Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
52 59
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K konto usunięte
0 / 0

A to nowość jakaś :))))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+4 / 4

wielu gamoni powie że to rządy PO były dla nich piekłem ,wiadomo socjalu nie było

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sasame
0 / 0

@YszamanY
PO brało, ale jeśli jesteśmy szczerzy, KAŻDY rząd, w KAŻDYM kraju chce się nachapać. Trzeba być naiwnym romantykiem, by wierzyć, że polityk jest u władzy dla 'dobra ludu'.
Ale różnica jest taka, że mimo iż NIE dawali socjali, to Polska obiektywnie BYŁA tą 'zieloną wyspą' w czasie kryzysu, a PiS jak przyszedł miał MNÓSTWO pieniędzy do rozdania. Czemu? Bo eksperci PO mimo wszystko byli powiązani w większości ze swoimi stanowiskami. No a Tsuk mimo iż rozdmuchali 'ośmiorniczki', to jednak pogromadził fundusze na czarną godzinę.

W przeciwieństwie, PiS 90% ukradł, a pozostałe 10% rozdał. A jak skończyły się możliwości PRowe, a wszystkie pożyczki w końcu muszą być zwrócone... Przyzwyczajony, narobił nam MILIARDY długu, który nowy rząd straci, a że jest kryzys na skalę światową za progiem, UNIA tego NIE ODDA. No i 2 miliardy(a do przyszłego roku PLUS) dzięki pasożytom mniej.

Ludziom wmawiać będą reperacje, których NIE dostaniemy, ale ludzie mają wyobrażać sobie BILIONY od Niemczech, by zapomnieć, zwłaszcza w ciągu ciężkiej zimy(tu warto przypomnieć, że miesiące temu PiS wyprzedawał NASZ POLSKI węgiel), że TO WSZYSTKO DZIĘKI KACZYŃSKIEMU.

Serio, jak ludzie znowu wybiorą tych partaczy za rok, znaczy się że NIE MA nadziei dla tego kraju.

Bo z jednej strony mówimy Kaczyński... Ale cały PiS, zwłaszcza ten na Wiejskiej, jest tak cyniczny, przesiąknięty korupcją i nienawiścią do innych, tak uczepiony władzy...

Inne partie mają WIELE wad. Ale żadna poza PiS(no i może Konfederacją, koniec końców) NIE chce ludziom zaglądać WSZĘDZIE. Nie tylko do łóżka, do danych osobowych... PiS powinien zmienić nazwę. Choć właściwie, ten skrót też da się dostosować - Paranoja i Schizofrenia. - _-

Wszyscy są wrogami, wszędzie jest niebezpieczeństwo... I o ile wierzę, że wielu pisowskich cyników po prostu gra na tym by uzyskać KAPITAŁ POLITYCZNY... O tyle Kaczyński wielokrotnie pokazał, że MA takie nawroty. I dlatego w JEGO przypadku wierzę, że, jak ze Stalinem, czy późnym Piłsudzkim, chory człowiek jest u władzy. I nie tylko chory z NIENAWIŚCI, ale klinicznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_1
+1 / 1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem