Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
249 270
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Xar
+7 / 15

Dziwi to kogos? Juz w okolicach 2012 mozna bylo kupic chleb za 25zl/kg. Ale chleb, a nie packe z marketu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1481
-1 / 1

@Xar
Ten tutaj, nie jest niestety przykładem dobrego chleba. Jest drogi, bo ktoś za niego dużo chce. Poza tym, to ceny za 1kg chleba. Ogólnie taki chleb można spokojnie dostać po 10zł.
Ogólnie widać po zdjęciach, że piekarnia robi w wała klienta, proponując mu badziewny farbowany chleb, udający "zdrowy".
Ten po lewej chleb 100% jest barwiony. Prawdopodobnie chemicznym karmelem, po pełnoziarnistym widać trotowatość, czyli było zaoszczędzone na produktach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 września 2022 o 18:00

avatar krzysio6666
+6 / 16

Manipulujcie dalej - te produkty to nie są chleby o jakich się myśli na hasło chleb, to są ekskluzywne wypieki z piekarni i pisząc ekskluzywne nie mam na myśli ceny a skład..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gekon86
-2 / 16

@krzysio6666 co masz na myśli pisząc "ekskluzywne"? To, że chleb zrobiony jest z ziarna zboża a nie z pyłu, łupieżu i wypełniaczy?:) mnie cieszą takie ceny. Ludzie może wkoncu się obudzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pergamin
-1 / 5

@krzysio6666 ekskluzywny chleb z mąki, a nie wypełniaczy, powietrzem i spulchniaczy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
+4 / 4

@Gekon86 15 zł za kilogram daje 7,50 za ekwiwalent półkilowego bochenka. Nie wiem ile teraz kosztuje taki "zwykły" chleb w piekarni, ale stawiam na ok 4zł, więc "specjalny" chleb jest raptem 2 x droższy. To takie szokujące?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gekon86
-2 / 2

@mudia ale, że ja twierdzę, że szokujące? Kupuję chleb IG bo akurat taki muszę jeść i płace 6,19zł. Nie jem bochenka dziennie bo nawet tego chleba nie mogę dużo. Zazwyczaj ok 120g dziennie jem to czasem i pół kupuję. Ludzie nauczyli się że chleba dużo dużo i tanio. Wcale nie musimy ŻREĆ tyle chleba. Jak ma być dobry produkt to musi kosztować. Oczywiście na chwilę pomijam to, że w cenie też są koszty jak cena prądu czy gazu. A ci co mnie wcześniej zminusowali to albo wyznawcy pisu bez mózgów, albo ludzie z wybitnym brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem. Sram na takich:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1481
0 / 2

@krzysio6666
Te chleby udają zdrowe chleby. Szczególnie ziarnisty. Który jest barwiony prawdopodobnie chemicznym karmelem... Pozostałe chleby tez nie wyglądają jakoś szczególnie "ekskluzywnie" ot przeciętna Polska piekarnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrusx
+4 / 8

1 kg chleba a nie 1 chleba. Czysta manipulacja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tescior
-2 / 2

@piotrusx bochenek takiego chleba waży więcej niż kilogram...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+5 / 5

Nadal kupuję dobry żytni chleb za 5,00 zł. Jeżeli ktoś chce wydawać 25 zł za kilogram chleba, to w sumie jego sprawa.

Równocześnie można byłoby tu zestawić piwo marki "piwo" za 3.50 zł z jakimś wymyślnym "kraftem" za 15-20 zł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O ot_co
+2 / 6

Autor demota jest na 100% zjadaczem wyrobów chlebopodobnych takich uznanych firm jak: Żabka, Lidl, Biedronka. Pieczywo, które rzeczywiście można nazwać chlebem, już od dawna miało ceny kilkunastu lub kilkudziesięciu złotych za kilogram. Za kilogram a nie za sztukę co zdaje się sugerować nieogarnięty autor demota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
+2 / 2

Przecież chleb "ziarno" to prawie czyste ziarna (nie pszenicy) łączone białkiem czy coś podobnego. Zajdźcie na półkę z bakaliami i przeczytajcie cenę ziaren dyni czy słonecznika, a to są te tańsze składniki tego produktu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 września 2022 o 14:11

H humman
+3 / 3

A w markecie jest za 5-6zł/kg, są różne chleby w różnej cenie i zawsze były, wcale nie trzeba kupować takich i większość ludzi tego nie robi, choć rzeczywiście ostatnio ceny wszystkich rosną

Odpowiedz Komentuj obrazkiem