Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1297 1341
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Zlepek_komorek
-1 / 57

Żona TW Bolka, której mąż wygrał dwa razy w totolotka w czasach PRL ) Normalnie wzór prawdy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+1 / 47

@Zlepek_komorek Ty rzeczywiście jesteś zlepek komórek. Tylko nie szarych a zwieracza odbytnicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JestemRolnik
-4 / 32

@PIStozwis Ty faktycznie jesteś zwis, tylko nie pisowski...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+6 / 24

@JestemRolnik Na szczęście nie pisowski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stypson
+8 / 16

@Zlepek_komorek Dla ciebie Kiszczakowa to wzór prawdy. Powiedziała, że fałszywki na Lecha są autentyczne, to wg ciebie na pewno tak jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Memf
+1 / 1

@Zlepek_komorek
Jak widac po głosowaniu twoich zwolenmikow jest tyle co szarych komórek u ziobry zera

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Memf
+2 / 2

@stypson
Nie przetłumaczysz temu zlepkowi. Mózg pisowca komucha przyjmuje informacje tylko od konusa kczyńskiego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zlepek_komorek
+1 / 1

@Memf Ze zlepka to ty powstałeś...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Albandur
+8 / 18

@xobit nie no pewnie bo bycie żoną człowieka postawionego na czele opozycji w walce z komunistycznym reżimem to sam miód. Można się zgadzać lub nie ze ścieżką którą obrali potem ale na pewno przed reformacją łatwy kawałek chleba to nie był

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xobit
-2 / 20

@Albandur hahaha człowieku, na jakim świecie ty żyjesz? Opozycjonisty co wódeczkę z aparatem władzy spijał. Tego opozycjonisty co kwitował odbiór pieniędzy za donoszenie na kolegów? Kilkukrotne wygrywanie w lotka.. Tego samego, który chciał wraz z ruskimi stworzyć NATO bis? Żenada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
-1 / 13

@xobit z tym donoszeniem na kolegów to okazała się być bajka.

Bo tak, podpisał kwity w latach 70-tych ale po półtorej roku SB zerwała współpracę bo sprzedawał im tylko plotki o których wszyscy wiedzieli a nie konkretne donosy. Współpraca z nim została określona mianem całkowicie bezsensownej.

Tak wynika z dokumentów Kiszczaka, czyli jedynych, które go obciążają. Po prostu zgrywał cwaniaka by wyciągnąć kasę od SB i mu się udało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xobit
-5 / 13

@Elathir jedno pytanie, gdzie podziała się reszta dokumentów? Czy sądzisz ze gdy Wałęsa został prezydentem nie zniszczył wszystkich obciążających go dokumentów? Jednak cześć się zachowała, poprzez nieostroznosc jego przydupasów. Plus zeznania ówczesnych działaczy solidarności. Wałęsa z uporem maniaka niszczył i niszczy do tej pory wszystkich, którzy śmieli opowiedzieć o jego skłonnościach do kapowania. O czym miała przekonać się Pani Walentynowicz. Prawda jest bardziej brutalna niż się wydaje. Po prostu znaleźli błazna, któremu mogli przekazać władzę, by później ja nieformalnie odzyskać. W polityce wciąż te same mordy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+3 / 5

@xobit ale jaka reszta?

Teczki są, ta od Kiszczaka na wspólpracę z poczatku lat 70-tych, gdzie SB samo ją zarzuciło stwierdzając, ze nie ma sensu jak i te z lat 80-tych gdzie juz go inwigilowano i nie ma ani słowa o wspólpracy. Mamy pełne pokrycie po tamtym wycieku.

Zresztą jak w Wałęsie widzisz takie problemu to co powiesz o Kaczyńskim? Tam to do piero jest powodów do spekulacji. Nawet nie ta sama skala.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zotrix
-1 / 3

@Elathir i ty tak serio?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Memf
+2 / 4

@xobit
Skąd to tyle pisowców się nabrało. To jest forum dla inteligentnych ludzi a nie dla papkożerców

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+1 / 1

@zotrix oczywiście. PC było finansowane przez Rakowskiego, ostatniego pierwszego sekretarza PZPR oraz było przytułkiem dla jego ludzi, sam Kaczyński aż do lat 80-tych trzymał raczej z komunistami, prawdopodobnie donosił na brata i jego znajomych w tym Wałęsę, potem niby to sie do Solidarności przyłączył ale w otoczenie Wałęsy został wepchnięty niemal siłą jak na człowieka z znikąd (przypuszczam, ze SB szantażowało Wałęsę kwitami z lat 70-tych a Kaczyński był ich człowiekiem od pilnowania go). Potem była noc teczek, gdzie rękoma Macierewicza próbowano przeczyścić osoby nieprzychylne Rakowskiemu i Kaczyńskiemu (w teczkach brakowało osób z PC i przychylnych Rakowskiemu) co się nie udało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xobit
-3 / 3

@Memf, kto powiedział że jestem pisowcem? Po prostu prawda w oczy kole i jak chcesz coś pisać to zbadaj do końca. A potrafisz tylko napisać teczki Kiszczaka.... śmiech na sali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+1 / 1

@xobit no to jak masz inne konkrety to dawaj. Wrzuć linki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Memf
+1 / 1

@xobit
Nawet dobrze przeczytać nie umiesz kto co.napisał

.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Memf
+1 / 1

@xobit
Grzebiesz sie z luboscią w historycznym gnoju, zamiast spojrzec realnie dookoła co sie dzieje i gdzie to zmierza. Takie to pisowskie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TheSnorlax
-1 / 39

Odezwała się żona byłego współpracownika komunistycznego. Niech wpierw rozliczą wszystkich, którzy ze względu na strach przed ujawnieniem listy komunistów, odwołali rząd Śp. Jana Olszewskiego (w Wałęsą na czele)
PS: Przy okazji, niech twój mąż odda Polakom obiecane 100 milionów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stypson
+2 / 16

@TheSnorlax A twój TW Balbina niech odda Polakom paliwo po 2,50. Ale do tego trzeba chyba mieć odwagę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+4 / 6

@TheSnorlax ale wiesz, ze w teczkach Macierewicza dostarczonych Olszewskiemu nazwiska były przebrane? Nie było tam nikogo z Porozumienia Centrum, najbardziej PZPRowskiej partii w tamtym okresie.

To była ustawka pod wrogów Kaczora i jego mocodawców z Rakowskim na czele (finansował on PC). Jedna grupa komuchów, skupiona wokół ostatniego pierwszego sekretarza, chciała wykończyć konkurencję czy to złożona z innych komuchów czy działaczy opozycji. Przecież w PC każdy kot się liczył z pojedynczymi wyjątkami to był albo TW albo jawny komunista, łącznie z byłymi pracownikami kancelarii tajnej (sprawdź życiorys ówczesnej oficer prowadzącej, tj. sekretarki Kaczyńskiego, jest jawny).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 2 września 2022 o 23:15

avatar kondon
+8 / 12

Socjalizm tak, wypaczenie nie?
No jak widać to nie działa...
Co oni chcieli zaproponować? Sami chcieli do koryta i tyle...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MothersFan
0 / 22

Niech lepiej Pani Bolkowa się odniesie do ułaskawienia gangstera SŁOWIKA za 150 000$ :D Bolek z każdym mógł się dogadać oczywiście z tymi bardziej kasiastymi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gieroj777
0 / 2

@MothersFan bolek był na to za głupi. dał wachowskiemu carte blanche i to on ułaskawiał a wałęsa nawet nie wiedział co podpisuje...chyba, że też brał działkę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jasiokoz
+10 / 46

Poczytałem komentarze, i przeraża mnie głupota komentujących.
Kto jak nie Wałęsa i jemu podobni doprowadzili do zmian ustrojowych w Polsce?
Jeżeli kobiecie stojącej u boku takiego działacza, odmawiasz tego że brała razem z nim udział w walce, to pojęcia nie masz o związkach - szczeniaku (czytaj suk*n synu).
Jeżeli nazywasz "Bolkiem" tego co ryzykował zdrowiem, a nawet życiem. Wierzysz tym którym na rękę było opluć swojego wroga.
Masz pojęcie że w czasie obrad okrągłego stołu, SB zabiła działacza wolnościowego. Jak nie wiesz po co to zrobili, toś głupszy od buta. Jego śmierć uczczono minutą ciszy podczas obrad.
Wiesz gdzie byli w tym czasie ci co teraz plują na Wałęsów? Czyścili swoje czerwone legitymacje, lub faktycznie donosili na nich!
Gloryfikując Olszewskiego pamiętaj komu był podporządkowany, komu faktycznie służył?!
Mam teorię, że ktoś "nadgorliwy" przyniósł Wałęsie teczkę/teczki członków PC, i wówczas on pognał kordupli i tego kosmitę oraz ich kolesi.
Jedyne co można zarzucić Wałęsie to brak wykształcenia, ale nie należy mylić wykształcenia z inteligencją. Ktoś go przecież wybrał przewodniczącym! Jego zwykłego elektryka, po zawodówce! Pomyślcie, jeśli was to nie zaboli. On miał by być sprytnym agentem?! Obstawiam Doktorka i Prokuratorka!
To co wyprawiają obecnie rządzący, to komuna bis. Jak ma rządzić prawdziwy Bolek, jak nie według swoich przekonań. Przeczytaj jego Pracę Doktorską “Rola ciał kolegialnych w kierowaniu szkołą wyższą”
@Zlepek_komorek Bolek nie ma żony, zawsze wolał chłopców, i ma kota.
Ps.
Jakie stopnie w SB mieli Kaczyńscy?
Lech dostał się "z marszu do prokuratury", kto tak mógł jak nie "swój"?
Jarosław napisał pracę wychwalającą komunistyczne prawo. Obecnie otacza się działaczami PZPR, i członkami sądów i prokuratury. Właśnie oni skazywali takich jak Wałęsa.
Jeżeli mamusia nie zbudziła Jarusia, po wystąpieniu Wojtusia (zamiast Teleranka), to musiał być spokojny o swoją pozycje w SB.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+4 / 18

@jasiokoz Dobrze napisane, ale niestety do pustych pisobolszewickich łbów to nie dotrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kotek_psotek
0 / 0

@jasiokoz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+8 / 8

@jasiokoz - masz trochę racji - szczególnie gdy potępiasz etatowych opluwaczy. Jednak Twoje wyobrażenie o genezie zmian ustrojowych w Polsce są delikatnie mówiąc dość naiwne. Lech Wałęsa jest ważną postacią najnowszej historii naszego kraju i symbolem społecznego sprzeciwu wobec władzy kłaniającej się zewnętrznemu mocarstwu. Jednak naiwnością jest sądzić, że to "on i jemu podobni doprowadzili do zmian ustrojowych w Polsce". Otóż do zmian ustrojowych w Polsce doprowadziła sytuacja geopolityczna pod koniec lat 80-tych XX wieku, a szczególnie dwa czynniki: rozkład ZSRR i potęga zachodu pod wodzą USA. Gdyby Związek Radziecki nie pogrążył się w kryzysie, to żaden Wałęsa, ani całe zastępy jemu podobnych, nic by nie osiągnęli. Zresztą tę tezę doskonale udowadniają wydarzenia z 1981 roku. Wtedy ZSRR miał jeszcze siłę i nikt się nie spodziewał, że wkrótce upadnie. I co się stało? Wielki zryw społeczny został brutalnie, ale skutecznie spacyfikowany stanem wojennym. Wałęsa i jemu podobni zostali internowani, na ulice wyjechały czołgi i było po zrywie. Gdyby ZSRR nie zapadł się od środka po kolejnej dekadzie, to nie byłoby żadnego okrągłego stołu, ani żadnych przemian ustrojowych. Jednak po 1987 roku sowieci zaczęli mieć naprawdę poważne problemy. Wojna w Afganistanie, katastrofa w Czernobylu i niskie ceny ropy i gazu, wraz z niewydolnością ustroju gospodarczego realnego socjalizmu, stworzyły mieszankę wybuchową, która wysadziła ZSRR w powietrze. Amerykanie byli doskonale zorientowani w tym procesie i chociaż w 1988 roku zwykli ludzie jeszcze nie mieli o tym pojęcia, to CIA już wiedziała, że Związek Radziecki się sypie. Nie jest przypadkiem, że fala strajków wybuchła w Polsce właśnie w 1988 roku. Amerykanie przekazali Janowi Pawłowi II informację, że sowieci są w katastrofalnej sytuacji i właśnie teraz jest dobry moment aby się wyrwać spod jego władzy. Jednocześnie CIA uruchomiła wielki program finansowania "Solidarności" (łącznie ponad 200 mln dolarów). Kościół swoimi kanałami przekazał odpowiednie informacje działaczom "Solidarności" działającym w Polsce i uczestniczył w przekazywaniu pieniędzy od Amerykanów. W ten sposób zaczęła się fala strajków i demonstracji z 1988 roku. Władze komunistyczne w Polsce, o złej sytuacji ZSRR wiedziały już wcześniej, bo Polska miała wtedy znakomity wywiad, który wbrew obiegowej opinii wcale nie był taki wierny sowietom. Jaruzelski i co mądrzejsi ludzie z jego otoczenia, zrozumieli, że to jest koniec. Postanowili więc ratować co się da. Władzy na dłuższą metę już nie mogli utrzymać - nie, gdy ZSRR się sypał, a Amerykanie mocno działali aby go dobić. Postanowili zatem zasiąść do stołu z przedstawicielami "Solidarności" aby chociaż zapewnić sobie bezkarność za swoje zbrodnie. I udało im się. nie dość, że uzgodniono, iż nie będzie żadnych procesów starych komuchów, to jeszcze Jaruzelski wynegocjował sobie fotel pierwszego Prezydenta odnowionej RP. Wszyscy byli zadowoleni - działacze "Solidarności", że przejmą władzę, komuchy, że nie pójdą do więzienia, za to będą robić interesy na wolnym rynku, Amerykanie, że Polska wymyka się kontroli sowietów czym poważnie osłabia Układ Warszawski i daje inspirację innym krajom tego paktu. Do pewnego stopnia nawet sami sowieci byli zadowoleni, bo mieli już wówczas tyle problemów wewnętrznych, że oddanie zachodowi Polski było dla nich pewnego rodzaju ulgą. Przemiany ustrojowe, które nastąpiły później, były już prostą konsekwencją tych wielkich wydarzeń. Wałęsa w tym wszystkim odgrywał rolę symbolu i jak wynika z jego licznych wypowiedzi, nie do końca rozumiał co tak naprawdę się stało i dlaczego. To jest prosty człowiek, a geopolityka była poza zasięgiem jego horyzontów intelektualnych. Za to tacy ludzie jak Michnik, Kuroń, Mazowiecki czy Geremek, doskonale się w tym orientowali i to oni - wraz z Jaruzelskim i Kiszczakiem - byli prawdziwymi architektami porozumienia Okrągłego Stołu. Woleli jednak działać z tylnego siedzenia, czemu zresztą trudno się dziwić. Wałęsa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jasiokoz
+2 / 8

@gieroj777 Wierzysz w to co piszesz? Już w pierwszym zdaniu się przedstawiłeś, twój nick zdradza twoje sympatie. Chociaż w Polsce mieszkasz, czy z Rosji piszesz? Miłego życia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M misiek1155
+2 / 6

@jasiokoz
Najlepsze, że Ci co go dzisiaj opluwają okazują się sami agentami i sprzedawczykami. Tyle wiemy ile nas sprawdzono. A Wałęsę przerabiał cały aparat bezpieczenstwa bloku wschodniego. Chciałbym zobaczyć tych cwaniaczkow w tamtych czasach. Twarda gangsterka sra dzisiaj pod siebie na pierwszym lepszym posterunku. Nikt wtedy nawet nie pomyślał że ZSSR może upaść. Fajnie się ocenia z perspektywy dzisiejszych czasów.
A większość Pisu to zwykła agentura. Kiedyś Sbecka a dzisiaj pro rosyjska. Patrzcie na czyny a nie na tania propagandę. Od 30 lat opluwają i starają się zniszczyć każdego kto cokolwiek zrobił dobrego dla tego kraju. Ile lat zajęło opozycjonistom oczyszczanie swojego dobrego imienia kiedy Macierewicz ogłosił swoją wymyślona listę. Jak zawsze trzeba było odwocic uwagę od siebie oskarżając wszystkich dookoła.
Parę lat temu sekta Rydzyka to były zwykle mohery i wstyd było się do nich przyznać.
Ale jak ma być w kraju w którym 30% łyka takie kity, że już nawet śmiać się nie chce.
Putin ingerował w wybory w USA, Francji, Niemczech, Włoszech itd a o Polsce zapomniał???
Dajcie tym zdrajcom większość konstytucyjną a niedługo nie będziecie mieć EURO tylko ruskie ruble

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+3 / 3

@jasiokoz - to jest bot. Zwróć uwagę na ortografię i interpunkcję. Żadne zdanie nie zaczyna się wielką literą, kolejne zdania są jakby ze sobą nie powiązane. To gówno generuje algorytm. I to dość prymitywny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zotrix
-3 / 3

@jasiokoz i ty tak poważnie? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar auto1
-3 / 3

@jasiokoz G wiesz w temacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jasiokoz
0 / 2

@auto1 @zotrix Wychowałem się w tamtym czasie, i nie piszę o abstrakcji. Przeżyłem to, i potrafię wyciągać wnioski. Takie gnidy jak korduple, czy ten ich kosmita Antoś, to typowa agentura. W ten mroźny poranek, tylko komuchy spały spokojnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zenobiush
0 / 0

@Quant_ w większości masz rację, ale kilka uwag: zmiany nie były możliwe bez pewnej akceptacji ze strony rządzącej. Tam też byli Polacy zapatrEni w zachód. Byliśmy "najweselszym barakiem w obozie". Do negocjacji zasiadły dwie strony i się dogadały. Ale obóz posolidarnościowy tych ustaleń nie dotrzymał. Co do prezydentury Jarizelskiego, to nawet sami Amerykanie, w tym G.Bush sr., namawiali go na prezydentowanie. Zatem nie.mieli o nim chyba takiego fatalnego zdania. Piza tym zwróć uwagę, że Jaruzelski pod latach dobrowolnie zrezygnował z bycia prezydentem na rzecz pierwszych wolnych wyborów w Polsce. Osobiście uważam że świadczy to o klasie człowieka. No i zrymi zbrodniami to bym się nie rozpędzał. To nie były czasy terroru stalinowskiego. Jedni udawali że konspirują, drudzy że ich ścigają. Taki mieliśmy klimat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P patrycjusz007
+5 / 11

Masakra co się dzieje z tym portalem. Co za ludzie są tutaj cytowani i ile zbierają plusów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xobit
+3 / 7

@patrycjusz007 tragedia jak ludzie mają wyprane mozgi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
+4 / 14

Znowu staremu w lotka nie wyszło?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
+1 / 1

Im więcej czasu mija od '89 roku, to coraz więcej "bohaterów" walczących z komuną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Reinert
+1 / 1

"Nie otake Polske nic nie robiłam" - powiedziała ostatnio Danuta Wałęsa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mluki3
+2 / 4

Paradoks tej wypowiedzi jest taki, że Solidarność Wałęsy też nie była prawdziwą Solidarnością. Przed przystąpieniem do Okrągłego Stołu została "wyczyszczona" z osób, które nie popierały dogadywania się z komunistami za wszelką cenę - Walentynowicz, Gwiazdowie, Kornel Morawiecki itp. Osób, które były przecież czołowymi postaciami prawdziwej Solidarności. Pozostali tacy, którzy dali się "kupić" komunistom w zamian za władze i wpływy - Michnik, Kuroń, Wałęsa i tym podobni. Ale to już nie była Solidarność tylko jej cień.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem