Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
145 151
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N konto usunięte
+1 / 9

Nie po to 8 lat zachód dozbrajał ukrainę, by teraz paktować , Rosja ma się wykrwawić przed wojną USA-Chiny. A że setki tysięcy ludzi straci życie, ważne że nie na zachodzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slagen
+2 / 8

Nie sprzedali. Wykalkulowali że wojna jest bardziej opłacalna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elterchet
-1 / 7

@slagen Sprzedali, albo raczej pozostawili na pastwę rosjii, ale Rosjanie okazali się tak niekompetentni że nawet żarcia na tacy nie mogą sobie wziąć, a waszyngton nie zamierza takiej okazji pozostawić nie wykorzystanej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+3 / 7

Tu raczej chodzi o siłę agresora. W obu przypadkach zaskoczyła wszystkich. Tylko że Niemcy okazali się silniejsi niż wszyscy przypuszczali, a Rosja wręcz przeciwnie. Z drugiej armii świata stała się kolosem na glinianych nogach, słabeuszem, który nie potrafi pokonać nawet Ukrainy, która przed wojną miała reputację państwa z dykty. Nie bez powodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CoGitare
0 / 4

@El_Polaco Niemcy przed przejęciem Czechów nie mieli takich porządnych sił pancernych. Co do Ukrainy wydaje mi się że "dzięki" przejęciu Krymu zaczęli modernizować swoje wojska, gdyby Putin wyczekał chwilę i wjechał przejmując Krym i Kijów mogło by być gorzej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+1 / 3

@CoGitare
W momencie zajęcia Czechosłowacji Niemcy nie mieli takiej siły, ale potem już tak. Innym czynnikiem był fakt, że Francja i Anglia były zmęczone wojną i chciały uniknąć kolejnej, co okazało się błędem.

Z kolei o nikłych sukcesach ruskiej armii w Ukrainie zadecydowało wiele czynników i na pewno jeszcze nie znamy wszystkich. Ale na 100% Ruscy okazali się dużo słabsi niż wszyscy przypuszczali i dlatego zachód, a głównie Amerykanie, teraz pomaga Ukrainie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N konto usunięte
-1 / 1

@El_Polaco Tu chodzi o to, iż ta wojna jest bardzo dziwna, z jednej strony Putin zamiast zbombardować drogi zaopatrzenia dla ukrainy pozwala, na jej dozbrajanie, z drugiej strony Zełeński zamiast zakręcić kurki z gazem i ropą z Rosji, pozwala by Putin zarabiał na surowcach ciężka kasę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Red_Right
+2 / 2

A Amerykanie anektowali ogromną część Meksyku. Hitler był tak zły, ponieważ dokonał ludobójstwa na Żydach i Słowianach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem