Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Tak wyglądają aktualne standardy demokracji

Marszałek sejmu odbiera posłowi głos w połowie wypowiedzi a następnie insynuuje na jego temat i wdaje się w pyskówki na poziomie dziecka z podstawówki. Oto jaką swołocz Polacy wpuścili do sejmu

www.demotywatory.pl
+
27 40
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar koszmarek66
+6 / 6

Wszystko OK ale nie odebrała mu głosu w połowie wypowiedzi. Obowiązkiem posłów jest zmieszczenie się w regulaminowym czasie wypowiedzi. Tak elokwentny gość jak Braun powinien umieć zaplanować sobie długość własnej wypowiedzi.
Co do reszty zgoda. W normalnym państwie po takiej wypowiedzi powinna stracić fotel marszałka a już co najmniej zostać ukarana przez Komisję Etyki Poselskiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polkong
+7 / 11

Nie nazywałbym pana Brauna "swołoczą" - bardziej ruską onucą jeśli już. Ważmy słowa tak jak do tego - pośrednio - wzywa autor mema.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
0 / 4

Komentarz Pani Marszałek nie na miejscu (Nawet jeśli trochę prawdy w nim jest). Inna sprawa, że w sumie Braun jest akurat osobą, którą można w ciemno uciszyć i będzie to tylko z korzyścią dla wszystkich XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
0 / 12

Jakie standardy demokracji złamała? Był określony czas na wypowiedź, słychać było sygnał, Braun jednak ignoruje to i dalej kontynuuje swoją propagandę. Sorry, właśnie na tym polega demokracja - prawo i zasady są równe dla wszystkich. Każdy ma dokładnie tyle samo czasu na wypowiedź. Także podpis demota dość komiczny - czyli, że w imię demokracji mieliśmy złamać zasady panujące na mównicy, bo poseł Braun nie potrafił się zmieścić w wyznaczonym czasie? To może niech sobie wcześniej poćwiczy przed lustrem czy coś.
Fajna ta demokracja po konfederacku... Mają być równi i równiejsi.

A czy nazwanie go klakierem putina, w czasie gdy rozpowszechnia prokremlowską propagandę, jest jakieś obraźliwe? Dla mnie to nazwanie rzeczy po imieniu. Mogła to zachować dla siebie, ale w zasadzie powiedziała to, co myśli bardzo wielu Polaków. Ja bez wahania bym się pod tym podpisał.

Swoją drogą dość obraźliwe jest nazwanie obecności Brauna wpuszczeniem swołoczy do sejmu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 września 2022 o 14:21

G georgefsh26
-2 / 2

W państwie demokratycznym ruskie onuce, pomocnicy Putina z konfy też mają prawo zabierać głos, ale niech chociaż się trzymają regulaminowego czasu. No niestety kolejny zmanipulowany demot z cyklu demoty z du..y.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem