Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
242 259
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Ashardon
-2 / 8

Otóż nie. Nikt, nigdy nie będzie wyśmiewał wysportowanego człowieka z bardzo prostego powodu. Bo może dostać w pysk.

Natura stworzyła nas w ten sposób, że - choćbyśmy pieprzyli "trzy po trzy" - to podziwiamy takich ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 sierpnia 2022 o 14:43

D draqe
0 / 4

nope, tak chciałby widzieć świat grubasy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar voot1
+8 / 8

Ale gówno :D
Jeśli autor nawiązuje tutaj do tzw. "promowania otyłości" to warto zastanowić się i poczytać dlaczego np. Adidas wybiera otyłych modeli do swoich kampanii. Bo nie chodzi w nich o to, żeby promować otyłość, tylko żeby promować sport wśród otyłych.

Ja chodzę systematycznie na siłownię od kilkunastu lat, nigdy nie byłem otyły i dla mnie przyjście na siłownię to przyjemność, spotkanie z kumplami, świetna atmosfera, wszyscy mnie tam akceptowali. Jednak pamiętam jak jeszcze parę lat temu ludzie śmiali się i głośno komentowali otyłych chodzących na siłownię, takie osoby zwykle przychodziły kilka razy i przestawali, bo nie wytrzymywali tych głupich komentarzy.
Jednak dzięki kampaniom promującym sport wśród otyłych i akceptowaniu siebie, poważnie dużo się w tej kwestii zmieniło, dzisiaj otyły na siłowni nie jest już wyśmiewany, a jeśli ktoś zacznie się nabijać, to od razu zostanie upomniany przez innych i widzę, że ludzie otyli chodzą już na siłownie systematycznie i widać u nich efekty.

To zadziałało też w drugą stronę, pamiętam że kiedyś na siłownię chodzili w większości ludzie już dobrze zbudowani i koksy, suchoklatesów też nie było prawie w ogóle. Dzisiaj i tacy chodzą na siłownię, nie boją się pokazać na siłowni, nie boją poprosić o pomoc czy poradę, nikt nie śmieje się z ich "gałązek", tylko zachęcają do pracy nad sobą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
0 / 0

Serio taki świat tworzysz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A asdf34
0 / 0

Nie, nie, nie. Beka z grubasa istnije i ma się bardzo dobrze. Tak trzymać ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem