Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
40 49
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S Speerek_Jagodowy
-1 / 11

To zwykły temat zastępczy rzucony aby odwrócić uwagę od kryzysu grzewczego który nadchodzi oraz od inflacji. I szczerze mówiąc nie ma co was żałować, zasłużyliście sobie na to. Skoro każdego kto pytał sługusów ukrainy co będzie zimą nazywaliście onucami to jak najbardziej wam się należy. Może jak was troszkę przemrozi to wrócą wam podstawowe zdolności do procesów myślowych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
+4 / 6

Przecież za każdym razem jak pis musi odwrócić uwagę od problemów, tym razem z Odra, inflacja, kryzysem energetycznym to wrzuca puste gadanie. Być może te reparacje udałoby się wynegocjować, ale na pewno nie w okolicznościach wojny na Ukrainie, kryzysu itp. Więc wiadomo, ze chodzi o zniszczenie naszych relacji miedzynarodowych i uniemożliwienie tych negocjacji. A jeśli do tego dochodzi fakt, ze przecież 80 lat temu napadły na nas i Niemcy i Rosja i w rosyjskiej strefie wpływów byliśmy dłużej i to do tego stopnia, ze to ZSRR odebrało od Niemiec nasze reparacje, to pytanie brzmi, dlaczego nie staramy się o reparacje od Rosji ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar trusty
+3 / 5

Możliwe również, że chce na tym wózku jechać do wyborów, bo za chwilę nie będzie kasy (fakt, można dodrukować) na rozdawnictwo, więc wyborcy mogą ich olać. A tak - pelikany łykają - będzie w chooj kasy, 500+ nam podniosą do 1000+ itp., hurraaaa, głosujemy dalej na pis.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem