Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
576 603
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar lolo7
+6 / 18

Młodzież nie jest taka głupia jak myśli PIS. Dostęp do informacji dzięki internetowi jest dzisiaj zbyt szeroki i to niezależnie od ilości Papieża Polaka wrzuconego do podstawy programowej i propagandowego podręcznika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+16 / 24

@Ktostamskadstam
Darmowe fragmenty, omówienia, opinie, recenzje... Serio... Wszystko co można było powiedzieć o tym ,,podręczniku'' zostało już powiedziane i nie działa na jego korzyść.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pergamin
+8 / 8

@Ktostamskadstam jeśli mielibyśmy kierować się tylko i wyłącznie własnym doświadczeniem i postrzeganiem świata, to nie robilibyśmy nic innego jak tylko wyrabiali sobie własną opinią, a i na to brakowało by nam doby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TrinityKiller
-1 / 1

@Ktostamskadstam Nie trzeba wąchać gówna, aby wiedzieć że śmierdzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
+5 / 13

@Kapustin_ Nie musiała. Ktoś jednak przeczytał i zrecenzował, stąd ma takie a nie inne opinie. Czy ty czytasz każdą szmirę, żeby się przekonać, że taką jest?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
+1 / 5

@Borsuk231 Jak ktoś wyżej napisał, są opublikowane też fragmenty, zakładam, że odpowiednio świadczące o poziomie.

Ja akurat nie jestem rodzicem dziecka w wieku szkolnym, aby to czytać samemu, ale jakbym był to jest na to duża szansa.

A tak się składa, że na świecie jest pisanych, tworzonych takie ilości książek, filmów i wszystkiego innego, że życia by nie starczyło na przeczytanie, oglądnięcie tego wszystkiego. Zatem jest konieczne filtrowanie tego napływu informacji. Do tego został wymyślony zawód krytyka, recenzenta czy opinie choćby w internecie.

I tak szybciej uwierzę w recenzję niż w propagandę pis :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
-1 / 3

@Kapustin_ i @Borsuk231 (gdzieś wcięło ten post pisany o 8 rano) Jak ktoś wyżej napisał, są opublikowane też fragmenty, zakładam, że odpowiednio świadczące o poziomie. Ja akurat nie jestem rodzicem dziecka w wieku szkolnym, aby to czytać samemu, ale jakbym był to jest na to duża szansa. A tak się składa, że na świecie jest pisanych, tworzonych takie ilości książek, filmów i wszystkiego innego, że życia by nie starczyło na przeczytanie, oglądnięcie tego wszystkiego. Zatem jest konieczne filtrowanie tego napływu informacji. Do tego został wymyślony zawód krytyka, recenzenta czy opinie choćby w internecie. I tak szybciej uwierzę w recenzję niż w propagandę pis :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
+3 / 11

Odwalcie się od ananasa na pizzy! ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 6 września 2022 o 7:43

A antyfrajer
+5 / 9

Z tym ananasem to nie trafione bo wiele osób lubi hawajską. Ale drugi napis w punkt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marx31
+1 / 3

Julki musza się wybiegać a wielu innych jeszcze im przyklaskuje. I nie chodzi tu o to, czy podręcznik Roszkowskiego jest dobry czy zły, bo to sprawa wtórna i tak naprawdę mało istotna. Chodzi o to, że pełnoletni uczniowie kończą szkoły średnie i nie mają najbardziej elementarnej wiedzy nt funkcjonowania podstawowych instytucji publicznych, systemu społeczno-politycznego, zakresu kompetencyjnego poszczególnych organów władzy i administracji. Po prostu nic, null. Już nawet nie wspominam o takiej wyższej szkole jazdy, jak doktryny i ideologie stanowiące ramy życia politycznego, czy też znajomość najnowszej historii Polski i jej najbardziej znanych "aktorów". Ale Julki i pokrewne im Juliany twierdzą uparcie, że HiT niepotrzebny, bo to pisowski przedmiot.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CBGB
-4 / 4

Ciekawe na ilu z protestujących pobierane jest jeszcze świadczenie 500+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem