Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
235 241
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar lolo7
+8 / 8

Takim samym jak Ci, którzy takimi samymi sprayami tagują elewacje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Teuwil
+18 / 18

@Dawletiarow W ogóle nie powinno się testować, ani na podłodze, ani na tablicy, Kolor farby masz na korku. Chciałbyś później kupić taką farbę, w połowie wypsikaną?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cascabel
+2 / 4

@Teuwil Na korku nie masz koloru farby, tylko zbliżony kolor. Nie wiesz jaki ma odcień i jakie wykończenie, a w wielu przypadkach ma to znaczenie.
Jakby zrobili taki próbnik jak w przypadku farb, to problemu być nie powinno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dakonto
+12 / 14

Kiedyś kupiłem farbę w sklepie LeClerc, cały szczęśliwy z zakupu wróciłem do domu, lecz z osłupieniem odkryłem, że brakuje zaworka. Nie miałem możliwości powrotu do sklepu by zgłosić reklamacje. Po prawie dwóch latach odwiedziłem półkę ze sprejami i okazało się, że żadna puszka z farbą nie zawierała zaworka. Natomiast tym razem widniała tabliczka informująca o możliwości otrzymania zaworku w Punkcie Obsługi Klienta i tak też zrobiłem. Tak to Polska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KateWlodarska
+8 / 8

@dakonto Niestety to kolejny przypadek, gdzie normalny człowiek, cierpi za kre7ynów.
Tak samo jest z przesyłką pobraniową, która często kosztuje 20-30zł i więcej, chociaż normalnie nie jest wiele droższa od normalnej paczki, ale znaczna część klientów robi sobie jaja i nie odbiera takich paczka, a sklepy płacą jeszcze za powrót. Jest to zwyczajnie wliczone w cenę.
To samo z odzieżą i butami, gdzie "dźesiczki i karyny" zamawiają, idą na imprezę i oddają odzież, jako "nową", a ze względu na porąabane prawo, sklep musi to przyjąć, więc odzież, która kosztowałaby normalnie 80zł, musi kosztować 150zł. Zwroty w tej branży, to nawet 60-70% nadanych paczek, co więcej sklep musi jeszcze ponieść kosz nadania paczki. Tradycyjnie - jest to w cenie towaru i uczciwy znowu płaci za cwaniaka i kombinatora.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M madass07
+1 / 1

@dakonto w Meksyku i USA to standard więc wiesz hameryki nie odkryłeś a że ludzie oporni na słowo prosimy to bardzo dobrze zrobione.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V volt0
0 / 4

Takie to podejście polskie, walczyć zamiast pomagać. A mogli przy każdym kolorze dać kartonik z faktycznym kółkiem z tej farby i nie było by potrzeby. I nie musieli by zakazywać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SailorMerkury
+1 / 1

@volt0 w takim sklepie jest od h*ja kartonów, bo co chwile coś nowego przychodzi.....zamiast rozłożyć kartony na podłodze to oni piszą nie maluj, co nic nie daje ale po kilku dniach powinny sami pójść po rozum do głowy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ansset_
+1 / 1

Czy manager ani zaden inny jasnie oswiecony bezuzyteczny nie wpadl na to, ze mozna powiesic obok koszyk z kawalkami kartonu, powiedzmy 10x10cm? Kartonow pod dostatkiem, a nie byloby problemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem