Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
216 224
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
-2 / 4

Niestety planowanie i realizacja infrastruktury rowerowej to chyba wszędzie wygląda podobnie i w każdym mieście znajdują się ścieżki kończące się drogą do nikąd. Z drugiej strony jak już są w miarę ok to zawsze znajdą się "kolarze" gdzie ścieżka rowerowa jest niegodna dotknięcia opon ich rowerów, często wręcz blokując ruch.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Javelin7
-2 / 2

@Tibr Planowanie - właśnie. Przecież można było połączyć ścieżkę dla rowerów z chodnikiem i dalej zrobić już drogę wspólną. No cóż, tu wyszło trochę komicznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-2 / 2

@Javelin7 problem w tym, że papier wszystko przyjmie, czasem rzeczywistość sprawia, że to co na planie wyglądało wporządku w rzeczywistości jest absurdem, dlatego plan powinien być weryfikowany na każdym etapie realizacji. U nas wygląda to tak, że ludzie przechodzą widzą absurd mówią to wykonawcy, a wykonawca "on nie wie on jest zarobiony, tak przewidział architekt, taki jest plan i on go zmienić nie może". Czyli brak komunikacji pomiędzy wykonawcą, a zleceniodawcą. Potem ktoś to musi poprawić i tak uciekają publiczne pieniądze, a ludzie dziwią się, że brakuje kasy na inwestycje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elterchet
-1 / 1

Według polskich samorządów najlepsza ścieżka rowerowa to taka której nie ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem