Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
524 534
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D Dragoo
+1 / 7

Smutne jest to, że jedyną lekcję jaką ludzie wyciągną to to, że rząd powinien wprowadzić ceny regulowane i trzymać ceny detaliczne na wszystko poniżej opłacalności produkcji, i komuna wróci pełną gębą a władza będzie nam śruby dociskać na maksa. A smutniejsze jest to, że ludzie jako alternatywę na lepszy rząd widzą tylko opozycję totalną, która nie ma zamiaru nic zmieniać w kwiestach gospodarczych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
-1 / 1

No i dobrze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adesk
+3 / 3

Dla mnie to akurat jest super. Brak zanieczyszczenia swiatlem, w koncu moze znowu uda sie zobaczyc droge mleczna...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+3 / 3

@adesk
Gorzej jak Twoja córka bedzie wracała po nocy od znajomych...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaStulejarzy
+1 / 3

Czy wy serio myślicie, że przydrożne latarnie są po to, aby było bezpieczniej czy żeby ładniej wyglądało ? Nie! Po to się świecą, aby zrównoważyć zużycie energii produkowanej przez elektrownie, które to siłą rzeczy w nocy jest mniejsze niż w dzień, a że elektrownia ma określoną moc, którą wysyła, to jak myślicie ? Co się stanie jak nagle kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt małych i średnich miast zacznie sobie gasić światła ? Co się stanie z tą energią, która jest wysyłana, ale nie odbierana ?! Elektrownia to nie dynamo rowerowe, które sobie można w każdej chwili wyłączyć i cześć. Swoją droga popytajcie tych co mają fotowoltaikę czy przypadkiem nie mają skoków napięcia, czy nie wywala im falownika czytaj inwertera i dlaczego.

Ciekawe co zrobią elektrownie z nadwyżką energii która nie będzie odbierana przez miasta ?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nexpron
+1 / 1

@LowcaStulejarzy Ale o elektrowni szczytowo-pompowej to już nie słyszałeś? Energia będzie magazynowana. Fakt, że przydałoby się jeszcze kilka takich obiektów, ale wiesz, jak to jest z zielonymi & eko - gówno we łbie i robią wszystko, co mogą, żeby tylko taka inwestycja nie powstała w Polsce, ale w Niemczech to już jak najbardziej tak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gonzor73
+2 / 2

Byłem tydzień temu w Niemczech, ok 20 wiele wiosek nie miało włączonego oświetlenia. Byłem lekko zaskoczony, rozumiem niemiecki pragmatyzm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem