Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
241 253
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar LocosPPG
-1 / 11

No i co z tego? Ja dziś zmontowałem ramę na estakadę pod rurociąg na elektrownię Dolna Odra. Tysiące ludzi będzie miało w niedalekiej przyszłości dzięki temu prąd. Czemu nikt o tym nie mówi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Duergh
-3 / 7

@LocosPPG Bo ważniejsze jest że umiesz kopnąć piłkę i symulować kontuzje, wtedy tysiące ludzi by się podniecało jaki to wspaniały jesteś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vojan
+3 / 9

@LocosPPG fajnie. Ale powiedz ile osób powiedzmy w skali kraju mogłoby wykonać tę samą pracę, gdybyś Ty nie mógł? Nie wiem, nie znam się, ale strzelam, że pewnie sporo. To nie są jakieś unikalne, elitarne umiejętności, które posiada garstka ludzi na świecie, i które się szlifuje całe życie. A ile osób w Polsce miałoby szansę wywalczyć podstawowe miejsce w "jedenastce" Barcelony i to na pozycji napastnika i strzelić w jednym meczu trzy gole? Pewnie w kraju tylko jest jedna taka osoba. Dlatego o wyczynie Roberta jest głośniej niż o Twoim. Bo posiada unikalny talent. I nie powiedziałbym, żeby był bezużyteczny społecznie. Jeżeli ktoś swoimi występami podnosi poziom dumy narodowej, sławi nimi cały kraj to jest to dość duża sprawa. Nie zdobędziesz szacunku do siebie i swojej pracy, umniejszając czyjąś. Nie tędy droga.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pistolero438
+2 / 6

@vojan zalogowałem sie tylko po to, by Ci odpisać: w punkt! :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M misiek1155
-1 / 1

@LocosPPG
Jak już otworzą ten rurociąg to z pewnością będziesz na wszystkich okładkach sportowych gazet w Hiszpanii. Tylko czy mentalnie jesteś gotów na taką karierę? Bo następną ramę będziesz musiał zbudować większą i dłuższą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
0 / 0

Robert Lewandowski jest na pierwszym miejscu tabeli Ligi Mistrzów. Kto zatem otrzyma Złotą Piłkę- Messi, czy Ronaldo?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem