Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
402 415
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F konto usunięte
-5 / 9

Rządowe wymagania wynikające z unijnych dyrektyw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Olo156
+8 / 8

@fissiu A od kiedy ten rząd się tak przejmuje unijnymi dyrektywami?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LordL
+6 / 6

@fissiu nie ma żadnej unijnej dyrektywy, są jedynie sugestie KE, ale tylko SUGESTIE.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar saz06
+4 / 6

Przeciętny dom zużywa raczej koło 4000 rocznie. Taki limit to chyba dla singla w kawalerce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
0 / 0

z tego co słyszałem te 2kWh to ma być w niższej (dotychczasowej) cenie a powyżej tego już drożej.
właśnie sprawdziłem zużyłem na przestrzeni roku niecałe 5kWh no cóż trzeba będzie w następne lato ustawić klime na 19-20°C i wyłączać na noc komputery

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MadReapeR
+1 / 1

Chyba trza będzie zacząć ruszac dupe do biura bo zdalna przestanie się opłacać… światło, kompy, klima, grzanie, czajnik, ekspres, kuchenka…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Azazello86
0 / 0

Nowy dom 100m, 2 os. suszarka do ubrań (z pompą) , płyta indukcyjna, częste używanie piekarnika ( co 2-4 dni), komputer stacjonarny, laptop, tv55" i w ciągu roku wychodzi nam równo 2000 kWh. Więc jak ktoś nie ma suszarki a kuchenkę gazową to spokojnie 1000kWh jest do osiągnięcia. Tylko jest jeden warunek, przy zakupie RTV/AGD jako najważniejszy parametr brałem klasę energetyczną i przy takich urządzeniach jak pralka, suszarka, lodówka dopłacałem nawet 25-50% więcej aby tylko klasa energetyczna była jak najlepsza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LPOFEAHC
-3 / 3

Nie rozumiem, jak to jest możliwe, że niczym więźniowie w obozie koncentracyjnym, dalej zgadzamy się na politykę klimatyczną UE, której skutki są dla nas.... Ograniczanie emisji, w UE podczas gdy Kraje, wielkości UE zanieczyszczają i będą zanieczyszczać powietrze dalej i to o wiele bardziej w ramach rozwoju. Trzeba powiedzieć stanowcze STOP, ochrona środowiska- ok- ale nie kosztem naszego istnienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rob_plk
0 / 0

@LPOFEAHC Co ma polityka klimatyczna do braku węgla w kraju? Sprawdź jeszcze co się stało z tą kasą przeznaczoną na modernizację energetyki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LPOFEAHC
0 / 0

@rob_plk
Zgadzam się w 100% obecny Rząd jest najgorszy w historii... pamiętam jak uważałem, że za czasów SLD i Afery Rywina..(w której nomen omen ukuto słynne przezwisko ministra sprawiedliwości) już bardziej nie da się gardzić społeczeństwem, potem jak za PO, rozmowy, gardzące resztą narodu..pomyślałem. stop, żółta kartka...zamiast Szoguna, zagłosuje na kogoś nowego.... przyłożyłem rękę do upadku naszego Kraju... i tak oczywiście, że obecny Reżim jest odpowiedzialny za obecną sytuację. Nie bronię ich, staram się porostu stawiać logiczne argumenty. UE i jej polityka klimatyczna jest błędna i kosztuje to Mnie (moje mieszkanie zużywa rocznie ok 6000 kWh, bo bojler, płytę, piekarnik+suszarkę itd). Uważam, że wsparcie OZE + modernizacja infrastruktury powinna być priorytem, od Czasów Millera/Tuska/Kaczora.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uderz_w_stol
0 / 0

Raczej europejska.Ten cyrk nie dotyczy tylko Polski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem