Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
96 109
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F freesam
+17 / 21

Chrześcijaństwo nie jest naszą rodzimą wiarą. Ta wiara została nam siłą narzucona. Tak dla przypomnienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C citizen222
+10 / 20

Chrześcijaństwo jak każda religia oparta jest na kłamstwie i oszustwie. Nie da się budować czegoś na kłamstwie...czyli czymś co jest moralnie nie do przyjęcia. Zapłodnienie dziewicy nie miało miejsca, istnie szatana, duszy nieśmiertelnej również. Wniebowstąpienie mohameta, Jezusa itp to również przekręt. Trzeba budować świat na prawdziwych wartościach, nie na kłamstwach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Black3
+4 / 4

@citizen222
Akurat historycznie Jezus mógł istnieć ale to był raczej zwykły facet a nie syn boży

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
0 / 0

@Black3 dokładnie. a kościół wybierał i pewnie też pozmieniał sobie na swoją modlę fragmenty pisma tzw "świętego". to bezmyślna papka czytana, nudna, nie pasująca do dzisiejszych czasów. jak można czcić kolesia który żył 2000 lat temu, jego życiorys był pokolorowany i w dużej części pozmyślany. trzeba mieć nasrane pod kopułką.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Black3
0 / 0

@reevox

Obejrzyj se film Człowiek z Ziemi (powinien być na YouTube) tam została całkiem nieźle poruszona kwestia Jezusa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 września 2022 o 1:18

Z zenonbak
-5 / 15

Mam wrażenie, że spora część ludzi potrzebuje do funkcjonowania irracjonalnej idei. Jak już część społeczeństw wyzwoliła się od religii, to w to miejsce pojawiły się absurdy jak walka o prawa kobiet, mimo że ci sami ludzie nie potrafią wskazać kto jest kobietą, bo to to podobno wynika z samookreślenia danego osobnika itp. Jak już mam wybierać w jakiej paranoi mam żyć, to już wolę chrześcijaństwo i może właśnie o to Czarnkowi chodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 września 2022 o 12:39

avatar Xar
+7 / 7

Edukacji jak edukacji, to jest minister NAUKI I SZKOLNICTWA WYZSZEGO!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wluczyryjek
+3 / 3

@bananaway79 Melduje ci uprzejmie, ze Holandia ma sie lepiej niz katolicka Polska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PravdaPerv
+1 / 1

@bananaway79 Od wielu lat mieszkam w Niemczech i niestety, nie mogę potwierdzić Twoich rewelacji. Niemcy są chrześcijańskie, co jest oczywiście obiektywnie złe, ale odkąd tutaj mieszkam nigdy nie doświadczyłem kościelnej bezczelności i wciskania się w każdą sferę życia, jak ma to miejsce w Polsce. Nawet KK zna tutaj swoje miejsce i nie podskakuje, chociaż oczywiście swoim zwyczajem ciśnie się i próbuje dla własnej korzyści zniszczyć życie możliwie największej liczbie ludzi. Jestem zwolennikiem całkowitego oderwania państwa od religii i całkowitego zakazu indoktrynowania nieletnich religijnym (i jakimkolwiek innym) bełkotem, a zwłaszcza straszenia małych dzieci w imię tych niedorzecznych bzdur. A poza tym - jak już zauważył @Wluczyryjek - wystarczy spojrzeć na poziom życia, gospodarkę czy zamożność obywateli dowolnego kraju, w którym nie panoszą się bandy kapłanów-pedofilów. Wszędzie, gdzie pogoniono tych pasożytów i szkodników jest lepiej. A to, że u nas katabasy ciągle mają taką władzę bierze się tylko i wyłącznie z ich chciwości i naiwności wcielonych na siłę w okresie niemowlęctwa, a potem konsekwentnie urobionych na bezmózgą masę, zindoktrynowanych, zdewociałych i zidioconych tzw "wiernych". To potwarz dla każdego myślącego Polaka, że takie moralne zero jak KK ma cokolwiek do powiedzienia w tym kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ansset_
+2 / 2

to nie minister, to rezimowy smiec ustanowiony "ministrem edukacji" przez kolejnego smiecia - Jar Kacz Sena

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PravdaPerv
+2 / 2

Myślący Polacy albo zmądrzeją i pogonią tego idiotę, albo w przyszłym pokoleniu nie będzie już komu myśleć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem