Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
256 279
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E El_Polaco
+9 / 11

Bo wg tych reprezentantów starszego pokolenia, co to najbardziej narzekają na młodzież, to oni mogą młodych mieszać z błotem, a ci mają im do nóg padać, bo starszym się należy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+7 / 7

W sumie racja. To głównie osoby starsze mają obecnie problem z wychowaniem ale wynika on raczej po części z różnic pokoleniowych i po części z takiego myślenia ,,Ja jestem starszy to mi się należy''.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Thevipervip
+1 / 3

Od pokoleń, starzy narzekają na młodych i na odwrót, to taka tradycja. Przypominam że tradycja jest wtedy gdy ukradną nam wóz, to oni muszą oddać nam samolot.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Grish
+2 / 2

Po 14 latach pracy w handlu podpisuję się pod tym. Oczywiście uogólniam, bo tzw. trudne przypadki zdarzają się we wszystkich grupach wiekowych, nie mniej zdecydowanie lepiej obsługiwało się klientów w podobnym do mojego wieku, zwyczajnie łatwiej było do nich dotrzeć i coś im wytłumaczyć, gdzie z drugiej strony zostałem kiedyś totalnie zbesztany przez małżeństwo w wieku ok 60 - mieli ogromne pretensje kupując lodówkę w sobotę po godz. 20:00, dlaczego nikt im jeszcze tego samego dnia nie dowiezie do domu? Przecież nam się zepsuła, kto nam odda pieniądze za zepsutą żywność? Jak nie ma transportu to niech pan sam nam ją zawiezie, przecież dajemy panu zarobić to żadna łaska. Itp. itd., chwilę trwała taka bezsensowna wymiana uprzejmości, po czym państwo wyraźnie zniesmaczeni i oburzeni wyszli bluzgając na mnie i "grożąc" że nas w gazecie opiszą. A następnego dnia zapewne z rana do kościółka :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

Za dużo mam styczności ze starszymi osobami, aby myśleć, że są święci. Wymagają kultury, a sami nie mają jej za grosz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem