Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:29

I właśnie dlatego mężczyźni żyją krócej

www.demotywatory.pl
+
110 120
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W Wolterianin
0 / 22

Życie kobiet zawsze było ważniejsze niż życie mężczyzn, bo tak właśnie działa ewolucja. Jeżeli przy życiu pozostaną kobiety to wystarczy 1 płodny facet, by społeczność szybko mogła się odnowić. Jeżeli natomiast zostałaby 1 kobieta i sami faceci to odnowienie społeczności będzie szło znacznie wolniej i przez wiele lat będzie ona na skraju zagłady.

Biorąc jednak pod uwagę, że współczesne kobiety nie chcą mieć dzieci, a za to chcą równych praw zapewne za jakiś czas faceci także zaczną twierdzić, że ich życie jest ważniejsze niż życie ich kobiet i wtedy mężczyźni będą żyć trochę dłużej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-1 / 3

@Wolterianin tutaj wziąłbym jednak, trochę pod uwagę, gdzie ta sonda uliczna powstała, znaczenie/pozycja kobiet w tym społeczeństwie co właściwie zgadza się z pierwszym twoim akapitem. @Exgame aby jednak wyciągać wnioski (że widać to na każdym kroku ergo widzisz to u nas) trzeba by mieć jakiś punkt odniesienia przynajmniej w takiej samej sondzie w kraju kulturowo zbliżonym do naszego, o ile nie właśnie u nas inaczej bez względu czy się z tobą zgadzam czy nie to tylko opinia oparta na dowodzie anegdotycznym ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ienstret
+2 / 4

@Wolterianin Oho ktoś nie ogarnia jak od tysiącleci działała i działa tak naprawdę do dzisiaj nasza i w zasadzie każda inna ludzka cywilizacja, że minusy się sypią. XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KENJI512
0 / 0

@Wolterianin Równouprawnienie my ass :D Nawet ewolucja ma parytety, ale kiedyś to chociaż kobiety gotowały :D

Poza tym, pięknie to widać na Ukrainie, gdzie kobiety uciekają z kraju, a mężczyźni MUSZĄ zostawać i walczyć, nawet jeśli będą tylko mięsem armatnim - przecież nie każdy jest stworzony do walki, nie każdy ma na tyle psychiki, by odbierać innemu życie (nawet wrogowi), ale ma wiele innych talentów, które przydałyby się np. w odbudowie państwa. A też są kobiety co bez problemu strzelają z karabinów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
-1 / 1

@Wolterianin ale trzeba się wzbić ponad te prymitywne instynkty a nie tylko używać tej argumentacji wyrywkowo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WitekPK
-1 / 1

@Wolterianin w jednym pokoleniu spoko, a co z następnymi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
-2 / 2

@Wolterianin Tylko, że Twoja argumentacja sprawdza się, jeśli założyć, że rozmnażanie się gatunku ludzkiego jest sensem istnienia wszechświata.

Wtedy zgoda, życie kobiety jest ważniejsze.

Natomiast polemizował bym z tym, że przetrwanie naszego gatunku, płodzenie kolejnych osobników nie wiadomo po co jest bezsensowne. Jest nacisk na rozmnażanie i nadal rodziny wszystkim zawracają dupę, żeby to robić, ale czy rzeczywiście jest sens skazywać kolejne istnienie na cierpienie, nie wiadomo w jakim celu, a kiedyś zapewne i tak nasz gatunek zmiecie jakiś kataklizm kosmiczny?

Nie wiem kto i kiedy wymyślił, że rodzenie jest takie ważne, ale im większa populacja ludzka tym więcej problemów generuje. Można się oszukiwać, ale zawsze jednostce żyje się lepiej jeśli populacja jest mniej liczna. Jak masz liczną populację to masz kolektyw jak w krajach azjatyckich, który zapier.... za miskę ryżu i generuje stresy, męczarnie dla siebie, korki uliczne, biedę, syf i wszystko co najgorsze.

Z punktu widzenia aksjologii, utylitaryzmu i moralności postawiłbym życie mężczyzny wyżej od kobiety, ponieważ własnie dlatego, że taki wzorzec kulturowy jak w filmiku doprowadził do stanu, że kobiety niewiele wartości dodanej wnoszą do życia innych jednostek i głównie biorą, zamiast dawać. Takie są fakty. Jeśli chodzi o generowanie cierpienia to kobiety przeważają nad mężczyznami i to kobiety zawracają faceta dupę, eksploatują ich, trują, narzekają i poganiają do roboty, a także wchodzą w konflikty z otoczeniem i skłócają otoczenie ze sobą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
0 / 2

@Tibr IMO nie ma znaczenia gdzie sonda była robiona. Póki tylko kobiety będą mogły rodzic dzieci cywilizacje będą dzielić się na takie gdzie życie kobiet i dzieci jest ważniejsze od życia mężczyzn oraz cywilizacje wymarłe. Pytanie co będzie gdy postęp technologiczny osiągnie poziom w którym do urodzenia dzieci nie będzie już potrzebny udział ludzi, ale do tego jeszcze trochę nam brakuje.

@Ienstret Nie przejmuję się minusami, chociaż ich ilość w tym przypadku daje do myślenia.

@KENJI512 Nie rozumiem co chcesz przekazać, ale równouprawnienie to mit. Każdy bowiem jest inny. Ewolucja nie ma parytetów. Ewolucji nie obchodzi równość czy sprawiedliwość tylko efektywność

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
-1 / 3

@tomek_s Piękne hasło by wnieść się ponad instynkty i kiedyś to był cel cywilizacji, póki nie nadszedł XXI wiek i jego wizja, że zaspokajanie prymitywnych instynktów jest celem istnienia.

@WitekPK Nie rozumiem o co pytasz. Jeżeli zostanie dużo płodnych kobiet i chociaż jeden płodny facet społeczność ma szansę szybko się odbudować gdyż co rok może pojawić się tyle dzieci ile jest kobiet, a doliczając ciąże mnogie nawet więcej.

@Ynfluencer Skąd pomysł, że rozmnażanie gatunku ludzkiego jest sensem istnienia wszechświata?
Rozmnażanie jest drogą rozwoju każdego gatunku. Nie ma znaczenia czy chodzi o ludzi czy robaki. Gatunek albo się rozmnaża, albo ginie i dlatego nikt nie musiał wymyślać, że rodzenie jest ważne. Tak po prostu działa natura. Zawężając to tylko do ludzi można powiedzieć, że cywilizacja albo się rozmnaża, albo ginie i dlatego np cywilizacja europejska jest obecnie wypierana przez muzułmańską.

Ps
Odnośnie pierwszego akapitu to chyba miało być tam sensowne zamiast bezsensowne. W każdym razie to co napisałeś potwierdza raczej moją argumentację. A ludzi, którzy twierdzą, że przecież i tak kiedyś wszyscy zginiemy i rodzenie dzieci to skazywanie ich na cierpienie wypadałoby zapytać po co żyją zamiast po prostu strzelić sobie w łeb kończąc zarówno swoje cierpienia jak i zerując prawdopodobieństwo, że ktoś taki w przyszłości sprowadzi nowych ludzi na ten padół łez.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
+1 / 1

@Wolterianin Powiem Ci po co żyją. Bo jest wydrukowany instynkt przetrwania, który jest mechanizmem biologicznym, uniemożliwiającym strzelenie sobie w łeb, ale wiele z tych osób, które nie potrafi tego zrobić wolałoby nigdy nie istnieć i nie mieć tego problemu. Ogranicza ich tylko instynkt i wyrzut hormonów strachu, którego nie chcą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
0 / 0

@Wolterianin feministki je jednak używają codziennie, gdy jest to korzystne dla kobiet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
0 / 0

@tomek_s Kobiety uznające się za feministki używają wielu haseł. Czy jednak faktycznie są to feministki jest to kwestia dyskusyjna, podobnie jak to czy ich hasła faktycznie są korzystne dla kobiet. Patrząc na skalę poparcia jakie feministki mają wśród kobiet chyba bezpiecznie można założyć, że ich poglądy nie są dla kobiet korzystne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WitekPK
0 / 0

@Wolterianin to Ty nie rozumiesz mojej odpowiedzi. Mówi Ci coś słowo "kazirodztwo i związane z tym wady genetyczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
0 / 0

@WitekPK Przecież zaznaczyłem na początku, że nie rozumiem co chciałeś powiedzieć więc po co te złośliwości?

Jeden ojciec wielu dzieci z różnymi kobietami to nie kazirodztwo. Zakładam jednak, że chodziło Ci o to, że w kolejnym pokoleniu takiej społeczności wszyscy byliby ze sobą spokrewnieni. Tu pozostaje powiedzieć, że to jednak jest jakieś przetrwanie, co jest IMO lepsze niż wyginięcie. No i to co mówisz będzie prawdziwe tylko wtedy gdy dana społeczność będzie odizolowana od świata. W takim jednak przypadku nie będzie miała jednak ilość osobników.

Tak BTW to biblia twierdzi, że nasz gatunek zaczął się od pary osobników, a genetyka na podstawie badań krwi sugeruje, że był okres w którym nasz gatunek stanął na krawędzi zagłady i wtedy liczył 6 osobników. O ile wartość pierwszego źródła jest niewielka, a drugiego też wątpliwa z powodu braku rozstrzygających dowodów, to jednak jest możliwe, że wszyscy jesteśmy efektem kazirodczych związków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
0 / 0

@Ynfluencer Biorąc pod uwagę ile osób popełnia samobójstwo oraz ile osób i na ile sposobów ryzykuje swoim życiem myślę, że Twoja teoria jest mocno wątpliwa, chociaż zastanawiam się nad tym co rozumiesz przez wiele osób i na jakiej podstawie twierdzisz, że te wiele osób wolałoby nie istnieć i jak mówisz nie mieć tego problemu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WitekPK
0 / 0

@Wolterianin wierząc biblii to Adam i Ewa mieli trzech synów i myślisz, że to oni są naszymi przodkami. Na Twoim miejscu nie brałbym tak dokładnie tego źródła. Do przetrwania gatunku jest potrzebna różnorodność genetyczna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
+1 / 1

@Wolterianin No jak to? Praktycznie prawie wszyscy, którzy weszli w dorosłe życie i zmagają się z trudami dnia codziennego mają dosyć życia i żyją tylko dla zobowiązań, dla bliskich i z powodu owego instynktu, ale gdyby wiedzieli, że bezkarnie, bez bólu i żalu można wymazać ich egzystencję i by sobie z tego nie zdawali sprawy to by to zrobili.

Przecież w życiu prędzej czy później dochodzisz do punktu, w którym mija peak twoich hormonów i neuroprzekaźników i czujesz się od tego momentu już tylko gorzej, mija wszechogarniające piękno i pojawia się wszechogarniająca ch...

Jaki jednostka ma interes w tym, żeby robić to co chce natura. Przecież zdrowo myślący człowiek będzie miał wywalone w to, że natura chce żebyśmy się rozmnażali i posługuje się nami, a potem nas olewa. To jest pozbawiony sensu z punktu widzenia logiki cykl, który się skończy jak się zaczął.

Zdrowo myślący człowiek nie wrobi kolejnego w coś takiego, bo jak można tworzyć kolejnego osobnika z terminem ważności, który boleśnie odczuwa upływ tego terminu, masz chwilowy okres świetności, wyrzutu hormonów, mało monoaminooksydazy i enzymów rozkładających dopaminke. Nie boli Cię kręgosłup, czujesz się jak Bóg i hormony bulgoczą, imprezujesz i używki fajnie działają, masz jakieś tam chwilę wspomnienia, ale to pułapka, bo potem, gdy już nasienie przetoczy się przez ptaszka i wleci do pochwy, albo po przekroczeniu trzydziestki zaczynasz odczuwać, że natura zrobiła cię w ch...zaczynasz czuć pierwsze symptomy spadku swojego boskiego szczytu, swojej śmiertelności i spada poziom hormonów, wszystko blaknie, doznania słabną, a ty pojmujesz, że natura posłużyła się tobą jak marionetką. Kręgosłupik boli, ciało niszczeje, lekarze zapisują leki, one wbudowują się w metabolizm i niszczą ci inne rzeczy. I tak dociera do ciebie jak sprytnie zostałeś wydymany, bo jacyś debile powiedzieli kiedyś przy stole twojej starej i twojemu staremu: "a kiedy dziecko?"

I powiedz mi jak można być tak głupim facetem, żeby dać się temu ponieść i poświęcać, żeby wysłużyla się tobą natura, a potem w konsekwencji tyrać na dziecko, na siebie, na babę, słuchać narzekania, że siedzisz z piwem i brzuchem przed TV i mieć na dokładkę innych problemów, a następnie na to samo narazić kolejną jednostkę, na powtórzenie tego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
-1 / 1

@Ynfluencer Nie wiem na jakiej podstawie przyjmujesz swoje bazowe założenie. Osobiście nie znam nikogo potwierdzającego założenie, że dorośli "mają dosyć życia i żyją tylko dla zobowiązań, dla bliskich i z powodu owego instynktu" więc jedyne co mogę o tym powiedzieć, to że założenie jest fałszywe.

Podobnie jak nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie inaczej niż zdziwieniem, że przy takim podejściu jeszcze żyjesz i stwierdzeniem, że cywilizacja kierująca się Twoim tokiem myślenia jest skazana na wymarcie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
-1 / 1

@WitekPK Wydawało mi się, że wystarczająco jasno napisałem, że biblia nie jest wiarygodnym źródłem informacji.
Nie kwestionuję też tego, że różnorodność genetyczna jest potrzebna do przetrwania gatunku. Twierdzę natomiast, że gatunek, który się nie rozmnaża zanika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Exgame
+7 / 15

ani trochę nie dziwi. Przecież to widać na każdym kroku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maja123456
-2 / 2

@Exgame A mnie dziwi, ze ktos moze brac na powaznie zmontowana sonde uliczna i uwazac, ja za wyznacznik czegokolwiek. Zmontowana sonda uliczna da takie spojrzenie na sytuacje, jakie chce tworzacy sonde, pamietajcie o tym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beserk
+3 / 3

można poprosić o żrodlo filmiku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+3 / 7

@AnonPrzegryw
Bonusowy respekt za zostawienie kobiety z twoim dzieckiem? Ty poważnie to piszesz?
Wstyd mi, że są tacy faceci na świecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AnonPrzegryw
-1 / 1

@elefun
Mam nadzieję że ta laska której próbujesz zaimponować przeczyta co tam napisałeś w ofensywie wobec facetów. Prawdopodobnie gówno ci to da, ale będziesz miał satysfakcję że się podlizałeś

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
-1 / 1

@AnonPrzegryw
Nie wiem co masz na myśli, ale zmień dilera, bo Ci szkodzi,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AnonPrzegryw
-1 / 1

@elefun Doskonale wiesz co mam na myśli. I nie próbuj stosować samiczych taktyk ośmieszania oponenta, bo tylko pokazujesz jak słaby i nieporadny w tej chwili jesteś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
-1 / 1

@AnonPrzegryw Dobrze, że już koniec weekendu i po dwóch dniach narkotykowego rauszu wrócisz do swojej kiepskiej pracy na kolejny marny tydzień, chyba, że beneficjent MOPS.... Nie do wiary, że takie prymitywy żyją na tym świecie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AnonPrzegryw
-2 / 2

@elefun Tak tak chłopczyku, jesteś taki mądry i ładny. Poszczekaj sobie dalej to może uwierzysz chociaż w 10% bzdur które tutaj smarujesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kamilxx2
+1 / 11

To jest właśnie ta kobieca empatia . Gdyby tylko kobiety rządziłyby , to by nie było wojen , a już na pewno nie byłoby damsko -męskiej , bo już dawno by dokonały eksterminacji , wiec pamiętaj młody chłopaku , kobiety szanuj zawsze, a mężczyznę jak zasłuży , kobietę zawsze obroń , nawet jak pierwsza rękę podnosi . I zostań feministą czyli daj sobie uciąć penisa , bo feminizm nie jest i nigdy nie będzie równoznaczny z równością .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 września 2022 o 17:36

avatar SteveFoKS
-1 / 3

@kamilxx2 wiesz mogę szybciej podsumować sens twojej wypowiedzi w żaden sposób nie odchodząc od sensu twojej wypowiedzi.O to one: Drogie Panie przez kompleksy ,,silnej i niezależnej kobiety po sadyzm i wyzysk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 września 2022 o 21:51

avatar Rhanai
+2 / 8

Hejt na kobiety, a ja się zastanawiam, kto stworzył tą sondę? Dał wszystkie udzielone odpowiedzi, czy dobrał je pod klucz? Jakieś źródło? Tak łatwo jest manipulować, tak dziecinnie łatwo...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-1 / 1

@Rhanai ok. wiec musze zapytac: oddalabys swoje zycie za swojego partnera?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
-4 / 6

@Rhanai wszystko co pokazuje prawdziwą naturę kobiet a nie wyidealizowaną i na piedestale to hejt.
Dorośnij, więcej dystansu, ,kto cię skrzywdził?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+3 / 3

@Rhanai zwłaszcza, że mogli pytać i 50 ludzi i większość brałaby na siebie. Natomiast te, co mówiły My lover, mogły nikogo nie mieć aktualnie. No to przy wyborze "ja czy nieistniejący ukochany" każdy wybierze siebie. Te, wybierające męża to już inna sprawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhanai
+4 / 4

@tomkosz owszem. Jeśli w ten sposób mogłabym uratować jego, to bez wahania. Podobnie jak za moich najbliższych przyjaciół czy rodzinę. Co teraz oczywiście zostanie odebrane jako odpowiadanie pod klucz, bo demoty lubią hejtować kobiety.
@VaniaVirgo różne są sytuacje życiowe, związków, które się nienawidzą na pęczki, nie mnie oceniać, co nie zmienia faktu, że mogło być dokładnie tak jak mówisz, ale ktoś sobie skompletował te odpowiedzi, które mu pasowały do teorii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-3 / 3

@Rhanai pozwolisz ze pozostane daleko sceptyczny co do takiej deklaracji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AnonPrzegryw
-2 / 2

@Rhanai Nie, to nie jest to że demoty lubią hejtować kobiety. Po prostu masz Ty i sporo innych użytkowniczek tego serwisu problem, że nie potraficie zaakceptować rzeczywistości. Kiedy tylko jest pokazywany dowód na to, że nie jesteście idealnymi płatkami śniegu, to przychodzi któraś z Was (najczęściej jest to BlueAlien) i zesrywa się w komentarzach próbując udawać wysoce pokrzywdzoną. I jedna rzecz, która obala Twoje stwierdzenie o wrogim nastawieniu demotywatorów do kobiet, popatrz się na oceny pod komentarzami takimi jak moje, tomka_s czy tym podobnych. Gdyby rzeczywiście ten portal działał na Waszą szkodę to nie faceci byliby banowani przez spi*dowaciałą administrację, to Wy dostawałybyście bana za każde jedno użycie określenia "incel", "mizogin" czy mocniejsze komentarze za które nie ponosicie konsekwencji.

Skorzystam z okazji i powtórzę jeszcze: KatzenKratzen dalej nie poniosła konsekwencji za komentarz w którym stwierdziła że kobieta gwałcąca mężczyznę nie wyrządza mu takiej krzywdy jak mężczyzna gwałcący kobietę. Zlewaczała i sfrajerzona administracja tego serwera (banda ludzkich śmieci pozbawionych moralności) dalej nic nie zrobiła, bo wolała w tym czasie zbanować mnie za komentarz który sobie podpięli pod łamanie gówno wartego regulaminu tego portalu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhanai
0 / 0

@AnonPrzegryw skoro powołujesz się na tomka, to już wiem, jakim typem jesteś i nie mamy o czym rozmawiać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AnonPrzegryw
0 / 2

@Rhanai
Ty się właśnie przyznałaś, że boisz się konfrontacji. Jak każda jedna kobieta na demotach (do tej pory), która nie zgadza się z głoszonymi przeze mnie tezami, tchórzysz i tworzysz wymówkę żeby poczuć się moralnym zwycięzcą. Drugi klasyczny zabieg jaki uwielbiają kobiety stosować to personalne ataki, oskarżanie o -fobie, -izmy, próba ośmieszania i niszczenia reputacji.
Żadna z Was mnie na razie nie zaskoczyła

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+5 / 9

Widzę, że nikomu z komentujących nie przyszło do głowy najprostsze wyjaśnienie tego, co tu widzimy, a mianowicie takie, że wypowiedzi było znacznie więcej, ale do filmu wybrano tylko te, w których kobiety wskazują swoich facetów, a mężczyźni wskazują siebie. Gdyby sonda była rzetelna, rozkład odpowiedzi byłby zapewne zupełnie inny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SandroDeVega
-4 / 6

@Quant_ Tak. Gdyby warunki były kompletnie inne, wideo trwało 6 godzin, odpowiedzi byłyby z całego świata, neptun uran i merkury byłyby w koniunkcji, i wszystko inne byłoby tak jak ty sobie to wyobrażasz to na pewno wyglądąło by to inaczej niż wygląda na przedstawionym materiale.

Ja też mogę sobie wróżyć z pi2dy nietoperza. A co jeśli ten materiał to uśrednione wszystkie odpowiedzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humman
+2 / 2

Zauważcie że wszyscy mężczyźni na tym filmie byli dość starzy, w następnym pokoleniu odpowiedzi mogły być już inne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maciejniemusial995
-1 / 5

kobiety żyją dłużej od mężczyzn bo nie mają żon

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
+1 / 1

Dlaczego faceci żyją krócej? Bo chcą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem