Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
281 296
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D Danuska89
+4 / 4

Co za wstyd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zlepek_komorek
-5 / 7

Czyli wg ciebie tema reparacji powinien zostać zamieciony pod dywan. Co było to było, zapomnijmy taki tam incydent z Niemcami i Ruskimi :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TheSnorlax
-4 / 4

No tak, bo teraz trzeba biednym Niemcom zapomnieć to że wymordowali miliony Polaków i zniszczyli całą Polskę tak?
Gdyby nie oni i później ruscy to dzisiaj bylibyśmy krajem bardzo bogatym (w końcu Warszawa była kiedyś nazywana drugim Paryżem).
Ciekawe czy ten demot pojawiłby się jakby jaśnie Tusk też domagał się reparacji. Oczywiście nigdy do tego nie dojdzie bo to niemiecki pachołek...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+1 / 1

@TheSnorlax, @Zlepek_komorek Ludzie - czy was pogięło? Nie ma żadnych, ŻADNYCH szans nawet na 1 cent. Nie widzicie tego? Wszyscy to oprócz mózgowo zdrewniałych pisowców widzą i wiedzą. Prędzej Odra popłynie w górę niż Niemcy zapłącą. Kto i jak ma niby Niemcy zmusić? Czy w ogóle w dzisiejszej sytuacji można Niemców do czegokolwiek zmusić? Każda partia w Niemczech, która najlżej nawet zasugeruje płacenie roszczeń polskich zniknie z rynku politycznego jak sen złoty. Jak można racjonalnie rządzić państwem robiąc takie niepoważne rzeczy?
To się dzieje tylko dlatego, że Jarosław Wielki chce (i mu się niestety udaje) zrobić wrażenie na swym elektoracie. Planuje wcześniejsze wybory?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 września 2022 o 3:54

avatar Zlepek_komorek
-2 / 2

@jeszczeNieZajety Tak, ale ni może być, że Niemcom czy Ruskim ujdzie to na sucho. Jeśli nie będziemy tego wypomina to szybko zapomną. Powinno się powołać zespół międzynarodowych prawników, którzy ocenią, jak wydusić z Niemców. Grekom jakoś wydali reparacje, a ws. Polaków jak zwykle pala głupa i jeszcze bezczelnie twierdzą, ze się...zrzekliśmy. no tak bo PRL i Bierut byli suwerenni :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
0 / 0

@Zlepek_komorek Niemcy nie są idioci i też mają prawników. Jeśli podważymy suwerenność PRLu to podważymy wszystko co PRL podpisał. Porozumienie w sprawie zachodniej granicy Polski też.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem