Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Zabawy dla dzieci zorganizowane przez Ukraińców na Placu Solnym we Wrocławiu

0:05

www.demotywatory.pl
+
242 269
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tralala
-3 / 21

Gdzie te wszystkie oragnizacje od hejtu?
Nie przeszkadza im to?

Polska to nie upaina, pomoc? Ok, ale na naszych warunkach. Zaraz będzie jak u germańca, zamiast germańców to muzułmanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trebi
+3 / 9

@Tralala
Straszne. Uczą dzieci ze zbrodniarz, to zbrodniarz....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
+2 / 6

@Tralala A co to takiego, ta "upaina"? Takim jesteś zwolennikiem UPA, że nie możesz bez niej żyć i wszystko ci się z nią kojarzy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tralala
-3 / 9

@trebi uczyć to można np. na lekcjach historii albo w domu wieczorami. A to jest propagowanie nienawiści. Te dzieci będą mieć sprane mózgi tak samo ja ruskie. Ale to ich wybór. Nie życzę sobie by rozgrywki między dwoma państwami odbywały się w moim kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tralala
0 / 6

@Geoffrey co to jest upaina? To ten kraj po prawej stronie od Polski, jak patrzysz na mapę.
Widziałeś ostatnio wizytę niedzielskiego w jakimś ich szpitalu? Tylu wykształconych ludzi jest w tym ministerstwie, rząd w większości składa się z historyków i pozwolili sobie zrobić zdjęcie na tle flagi banderowskiej? Są ignorantami? Czy taki prostakami, że nie liczą się dla nich żadne wartości?
W sumie to jedno i drugie. Pokaż mi jakikolwiek kraj na świecie, który w najważniejszym swoim budynku czyli w naszym sejmie wiesza flagę obcego kraju.
Jak znajdziesz taki kraj to napisz.
Bo jak do mnie przyjeżdża gość to nie przemalowuję fasady budynku,nie zmieniam drzwi wejściowych, nie wieszam na ścianach jego ulubionych obrazów bo to jest mój dom, nie jego. Ale ty i tak pewnie tego nie zrozumiesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tralala
0 / 4

@trebi do poprzedniej wypowiedzi jeszcze dodam: czyli my, Polacy, możemy te dzieci uczyć poprzez takie "zabawy", że ich bandera to zbrodniarz. Możemy, prawda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Khaker
-1 / 9

Jeżeli w Polsce wybuchnie wojna to wiecie komu podziękować. Jestem Ruskim trolem jak mnie nazwie cię, ale za to co się dzieje to znienawidziłem Rosję i Ukrainę na równo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
+1 / 9

@Khaker Tak, jesteś ruskim trolem. Rosjanie zaatakowali Ukrainę, nie odwrotnie, ani nawet "na równo". Masz dość wojny, to zadziałaj tak, żeby zatrzymać agresora, nie obrońcę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1481
0 / 2

@Khaker
Naucz się pisać po Polsku :D Zaspamowałeś całe komentarze :D 3 konta, pewnie z 3 różnych komputerów w Polsce...
@Geoffrey tak, to Ruski Troll, jemu płacą za pisanie tych głupot. To konto też mu dali do tego celu. Nie odpowie, bo to nie jego konto, tylko przejęte przez Trollownie w Petersburgu, czy tam innym leningradzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PravdaPerv
-4 / 14

To po pierwsze przestępstwo, po drugie wyjątkowy cynizm rodziców tych dzieci, a po trzecie piramidalna głupota, która powinna każdemu Polakowi, który przechodzi wobec tej osobliwej i żałosnej szopki odrobinę otworzyć oczy... Obcy naród w naszym Państwie, naszym kosztem i jeszcze naszymi rękoma próbuje załatwiać swoje śliskie interesy... To niegodne. Nie rozumiem jakim cudem na to pozwalamy... Dobrowolnie pozwalamy się gnoić, okradać i pozbawiać praw. To jest potwornie żenujące i upokarzające dla każdego Polaka... aż brak słów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T ToTutaj
-1 / 7

Proszę, ile nagle obrońców putinowskiej mordy się znalazło...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1481
0 / 4

@ToTutaj
Tylko 3/3 z obrońców nie potrafi pisać po Polsku. Chyba dawni pracownicy trollowni w Petersburgu olali robotę i teraz wysyłają stażystów, żeby się języka uczyli..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem