Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
214 216
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E Elterchet
+1 / 3

taki hint dla opec żeby wysłali więęęcej ropy albo będzie gorzej z muzlimami na zachodzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-5 / 9

bo można ich przyjmować tylko trzeba im stawiać warunki, bycie rasistą nie jest dobre

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+6 / 6

@YszamanY a jeszcze nie tak dawno był ryk, że trzeba przyjąć bezwarunkowo, a potem będziemy się zastawiać.

@bartoszewiczkrzysztof to nie tak, że ktoś te getta tworzył, po prostu jak zaczęli kwaterować, to kto mógł spieprzał gdzieś indziej, a reszta dla własnego bezpieczeństwa już musiała.
To jest taka grupa która się nie asymiluje bo uważa świat zachodni za zło i w samym tym nie ma nic złego. Patrz na chińczyków też tworzą zwartą grupę, problem polega na tym, że chińczyk szuka pracy, możliwości zarobku poprzez pracę.
Ci uważają, że to niewierni na nich ma pracować, dlatego w krajach arabskich jako niewierny miałbyś nałożoną specjalna daninę. W Europie oni uważaj, że to im się należy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+2 / 2

@dakonto a tobie się należy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+6 / 6

Utworzyli dzielnice/getta, w których ich umieścili(dali socjal na tyle duży, że przybysze nie muszą podejmować uczciwej pracy) i dziwią się ze nie chcą się asymilować? XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G georgefsh26
-1 / 7

Bo w Danii nie rządzi taka polska prawica, która z obcych uczyniłaby wygodnych wrogów. W Danii rządzą ludzie, którzy starają się problemy rozwiązywać, a nie je politycznie wykorzystywać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-2 / 6

@georgefsh26

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 września 2022 o 17:49

T Tibr
+1 / 3

@YszamanY czyżbyś odpowiedział/przewidział ja kolejne "problems" które nas czekają, jeżeli to postęp geometryczny to już urządziliśmy się w dvpie;(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
0 / 2

@Tibr szklanka w połowie jest pusta albo pełna ty widzisz że jest pusta ? dopowiadasz sobie złą bajkę, zwróć uwagę PO naprawia i likwiduje problemy pisowskie. noc cóż świat nie jest idealny , przyszłość rysuje się w dobrych kolorach , na 100 % wiele problemów będzie na pewno rozwiązanych i będzie ich mniej , ty chciałbyś experymentów ? może rozwiązą , może dołożą nowych ? takie ryzyko? po rządach pis-u ? uważasz że po takim szambie wyjdziemy idealnie na zero albo plusie ? poważnie ? nie stać mnie na nierealne marzenia , biorę w ciemno pewność i ubytek problemów . na dodatek nie ma nikogo innego kto mógłby przejąć władzę po pisie- więc o czym bredzisz ? to nie gra że możesz zapisać stan gry . lubisz eksperymenty na sobie ? ma pan raka złośliwego potrzebne wycięcie i silna chemio terapia- już . Ty mówisz poczekam na nowe opcje leczenia ? poważnie ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 września 2022 o 10:06

T Tibr
+1 / 1

@YszamanY to był taki sarkastyczny granat zaczepyny, który wypalił ;-) Rączej bym powiedział, że często patrzę na szklankę do połowy pełną. PiS wcześniej czy później odejdzie, prawidła wyborcze są nieubłagane dla partii długi rzędzących, natomiast chyba już bym wolał (skoro mamy taki, a nie inny system wyborczy bez możliwości wyboru tego co chce nie koniecznie partii za nim stojącej) aby wygrała Hołownia, przynajmniej dałoby to jasny przykład politykom: "to że chcemy aby PiS przestał rządzić nie oznacza, że zapomnieliśmy co żeście naskrobali, wiec albo zrobicie korektę, albo się żegnamy". Inaczej to kółko się będzie tak kręcić i znów za 4 lata będą wybory. System dwupartyjny nie jest zły, ale ten który mamy nie ma nic wspólnego z tym, który jest np. w USA demokracji vs republikanie co rodzi patlogię chociażby przy tworzeniu list wyborczych przez prezesa, gdzie niekoniecznie liczą się kompetencje, a kto komu bardziej wszedł do tyłka;(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-1 / 1

@Tibr nie rozmawiamy o naszych marzeniach ,o świecie , systemach a o realiach w Polsce tu i teraz , będzie rządził pis albo opozycja, rządy pis-u spowodują spalenie papierów na ich machlojki -naprawdę jest się nad czym zastanawiać ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

@YszamanY tak i nie, bo dopóki piłka w grze to wynik można zmienić, a po gwizdku już nie.
Jeżeli do połowy szklanka pełna oznacza odsuniecie PiS od władzy, to jest to równoznaczne z oddaniem głosu na każdą partię opozycyjną z możliwością wejścia do sejmu, gdzie rząd koalicyjny jest możliwy, a pod kilkoma względami wskazany ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-1 / 1

@Tibr przykro mi że muszę cię rozczarować i sprowadzić na ziemię ,nie rozmawiamy o szklance i piłce, ostatnie wybory pokazały że nie rozmijają się znacząco z sondażami . Powstała jakaś nowa partia ? a może katotaliban zmienił program i ma 10 % poparcia ? Nie ? aby powstał rozsądny rząd koalicyjny potrzebujemy by opozycja poszła do wyborów w dwóch blokach ,sondaże mówiąże KO, Hołownia Lewica i może PSL mogą rozliczyć mafię pisowską. Głosowanie na cokolwiek innego to granie dla pis-u . więcej MY potrzebujemy większości konstytucyjnej , kopanie opozycji to granie dla pis-u, na własną szkodę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
-2 / 2

Gdyby autor demota jako Polak wyjeżdżał teraz do Danii to wolałby być tam z góry traktowany przez Duńczyków jak wsiur i złodziej (stereotypowy Polak za granicą) czy jednak wolałby być traktowany normalnie i mieć szanse udowodnić, że nim nie jest? Bo zaprezentował właśnie takie myślenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zlepek_komorek
-2 / 12

Wreszcie zaczynają rozumieć to co im Polska mówiła ok roku 2015, gdy to nam Europa chciała narzucać kwoty imigrantów. Najwidoczniej musieli nauczyć się na błędach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
0 / 2

@Zlepek_komorek twoim tokiem myślenia- gdyby EU nie przyjmowała Ukraińców, zapewne krzyczał byś- gdzie sa kwoty imigrantów dla europy .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zlepek_komorek
0 / 2

@YszamanY Jest różnica między Ukraińcem, a imigrantem spoza kręgu kulturowego Europy. Ci ludzie nigdy nie dostosują się do naszej cywilizacji, co zresztą sami twierdzą gardząc Europą.

PS

"Europy", jako kontynent piszemy z wielkiej litery.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem