Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
280 282
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E Exgame
-3 / 5

Słowo klucz: do uzyskania najlepszych wyników. Bez profesjonalizmu i przez chwilę nie uzyskuje się najlepszych wyników. Jakby ktoś mógł sportmence przekazać :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-1 / 1

@Exgame czyli co amatorów wyliczamy?
Nie mieszajcie dwóch rzeczy, to że poziom kultury jaki reirezentują niektórzy uczestnicy jest delikatnie pisząc niewysoki to jedno, to że jednak są to jakieś zmagania sportowe to drugie.

Natomiast Mai Staśko ktoś powinien wytłumaczyć o ile sama tego nie rozumie, że wsztkie lewicowe ideały o których tak piękne mówiła sprzedała, że włodarz po prostu wziął ją i kupił w myśl zasady każdy ma swoją cenę .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Exgame
+1 / 1

@Tibr No właśnie, zmagania sportowe. Sport to coś ponad przeciętną. Nie pisze o mistrzach, tylko o trenujących, żyjących tym, a nie odklepujących coś za kasę. To że kilka miesięcy coś poćwiczyli i ledwo się rozciągnęli, nie robi z nich sportowców, ani wielkiego widowiska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

@Exgame ale tu nie mowa o tym czy oni są sportowcami tylko czy to Sport, tak więc jeżeli biegasz, trenujesz to "uprawiasz sport" nieprawdaż?;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
-1 / 5

MMA opiera się na rywalizacji w walce posiadającej określone zasady, ingerującego profesjonalnego sędziego oraz nie mającej na celu skrzywdzenia przeciwnika dla samego jego skrzywdzenia. Porównanie tego do ustawki kiboli to jak powiedzieć, że wyścigi formuły 1 są tym samym co nocne wyścigi patusów w terenie zabudowanym po kilku głębszych. Albo że wzniesiony toast na weselu jest tym samym co obalenie ćwiartki przez żula pod sklepem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zxcvbnasdfgh
-2 / 2

Tak? Sport nie przestaje być sportem choćby sam Hitler był w to zaangażowany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
-1 / 3

Zaraz tam sport. Zwyczajne mordobicie ubranie dla zachowania pozorów w perne "zasady". Rozrywka dla ludzi niezbyt rozgarniętych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem