Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Rosyjska telewizja na Krymie została zhakowana i mieszkańcy półwyspu mogli wysłuchać prawdziwych informacji o sytuacji na froncie i wystąpienia Zelenskiego

1:20

A gdyby tak zhakować TVP Info...

www.demotywatory.pl
+
672 687
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar PIStozwis
+13 / 23

Tylko po co? Przygłupi zwolennicy PIS i tak nie uwierzą. Lata prania tego gówna, które mają we łbach robi swoje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 września 2022 o 19:41

A acotam43
+6 / 10

@PIStozwis 12% z nich wierzy, że rząd odzyska kasę od Niemców :)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+5 / 9

@acotam43 To tylko potwierdza tezę, że są idiotami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C carramia
+13 / 19

Zhakowanie TVP Info byłoby kolejnym ciosem w rosyjską propagandę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+4 / 4

Jak najbardziej do zrobienia. Tylko kto miałby wygłosić orędzie do narodu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
-1 / 9

Ani mi się waż! Jeszcze sobie z tvpisowskiej szczujni zrobią męczennika i każdy pracownik tego gówna będzie uważany za obleganego przez opozycje, bo heroicznie "walczy o prawdę"! To jak z kaczingą, z jednej strony wydaje się, że tylko śmierć gnoja powstrzyma, ale zrobili by sobie z niego męczennika i bohatera. Już o jego debilnym bracie pie*dolą, że umarł bohaterską śmiercią, bo na pilota nacisk wywierał i zabił 96 osób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+3 / 3

@Loganesko
Jakie umarł? Szacunku trochę! On przecież POLEGŁ!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Amon666
+2 / 2

Ta raczej się wy3,14erdolił na głupi ryj szkoda że pociągnął za sobą 96 osób i dał braciszkowi świetnie działającą na idiotów kartę propagandową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mluki3
0 / 8

Tylko że w Polsce jest pluralizm mediów, bo jak ktoś nie chce oglądać TVP to może sobie włączyć TVN - w dalszym ciągu będzie miał robioną wodę z mózgu, tylko że w drugą stronę, no i nieco bardziej subtelnie. W Rosji nie ma nawet takiego wyboru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
0 / 12

@mluki3 Porównywać prywatne medium opłacane przez prywatnych sponsorów, zarabiające na tym co robi tylko i wyłącznie, które musi samo na siebie zarobić do medium rządowego, które z natury powinno być państwowe, neutralne, bo opłacane jest przez wszystkich Polaków (raz abonament, dwa podatki i dotacje z kasy publicznej) to jak porównać szambo z perfumerią. Jasne, oba mają swój "zapach", ale nie zmieni to faktu, że gówno wiecznie je*ie, a perfumy jak komuś nie pasują to nie stosuje. Niemniej gówno wszyscy są zmuszeni robić i chociaż powinni móc mieć zapewnioną możliwość spuszczenia wody. Tutaj niestety, się nie da.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AdiJuve
+1 / 3

@Loganesko
No nie do końca z tym prywatnym się zgodzę. Bo jednak określając się frazesem "wolne" powinno być faktycznie wolne, bezstronne itd. a przecież nikt normalny o TVN i mediach około niego tego nie powie bo to nie jest prawda. W kwestii TVP tutaj pełna zgoda, wszyscy się zrzucamy i informacje tam zawarte powinny być przekazywane w sposób rzetelny, wiarygodny i prawdziwy. Powinno być całe spektrum informacji, dla każdego, czego tak naprawdę w mediach prywatnych być nie musi, gdyż mogą być nakierowane na konkretne grupy społeczne. Odnośnie każdych mediów a przynajmniej serwisów informacyjnych powinno być przedstawianie rzetelnie informacji i zdarzeń a nie jak często jest próba przebicia się ze swoją opinią na dany temat, co niestety bardzo często widać w każdym serwisie informacyjnym,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sebgiz
-1 / 1

a gdyby tak zhakowac tvn... lemingi nie wiedzialyby co myslec!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem