Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
3 18
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
5 5g3g
+3 / 3

Nie ma problemu- jak ci żeglarze zrzuca się na inwestycje i wyskrobia 2mld PLN na budowę, później kolejne miliony na utrzymanie- to spoko. Jak przekop mialby szanse się zwrócić - też nie ma problemu. Ale jak za pieniądze zebrane przymusem od obywateli wydają na takie pierdoły, aby ilus tam żeglarzy mogło urozmaicić swoje wyprawy- to się będziemy czepiać.
PS typowy tekst typowego PISowskiego trolla- nie jestem za PiS,ale .... I tu wstaw peny pochwalne na cześć PIS-u

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AbsurdalnyJanek
0 / 0

@5g3g po pierwsze nie jestem pisowskim trollem.
Po drugie idąc twoim tokiem rozumowania to pieniądze budżetowe powinny być wydawane tylko na inwestycje, które się zwrócą. Czyli jak wytłumaczysz budowę wielkich stadionów na Euro2012, które dziś generują potężne koszta? Koncerty w wielu miastach są bez biletów i płaci miasto. Zakazać? Nie widzisz nic poza tępą ideologią! Ci żeglaże będą za chwilę wydawać pieniądze za pobyt w marinie w Krynicy, będą robić tam zakupy, jeść w restauracjach itd.
I jeszcze jedna rada - jak nie umiesz dyskutować na argumenty to nie obrażaj kogoś kto ma inne zdanie bo to właśnie robią pisowcy!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FCKGWRHQQ2YXRKT8TG6W2B7Q8
0 / 0

Też uważam, że może i wykonanie fatalne, i co najwyżej kajak tam może przepłynąć (a nie, nie może bo nie ma uprawnień), ale zawsze to jakiś początek.
Lepsze coś niż nic.
Kanał zawsze można pogłębić i poszerzyć, żeby zaczął spełniać swoją rolę i doprowadzić do portu (100 metrów chyba tam tylko brakuje).
Zawsze coś można zrobić lepiej, ale to jedyne co zrobili jakkolwiek. Trzeba chwalić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zlepek_komorek
-5 / 5

Bo to tonalna opozycja - zawsze anty-PiS. Co by się ne działo. Jakby PiS nie zrobił przekopu lecz go zatrzymał, to GWARANTUJĘ ci, żeby biegali i wrzeszczeli "PiS nie chce przekopu! Uzależnia nas od Ruskich" :) Tacy to są ludzie. Co ciekawe PiS wpisał przekop na listę inwestycji już w 2007 r., ale przegrał wybory - co zrobiło PO w ciągu 8 lat, żeby doprowadzić do budowy kanału? Nic! Pamiętam nawet, jak Tusk palnął, że "powinniśmy spytać o zgodę Rosjan, bo część Mierzei należy do Rosji" :) Tacy to ludzie dbający o nasz interes :) Gdyby nie PO i ich olewanie ego tematu, to przekop były gotowy już w 2012 r.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U ubooot
0 / 0

pisuary sypnęły nową kasą do trollowni?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AbsurdalnyJanek
-1 / 1

@ubooot jaki ty musisz być ograniczony umysłowo skoro jeśli ktoś nie jest ślepym wyznawcą jednej partii to od razu musi być z tej drugiej opcji. Świat nie jest czarno - biały ale dla ciebie nie ma innego myślenia, samodzielnego myślenia. Powielasz idiotyczne tezy bo to może właśnie ciebie opłaca PO?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafal199
0 / 0

Ale to jest oczywiste że na inwestycji za miliardy zyska wąska grupa osób. Zawsze zyskuje. Pytanie tylko dlaczego cała reszta ma się do tego dokładać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E esbek2
+1 / 1

Krótko i łopatologicznie: wydano na to olbrzymie pieniądze których brakuje w lecznictwie, szkolnictwie, nauce i inwestycjach prorozwojowych. A korzyści z przekopu nigdy nie pokryją kosztów jakie ponieśliśmy. Jeżeli by wybudowano przekop za prywatne pieniądze członków i zwolenników PiS to bym się nie czepiał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AbsurdalnyJanek
0 / 0

@esbek2 a dla kogo jest jeszcze droższy tunel na Zakopiance?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dakonto
0 / 4

Wiesz co robi ten przekop? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest przekop na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym przekopem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest przekop społeczny, w oparciu o sześć instytucji – który się zamuli i zapiaszczy, ale pozostanie w świadomości, że dokonaliśmy tego wbrew różnorakim zaplutym karłom reakcji..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
0 / 0

@AbsurdalnyJanek znaczy się chcesz wejść w absurdalną komunistyczną metodą argumentacje. whataboutyzm . Czyli chcesz udowodnić, że skoro zmarnowano środki na jeden cel można marnować tez na inne. Skoro inni kradną ja tez mogę kraść. A jakby co to w USA biją murzynów.
Dla jasności to co piszesz nie jest argumentem merytorycznym.
A to co ja piszę nie jest obraźliwe, tylko prawdziwe. Zamiast ustosunkować się merytorycznie do merytorycznych argumentów stosujesz prymitywne metody uniku. I jeszcze masz czelność zarzucać mi brak argumentów merytorycznych. Poziom zakłamania imponujący.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AbsurdalnyJanek
0 / 0

@5g3g nie ja cię wyzywałem od trolli wiec ty masz prymitywne podejście do kogoś kto ma inne zdanie - wypisz wymaluj jak pisowcy. Poza tym jak PiS robi przekop za 2 miliardy to źle, jak PO buduje 5 stadionów za kilkanaście miliardów a do dziś każdy z nich przynosi straty i nigdy się. Ie zwróci - to wg ciebie co innego? Jak ja nie chodzę na mecze to i tak płace na stadion bo miasto utrzymuje te obiekty. Czym to się różni od przekopu? Niczym. Ważne, że to pisowskie i dlatego złe. Normalnie filozofia Kalego. Wiesz dlaczego PiS rządzi drugą kadencję? Bo PO i PiS polaryzują społeczeństwo i ty jesteś idealnym przykładem. Dałeś się zmanipulować i bredzisz. Tak jak fanatycy pisu. Nie różnisz się od nich bo ziejesz jadem jak oni. Nie szanujesz innego zdania i nie potrafisz argumentować swojego zdania wiec uciekasz się do obrażania i jeszcze nie znając mnie powtarzasz te obraźliwe epitety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
0 / 0

@AbsurdalnyJanek
Wciąż nie wyjaśniłeś merytorycznie czemu podatnicy maja wydać ponad 2 mld na relaks kilku tysięcy żeglarzy. To wychodzi po kilkaset tysięcy na łebka. Taniej byłoby im wykupić roczną podróż dookoła Ziemi. Przypuszczam że i żeglarze byliby bardziej zadowoleni z takiej wyprawy.
To nie jest dyskusja o tym czy wydatki na stadiony były zasadne. To nie jest dyskusja o mnie. To nie jest dyskusja o PO. To nawet nie jest dyskusja o PIS-ie, Napisałeś ok. 150 słów i nawet jednego merytorycznego na temat. Człowiek zwykle ocenia innych po sobie. Ja takie bzdury bym pisał, jakbym z jakiegoś powodu chciał wmówić innym prawdziwość tezy, która wiem, że jest w sposób oczywisty fałszywa. Ty najwyraźniej szczerze wierzysz, że to co piszesz jest logiczne i merytoryczne.
Poczytaj o erystyce. Dowiesz się czemu różnego rodzaju argumenty nie są merytoryczne. To się przydaje nie tylko w dyskusji na forach, ale też tych wewnętrznych, kiedy samemu analizuje się jakiś problem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem