Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
866 904
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G grekzak
0 / 0

Ile batalionów pancernych ma ONZ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sok_Jablkowy
+12 / 22

@grekzak

„W Indiach wolno legalnie palić opony”
I co z tego?

„jakoś jeszcze żyjemy”
Jeszcze tak, problem w tym, że naukowcy biją na alarm, że to „jeszcze” nie potrwa dlugo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+9 / 13

@grekzak no w Indiach to im się średnio tak żyje.

Pamiętajmy, że większość skutków zanieczyszczenia jest lokalnych, nawet Clarkson przyznał, że po wizycie w Indiach zmienił nastawienie do kwestii klimatycznych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
-5 / 11

@grekzak rtęć jest naturalnym zasobem ziemi i jest wszędzie w różnych stężeniach. W rzekach, morzach i oceanach występuje w naturalny sposób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+5 / 9

@grekzak w tych samych Indiach, w których nagminnie rodzą się dzieci z dodatkowymi kończynami, palcami, bliźnięta syjamskie i dużo dzieci opóźnionych w rozwoju?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R ryho1000
+3 / 3

I należy wprowadzić podatek od palenia opon.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kotek_psotek
-1 / 15

Każdy mądry póki ma ciepło. Węgla braknie dla miliona domów. W najbardziej optymistycznym wariancie.
Dla właścicieli to wybór czy umrzeć najbliższej nocy od zimna czy za pięć lat na raka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+11 / 19

@Kotek_psotek oczywiście, tylko nie możemy zapominać czyja to wina. Trzeba głośno krzyczeć, że PiS nie znajduje rozwiązań, po prostu spycha problem na innych lub go całkowicie olewa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kotek_psotek
+2 / 12

@Elathir
Tak. W naszym przypadku PiS zawalił sprawę na całej linii. O wojnie wiedzieli w listopadzie zeszłego roku. I wtedy powinni zacząć oo cichu i na nielegalu sprowadzać węgiel.

Druga strona medalu jest taka że eko- oszołomy na garnuszku Kremla narobiły podobnych szkód w całej Europie. Więc poza Francja to żaden kraj eu nie jest dobrze przygotowany na zimę.

Może więc to da ludziom po pysku i zorientują się że papierki nie są gwarantem przerwania. Liczy się to co masz w ręku u co dasz radę utrzymać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
+1 / 7

@Kotek_psotek o wojnie kolego to wiedzieli już 5 lat temu. To co przekazują media to są oficjalne stanowiska rządów i informacje przeznaczone dla opinii publicznej. W dzisiejszym świecie i przy tak wielkiej ilości ludzi, jaka była zaangażowana w konflikt ukraiński nie dało się tego "schować" i przecieki pojawiały się dość często. Dobra władza powinna przewidzieć pewne konsekwencje i reagować na nie proaktywnie. Jedna takie działania są niepopulistyczne i wiążą się z wydatkowaniem, którego ludzie nie rozumieją. Łatwiej jest zrobić odwrotnie, uchodźcy z Syrii? Won stąd. Uchodźcy z Białorusi? Stawiamy mur i już ich nie ma. Brak węgla? Spokojnie, my to załatwimy. Brak gazu? Jesteśmy tacy wspaniałomyślni, że damy wam gaz. Brak dzieci? Kupimy je za 500zł. Problemy gospodarcze na rynku? Na wszystko mamy tarcze. Itd. rząd populistyczny jest najgorszym rozwiązaniem z możliwych a jego upadek jest pewny, jednak wcześniej rozdadzą co będzie do rozdania a narodowi dopiero otworzy oczy bieda, która ich dotknie. Potem krótkie rządy z polityką oszczędzania i wychodzenia z dołka i znowu "fajny populistyczny rząd".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kotek_psotek
+2 / 6

@romeknowak
Masz 110% racji. Następny rząd dostanie kraj w stanie bankructwa i że zdemoralizowanym społeczeństwem.
Będzie musiał obciąć socjal a to da bunt społeczny.
Jedna z najgorszych rzeczy jest to że za 20 lat ludzie będą wspominać Kaczyńskiego tak jak teraz Gierka.
Przy czym gierek przynajmniej próbował inwestycji w Kaczyński nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+2 / 12

Nie ma to, jak dobry donos :)

- Panie Sekretarzu, melduję, że Jarek nakłania rodaków do palenia "byle czym"!
- Jurek, wyciągnij wskazujący palec. Unieś rękę i teraz zrób "oj oj oj". Tyle możemy zrobić.

Tak działa ONZ :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 września 2022 o 7:56

F Fahrmass
+5 / 13

Łatwo jest krytykować osoby palące śmieciami siedząc w ciepłym domu, z pełnym brzuchem, pełnym kontem w banku i pewną posadą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 2

Ludzie zawsze palili w piecach byle czym, jednak teraz będzie przyzwolenie władzy na to. Jednak nikt nie zwraca uwagi na to, że ja korzystam z ciepła systemowego, gdzie takie rozwiązanie na dzień dzisiejszy jest kompromisem między wydajnością a ekologią i jednocześnie emituje minimalne ilości gazów w przeliczeniu na mieszkańca. Jestem systematycznie zatruwany przez moich sąsiadów, z kominów których wydobywają się dymy w każdym możliwym kolorze, kiedyś przyjechali nawet panowie z pałkami, bo zobaczyli jak wydobywa sie z nich tęcza. Boję się tej zimy, bo mimo że staram się żyć zdrowo, to pewnie moje starania idą na marne, gdyż powietrze którym oddycham zwyczajnie się do tego celu nie nadaje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SailorMerkury
0 / 0

@romeknowak nie musisz się szwendać w zimie po mieście....do i z roboty autem a reszta na chacie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kflatin
+5 / 11

To niech zafunduje pompy ciepła (wraz z prądem do nich) czy inne eko ogrzewanie tym, których nie stać na coś innego. Łatwo pouczać innych, jak samemu się nie marznie i ma się kupę kasy na koncie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maverick98
+2 / 6

Cele zrównoważonego rozwoju to: Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy (według WEF) co oznacza że ONZ to ta sama banda (o czym wiedziałem od dawna), a szczęśliwy Jurek do niej należy, tak podejrzewałem. Czyli g.wno nas czeka ludzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cincinmj57
+1 / 1

Ja też chciałbym żyć... tak po prostu. Nie chcę walczyć o przetrwanie swoje i swoich córek. Nie chcę wsłuchiwać się przez ścianę w nawoływania i jęki ciężko kalekiej córki. Nie chcę zaglądać w nocy do niej i sprawdzać, czy jeszcze oddycha. Nie chcę zapierda..ć całymi dniami i nocami ponad swoje siły po to, aby mieć za co kupić jej niezbędne leki, sprzęt medyczny, czy opłacić rehabilitację. Ja i moje córki też chcemy żyć! Byle jak, ale żyć! Nie wegetować, nie być, nie egzystować... po prostu kur..a żyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem