Komentarze

Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N Niezapominajk931
0 / 0

Brawo Iga. To był najtrudniejszy turniej, ale z meczu na mecz pokazałaś jak silną jesteś zawodniczką i upartą, :).
Ależ emocje. Ten tydzień jest dla kibiców fenomenalny. TY, Siatkarze, koszykarze, LM. Brawo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
0 / 0

Nie jestem fanem tenisa i może ktoś obeznany wytłumaczy mi zapis, który czasami widzę (łopatologicznie) Dla przykładu wynik 6:2, 7:6(5) i właśnie o ten drugi mi chodzi... (nie oglądam tenisa, więc na żywo nie widzę jak to wygląda z przebiegu gry, więc,,) Czy chodzi o to że przy stanie 6:5... jednak rozgrywa się kolejnego seta... i jeśli kolejny set wyjdzie na korzyść tej przegrywającej jest 6:6.. no i kolejny set... i nie zależnie kto wygra kończy się to 7:6 (a ta 5 to po prostu wynik tej przegrywającej zawodniczki która miała 5 setów, a potem zdobyła jeszcze jednego doprowadzając do stanu 6:6) - Przepraszam, jeśli tutaj jakieś tenisowe herezje padają i całkowite głupoty, ale naprawdę nie wiem.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 września 2022 o 2:37

F felek477
0 / 0

@Pasqdnik82 sam nie jestem znawcą tenisa, ale jeśli się nie mylę, to chodzi o to, że przy tie breaku Iga wygrała 8:5

T Thibor
-1 / 5

Jeżeli w gemach jest remis 6:6 set kończy się tie-breakiem i w nawiasie 5 w tym przypadku oznacza ile punktów zdobyła przegrywająca w tie-breaku. Gramy do 7 bądź 10 punktów lub jeżeli wciąż jest temu do 2 punktowej przewagi.

0 / 0

@Thibor aha, dzięki :)

M michoburger
-1 / 3

szczerze? też nie jestem fanem tenisa, ale obejrzałem i co? pomimo, że szczerze się cieszę, że Iga wygrała to samo oglądanie tenisa jest nudne i w dodatku ten usypiający komentarz, bo chociaż może się to komuś podoba, ale ja wybieram siatkówkę