Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
231 239
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar LowcaStulejarzy
+9 / 15

Przecież to jest temat zastępczy aby PiSowcy szczali z zachwytu pod siebie bo Jarosław załatwi pieniądze od szwabów! Po to aby teraz mieli o czym wałkować przez kolejne dni na TVP Info, TVN24 i Polsat News! Nagle na drugi plan zeszły kwestie braku węgla, rosnącej inflacji, drożyzny, za chwilę paliwo znów wystrzeli w górę, możliwe braki w dostawie żywności, energii itd., to jest uj, ważne jest teraz mydlenie oczu o jakichś wyimaginowanych pieniądzach które NIGDY nie dostaniemy!

"- Stanowisko niemieckiego rządu nie uległo zmianie, sprawa reparacji jest zamknięta - powiedział rzecznik niemieckiego MSZ w Berlinie. - Polska już dawno, bo w 1953 roku, zrzekła się dalszych reparacji i kilkakrotnie potwierdzała to zrzeczenie. To podstawa obowiązującego obecnie porządku europejskiego - stwierdził." Dziękuję, dobranoc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SilesianSeparatist
-3 / 5

Polska w 39' nie uznała wkroczenia wojsk rosyjskich za wypowiedzenie wojny i przeciwko Rosjanom nie walczono.
W takim wypadku ciężko oczekiwać od kogokolwiek reparacji wojennych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gemini1234
-1 / 1

@SilesianSeparatist W 1939 roku nie wkroczyły wojska rosyjskie, a radzieckie. Duża różnica, bo były w nich wojska rosyjskie, ukraińskie, białoruskie, gruzińskie i inne. Walczono przeciw Armii Czerwonej, chociażby obrona Lwowa. Dodatkowo Polskę zaatakowały lokalnie wojska słowackie. Kaczyński zatem powinien wystąpić o reparacje do Rosji, Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Armenii, Słowacji i Armenii. Oczywiście jeszcze od Austrii i Węgier, ich żonierze też uczestniczyli w okupacjii Polski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+2 / 4

Ukryta opcja rosyjska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-2 / 6

Gdy kobietę tej samej nocy zgwałci milioner i menel, to od którego z nich będzie się domagała wypłaty odszkodowania?

Ale cały ten cyrk z reparacjami to tylko zasłona dymna do wykorzystania w polityce wewnętrznej. Temat zastępczy odwracający uwagę wyborców od PiSowskich afer. Twardy elektorat to łyknie, świadoma część społeczeństwa widzi ściemę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem