonych przez KK. Ze szczególnym uwzględnieniem tych w Irlandii i Kanadzie. Siostra Bernadetta, też mi się przypomniała. O tym wojtyła też nie wiedział, a taki światły i mądry ponoć był.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+3 / 5

@Zlepek_komorek A co jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Jak czegoś nie rozumiesz, to przeczytaj kilka razy, dasz radę, wierzę w ciebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+8 / 12

Najczęściej "prześladowania katolików" dotyczą tego, że ogranicza im się możliwość ingerowania w życie i narzucania "swoich wartości " innym ludziom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 sierpnia 2022 o 11:47

O Ochrety
0 / 0

Każdy, kto chce tworzyć lub współtworzyć prawo, w jakimś stopniu narzuca innym swoje wartości. Nie da się stworzyć prawa, nie opierając się na żadnych wartościach.

Kiedy byłam katoliczką, najtrudniejsza była dla mnie pogarda osób o innych poglądach.

W moich nie tak dawnych katolickich kręgach, po moim odejściu od wiary, nikt z mojego pokolenia i z pokoleń urodzonych po 1960r. nie okazał mi pogardy z powodu zmiany poglądów. Jedyny przedstawiciel starszego pokolenia, z którym rozmawiałam w tej sprawie, nie stanął, niestety, na poziomie właściwym otwartej konwersacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
+9 / 9

@mwa Oj, proponuję przeczytać Biblię uważniej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wreckedge
0 / 0

@mwa O, o. A jak im bóg kazał po naplety zaiwaniać, oraz wybić wszystko i wszystkich oprócz dziewcząt, które jeszcze nie legły z mężczyzną... a potem chwalił ich zwycięstwo, to to nie była gloryfikacja przemocy?

A że w Exodus 21 jest napisane, że można choćby do nieprzytomności pobić niewolnika, ale jak przeżyje 2 dni, to nie będzie kary... to też to miłosierdzie i brak gloryfikacji przemocy?

To właśnie jest relatywizm moralny teoretycznie "absolutu moralnego" :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar offset
+6 / 6

No przecież są prześladowani - przez księży. Niekatolickie dzieci raczej nie mają kontaktu z takim jednym, czy drugim księdzem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+2 / 2

to czarne kur*stwo chyli się ku upadkowi. Sami ksieciuniowie przyłożyli do tego swoje nie skalane pracą delikatne rączki. banda zboków, maminsynów którzy nic nie potrafią i nie muszą bo tępi parafianie robią za nich wszytko i jeszcze utrzymują. ile żyć zniszczyły dzieciom te czarne ku*wy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wluczyryjek
+7 / 7

To mnie przeraza i boli po ludzku. Dzieci gluche to czesto dzieci mocno opoznione rozwojowo. Te zeznania... Brak slow. Nie wiadomo czy sie poplakac ze wspolczucia dla tych biednych dzieci czy zwymiotywac z obrzydzenia dla zwyrodnialstwa tych katow. Najgorsze jest to, ze wszedzie jest hierarchia i tacy zwyrodnialcy znaczą w tym swiecie wiecej niz krzywda dziecka i nie ma prawdziwego śledztwa w kosciele i prawdziwego postępowania prokuratury, tak jakby to mialo miejsce w sprawie syna kowalskiego, ktory wypalil z kolegami marihuanę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K k0jak
-5 / 7

Jesteś zwykłym smieciem i tchórzem ruski trollu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar saz06
-1 / 1

Jedno drugiego nie wyklucza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dan0077
+1 / 1

Polski ślepy i głuchy katol i tak powie, że to był włoski ksiądz, a polscy są święci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

Obrzydliwe... To najdelikatniejsze, co można powiedzieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem