Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
343 350
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Anah19
+4 / 4

To prawda. Niestety dorośli nie mają też za grosz wyobraźni. Ostatnio zobaczyłam babkę na hulajnodze elektrycznej z niemowlęciem w nosidełku. Myślałam, że to szczyt głupoty. Potem zobaczyłam faceta na tym jednym kole (nie znam nazwy) z dz8eckiem ok3 letnim na barana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
+1 / 3

Osobiście nie przeszkadza mi czy ktoś prowadzi rower przez pasy czy jedzie na nim, ważne żeby ustąpił pierwszeństwa pojazdom. Powinna wrócić stara zasada, że pasy są wyznacznikiem gdzie można przejść przez jezdnię, ale każdy kto z nich korzysta jest gościem na jezdni i przecina trasę samochodu więc powinien ustąpić pierwszeństwa. Tak samo gdy kierowca chce dostać się na posesję przez chodnik musi ustąpić pierwszeństwa pieszym i cyklistom. Przez nowe przepisy dochodzi do wielu absurdów i niebezpiecznych sytuacji których osobiście nie miałem kiedyś. Czekam tylko kiedy ktoś wymyśli pierwszeństwo samochodów na przejeździe kolejowym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pawel_Kot
0 / 2

... bo znowu kogoś zabijecie. Kobieta potrącona przez osobę na hulajnodze elektrycznej zmarła. A co do pierwszeństwa pieszych na przejściach, to przepis zapożyczyliśmy od lepiej rozwiniętych sąsiadów, tylko infrastruktury nam brakuje, przez co wiele osób zostało narażonych na przykre konsekwencje. Nawet Niemcy nam się dziwią, że na wielopasmowych drogach bez względu na limit prędkości piesi mają pierwszeństwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
0 / 0

Super demot. Od tej chwili piraci na hulajnogach będą grzeczni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem