Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
281 286
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Xar
+15 / 17

Jak nie jestes frajerem to wlasnie tak pracujesz. Jak robisz ciagle wiecej to staje sie to Twoim nowym obowiazkiem. Wiec dobrowolnie bierzesz wiecej niz wymaga umowa o prace - do kogo wtedy o to pretensje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaStulejarzy
+2 / 6

@Xar Tak to sobie możesz pracować jeśli masz w razie czego gdzie uciec, kiedy nie masz żadnej innej alternatywnej pracy to sobie możesz... Niestety ale tak pracują dziennie setki Polek i Polaków nie mając żadnego wyboru bo o ile w dużych miastach nie jest problem się zwolnić i iść gdzie indziej gdzie będą cię traktować poważnie o tyle na zadupiach czy niewielkich miastach nie masz takiego komfortu i w zasadzie zgadzasz się na wszystko. Ja wiem, że to wina ludzi, bo zgadzają się na to, ale jak już pisałem, niektórzy nie mają wyboru i przez to później robi się taka patologia którą wykorzystują nieuczciwi pracodawcy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lukas1121
+1 / 1

Szok! Ro ie tak od 15lat. Zapieprzac to u siebie mogę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar saz06
0 / 0

@LowcaStulejarzy I dlatego "zadupia" się wyludniają. Nikt nie lubi być r***ny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Aracarn
+12 / 12

Więcej to możesz robić kiedy szef jest rozsądnym człowiekiem i wiesz że widząc twoje starania da ci awans/podwyżkę/premię. Jeśli widzisz że nieważne ile będziesz się udzielał dostaniesz to samo co gość co przez pół dnia przegląda internet, to jaki jest tego sens.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cozabalwantonapisal
+6 / 6

To już było i za komuny, i po. Pracowałem z ludźmi z różnych pokoleń i jest tak z każdym.

Jeżeli w pracy nie ma co robić, a nie jesteś w stanie wynegocjować podwyżki, to czego można chcieć? Nawet jako szef nie masz motywacji, gdy wisi nad tobą dyrekcja i zarząd bez wyobraźni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar saz06
0 / 0

No jak tak można? XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem