Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
205 216
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar perskieoko
+5 / 7

Ha, ha, ha. Ale pomysł! To tak jakby sprzedawać benzynę podpalaczom, a zyski przeznaczać na wyposażenie straży pożarnej. Tu żadne pieniądze nie pomogą (jeśli właściwie rozpoznaliśmy źródło globalnego ocieplenia). Najlepsze co mógłby zrobić dla klimatu to zamknąć całkowicie produkcję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BurakRasyPolskiej
+6 / 6

@perskieoko Dziadzio chce sobie umrzeć z czystym sumieniem. Kiedy dominował katolicyzm, dziadek po grzesznym życiu oddałby majątek kościołowi aby zostać dobrze zapamiętanym i mieć krzepiąca nadzieję na przekroczenie bram raju. Obecnie modną religią jest klimatyzm a podejście do niej jest równie bigoteryjne i oportunistyczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+3 / 3

Na walkę z klimatem, powiadasz... Cal zapewne i szczytny ale.. jakoś sobie nie wyobrażam, że te "specjalne fundusze" nie uszczkną sobie trochę albo więcej niż trochę tego zysku. Ziemia - jako jedyny udziałowiec - żadnej kontroli czy audytu nie przeprowadzi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W warszawiaczanka
+4 / 4

Tylko co to ma oznaczać? Będzie finansował kolejne konferencje ekooszołomów? Kolejne szczyty klimatyczne, na które bogacze tego świata dotrą prywatnymi odrzutowcami?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uderz_w_stol
0 / 0

Niech za te pieniądze odkupi tereny patagonii kupione ( przejęte) przez Izrael.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem