Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
+
530 547
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W WhiteD
+14 / 18

Tak tak tak...
Z raportu koronera - ok 165cm i 53kg; no raczej szczupła kobieta, z wąską talią i płaskim brzuchem i chudymi ramionami. Eksperci od badania jej życia sugerują że w najgorszych momentach mogła dobijać wagą do 63kg... Pewnie mogła też ważyć mniej - w końcu mówimy o osobie zmagającej się z masą problemów psychicznych. Biodra - szerokość bioder to generalnie kwestia niekoniecznie związana z wagą; bo to raczej wynika z budowy szkieletu.

Czytaj - raczej była szczupłą osobą, no raczej miała płaski brzuch; więc wszelkie fantazje o tym że Marylin Monroe to "ikona plus size" należy włożyć między bajki...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+5 / 13

@WhiteD Talia osy? Znam pewną taką Panią, która ma fajne biodra.. tyłek.. w pasie jest szczupła... wyżej ma czym oddychać (bez przesady nadmiernej) z buzi bardzo ładna (tu oczywiście każdy miałby swoje zdanie ) i mam szczęście być jej facetem... bo to cudna osoba, dobra, ciepła, ale i zdecydowana i nie życzę najgorszemu wrogowi by jej wszedł w drogę :) ot moja kochana furiatka :D PS. Ja się jej nie boję PS2 tak mi kazała napisać :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tescior
+1 / 3

@Pasqdnik82 pantofel bardzo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B borg8472
0 / 0

@Tescior pantofel? - realista.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tescior
0 / 0

@borg8472 może i pantofel realista, w każdym razie "pantofel bardzo, realista".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E konto usunięte
+1 / 11

Brzydka... No lecicie. Zabrońcie mi mieć swój gust.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+3 / 3

Zależy w jakim okresie kariery.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
+5 / 5

Ech, żeby tak być przez godzinkę JFK...
[byle nie w dniu zamachu...]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Radloc84
+5 / 5

@belzeq ok, dzień po

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F konto usunięte
-4 / 8

Miałem okazję poznać osobiście Brada Dextera aktora który grał z nią w Asfaltowej Dżungli. Był już mocno starszym gościem. Ta generacja już odeszła. Marylin pozostała na zawsze młoda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I immo
+2 / 4

Coż, to tylko pokazuje, jak nierealny świat kreuje Hollywood/produkcje kinowe i jak jesteśmy podatni na manipulacje. Dziś "ikon seksu" i "najpiękniejszych kobiet ever" jest tyle że nie zliczysz. Zależy w jakich kręgach szukasz i kto mianuje te kobiety to takich "kategorii".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LubieHamaki
+7 / 7

Zły przykład, bo ona pewności siebie za dużo nie miała. Była za to bardzo dobra w udawaniu. Co się dziwić, w końcu aktorka. Że legenda i ikona, nie można zaprzeczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+2 / 2

Była ikoną seksu, bo ją nią okrzyknięto i wykreowano konkretny wizerunek.
Ciekawym natomiast, ilu zwróciłoby na nią uwagę, gdyby jako anonimowa dziewczyna została posadzona pomiędzy 10 innymi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
0 / 4

Jeszcze więcej? Przecież prawie każda myśli, że jest jakimś cudem.
Tak, tak wszystkie jesteście piękne a faceci wysocy i bogaci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gregiv
+1 / 1

Została wykreaowana na najpiękniejszą. Gdyby nie to pewnie wiekszosc facetow wtedy a na pewno dzisiaj ogladałoby sie za mnostwem innych ładniejszych dziewczyn ale nie za nią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 września 2022 o 15:22

E Evengeline29
0 / 2

Do dziś nie wiadomo, co takiego miała w sobie. Na pewno nie talent, cała masa wybitniejszych chodziła wtedy po świecie, piękna też nie była tylko dobrze jak na tamte czasy zrobiona, niezbyt mądra, uzależniona, psychicznie niezrównoważona, uwikłana w liczne toksyczne romanse. Można by powiedzieć, że to kompletny upadek, ale miała to coś w sobie, że ją kochano. Co prawda na łożu śmierci znaleziono sponiewieraną i zaniedbaną kobietę, ale wszyscy pamiętają wyłącznie, jaka była u szczytu popularności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RomekC
+1 / 1

@Evengeline29
"Na pewno nie talent" - Jasne, da się z każdego beztalencia zrobić gwiazdę. Gwiazdę grającą główną rolę w filmach które po 60 nadal uważane są za dobre.
"cała masa wybitniejszych chodziła wtedy po świecie" - Wybitniejszych, pod jakim względem?
"piękna też nie była..." - Nie co, w tamtych czasach było mnóstwo piękniejszych, bardziej utalentowanych i wybitniejszych. Tylko dlaczego one nie zrobiły takiej kariery na MM?
...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Darq85
+1 / 1

Marilyn Monroe była ponadprzeciętnie zgrabna, do tego żyła w czasach gdy ideałem piękna były: wąska talia, krągłe biodra, bujne piersi. Większość piękności z tamtych lat miało takie figury: Anita Ekberg, Betty Page, Gina Lolobrigida. Taka Audrey Hepburn była wówczas aseksualna choć dziś właśnie ona uchodziłaby za ideał. Dopiero później gust mężczyzn przybrał dwa bieguny: jedni woleli chude panie z ładną twarzą np. Brigitte Bardot (dziś bardzo popularny i promowany typ urody), inni woleli kontynuację naturalnego piękna z lat 50-tych a przykłady pań to m.in. Sophia Loren, Ursula Andress, Raquel Welch. Dziś niestety trudno o aktorkę która na dłuższą metę potrafi utrzymać niebanalną figurę. Angelinie Jolie się to nie udało...
Po drugie: MM robiła sobie blond włosy o eterycznym odcieniu a mocna fryzura tylko przyciągała uwagę.
Po trzecie: MM miała naturalny wdzięk słodkiej idiotki którą aż chce się zaopiekować, do tego te kocie ruchy, ponętny głos. Każdym gestem flirtowała.

Dziś w czasach chłopców w rurkach kobieta ma być tylko kumplem mężczyzny - wskazane są tatuaże, brak okrągłego tyłka, brak widocznego biustu, brak talii osy, Ważne żeby była fit, aestetic, i takie tam farmazony. Taki jest promowany ideał. Po drugiej stronie są kobiety puszyste z widoczną nadwagą. Piękne kobiety, przynajmniej pod względem figury sa już rzadkością.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krystian_makowski
0 / 0

W dobie tej całej ciałopozytynosci, "girls power" i feminazi jeszcze się "dodaje pewnosci siebie" dziewczynom? Serio? :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem