Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Barcelona. Rosyjscy turyści, którzy wciąż otrzymują wizy zniszczyli zabytkowa katedrę św. Eulalli, która jest jednym z najcenniejszych zabytków architektury gotyckiej w Hiszpanii

0:22

www.demotywatory.pl
+
387 404
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P pawelusa74
+19 / 27

Bydlo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
+51 / 63

spoko, to się wyczyści. najważniejsze, że dbają o to (ruskie) żeby wesprzeć postulat Premier Finlandii o zakazie wpuszczania orków do Europy. im więcej takich akcji, tym szybciej to nastąpi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+19 / 21

@koszmarek66 . To jest podobnie jak z tym, że ludzie idą do lasu żeby odetchnąć czystą naturą i widokami, a zostawiają po sobie śmieci i zniszczenia. Bo jak ktoś ma w naturze bycie głupim xujem to przy pierwszej okazji to z niego wylezie. I nie pomyśli taki, że w przyszłości będzie chciał tu wrócić i znów zastać piękne okoliczności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+6 / 6

@koszmarek66 Puszka farby w sprayu to nie jest ekwipunek, jaki myślący człowiek zabiera na zwiedzanie zabytków. Czynią tak prymitywne formy życia, a kieruje nimi atawizm znaczenia terenu. Jak nie będą mieć pod ręką akurat farby, to w tym miejscu nasrają, spalą coś kopcącego albo rozbiją butelki.

Absolutnie nie ma sensu poszukiwanie w tym głębszego sensu.
Wizy? Trudności z nimi? To dla takich osobników fizyka kwantowa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 września 2022 o 9:43

avatar koszmarek66
+1 / 1

@daclaw Ale zysk ze względu na mniejsze ryzyko oraz na ewentualne naprawy zniszczeń. I zgadzam się, że to atawizm albo smarkaczowska chęć zaistnienia. Bazgroły, które nas otaczają na murach to ta sama kategoria grafizmów. Podobnie jak swastyki na murach w czasach PRL, które również nie świadczyły o sympatiach nazistowskich a wywoływały zaraz taki sam wstrząs anafilaktyczny u służb i obywateli jak tu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 września 2022 o 12:18

avatar Banasik
+12 / 20

A zachodni politycy nadal nie mogą się zdecydować na odcięcie ruskiego bydła od dostępu do strefy Schengen.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+23 / 33

wniosek jest prosty, sowieckiego robactwa nie należy wpuszczać do cywilizowanych krajów, nawet jak w goście przyjeżdżają czołgami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+14 / 16

@Antypisior
Rzekłabym, że szczególnie wtedy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+8 / 16

Dawajcie im dalej wizy, dawajcie. To będziecie mieć całe miasto tak "ozdobione" Ale, jak to mówią, "chcącemu nie dzieje się krzywda"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-2 / 6

@jeszczeNieZajety
Dzięki :) Może i masz racje,że czasem widzę świat nieco ... zero-jedynkowo, bez dostrzegania odcieni szarości... Ale dziękuję, że potrafisz kulturalnie zwrócić uwagę. Kostruktywna krytyka zawsze mile widziana :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+2 / 4

@KatzenKratzen Sam muszę walczyć z taką binarnością u siebie. A, że łatwiej się widzi drzazgę, prawda, niż belkę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F konto usunięte
-3 / 13

Przydałby się link, fakt że ktoś to namalował nie przesądza że to byli rosyjscy turyści .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Soka89
+5 / 7

@fissiu Byłem we wrześniu w Barcelonie i akurat Rosjan tam było pełno. Całe miasto jest przygotowane pod rosyjskich turystów. W knajpach masz menu w językach katalońskim, hiszpańskim, angielskim, francuskim i... rosyjskim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
-4 / 4

@Soka89 Jak sprawdziłeś, ze byli to Rosjanie, bo przypomnę, iż ok 46% ukraińców mówi po rosyjsku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
-1 / 3

@Soka89
to ze rosjan jest pelno, wcale nie oznacza ze to oni odwalali takie akcje, to rownie dobrze mogl zrobic ktos kto nie lubi rosjan, i chce nastawic przeciwko nim lokalna spolecznosc
natomiast fakt, na okres wojny rosjanie powinni miec zakaz wstepu do krajow ktore sa przeciwko inwazji rosji na ukraine

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hoborg
-4 / 12

Też jestem za dokopaniem ruskim onucom, ale takie akty wandalizmu to może być równie dobrze prowokacja jakichś aktywistów, którzy chcą wesprzeć postulat Finlandii o zniesieniu wiz dla orków. Jak to zwykle na wojnie bywa: pierwsza umiera prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adi011290
+4 / 6

@jeszczeNieZajety Zniszczyli, jeśli wprowadzili zmiany, bez zgody właściciela i tenże musi je usuwać na własny koszt to jest zniszczenie mienia! Nie ważne czy wysadzili, czy pomalowali plakatówki... to jest zniszczenie mienia i trzeba takie rzeczy nazywać po imieniu, a nie udawać, że nic takiego, że się zmyje... W Poznaniu masa tramwajów/autobusów jeździ z porysowany mi szybami, bo kiedyś jakiś debil o podobnych poglądach do Twoich stwierdził, że napisanie kluczem na szybie PIVE będzie spoko... tylko, że tego zmazać się już nie da... tutaj też nie masz pewności, że Z zniknie w 100%, więc proszę Ci nie broń takich idiotów, chyba że sam jesteś jednym z Nich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
-2 / 4

Zemaskowałeś mnie. Jestem jednym z Nich (koniecznie wielką literą - to oznaka szacunku). Ku*wa, nie spodziewałem się, że jesteś taki przebiegły....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kar4
+1 / 3

@jeszczeNieZajety Ale powodowanie wojny oraz popieranie jej jak najbardziej można krytykować i nie chcieć tych osób u siebie, to że namalował ktoś "Z" to tylko mały dodatek do tego. Wizy dla prześladowanych zostaną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
-5 / 7

No co... Zorro tu był.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz1977
-4 / 10

"zniszczyć" znaczy całkowicie i nieodwracalnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adi011290
+3 / 5

@Tomasz1977 uszkodzili... teraz Ci lepiej ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
+3 / 7

@Siemanoooo "Nie róznimy się"? Sugerujesz że użytkownicy demotów także bombarduja miasta rakietami, napadają na inne kraje, tortutują ludzi prądem, mordują ludzi ze związanymi rękami i grzebią w masowych grobach? Ty chory jesteś?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
-2 / 4

@Geoffrey
"Sugerujesz że użytkownicy demotów także bombarduja miasta rakietami, napadają na inne kraje, tortutują ludzi prądem, mordują ludzi ze związanymi rękami i grzebią w masowych grobach?"
przy odpowiednim spinie propagandowym, uzytkownicy demotow tez by popierali takie zachowania
jak amerykanie walczyli z talibami czy isis, to wielu urzytkownikow demotow domagalo sie ludobojstwa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Siemanoooo
-2 / 2

@Geoffrey czy ty jesteś poważny? Sugerujesz, że wszyscy ruscy bombardują i napadają inne kraje? Gdzie byłeś jak USA(w tym NATO) napadało: Wietnam, Afganistan, Irak, Libie, Syrie itp.? Gdzie byłeś jak na terytorium naszego kraju były więzienia CIA, gdzie torturowano ludzi?

Jesteś tak zamanipulowany, że wszystkie wiadomości które są przeciwko Rosji bierzesz jako prawdę objawioną. Z pełną nienawiścią patrzysz na ruskich za ich czyny, ale jak nasza zachodnia część świata robiła, to samo, to nawet się nie zająknąłeś. Wmówili ci, że całe zło tego świata to Rosja, a ty w to uwierzyłeś i wałczyłbyś za to pewnie mordując, i torturując ruskich. Gdy takie samo zło wyrządza świat zachodni, to nic z tym nie robisz.
Mało tego, jesteś aż tak zmanipulowany, że w momencie jak przychodzi ktoś i żąda dowodów na przedstawione sytuacje, to traktujesz go na równi z ruskiem. Z automatu przypisujesz go do: ruskiego trolla/ruskiej onucy.

Czy ja jestem chory? Weryfikować wiedzę poprzez dowody, to nie choroba, to pragmatyzm.

Jesteś bardzo naiwny i łatwo dajesz się manipulować. Tego jedna i druga strona potrzebuje. Ludzi którzy w momencie jak wmówi im się jakąś wykreowaną rzeczywistość pójdą za nią w ogień i oddadzą za nią życie.

zwrot "nie różnicie się niczym od nich" tyczyło się manipulowania faktami.

PS. Nie popieram ataku Rosji na Ukrainę. Tak samo jak nie popierałem ataku USA na inne kraje. I tak samo nie poprę ataku Chin na Tajwan jak taki nastąpi.

Jest jeden pozytywny aspekt tej wojny. Okazało się, że Rosja jest o wiele słabsza niż myśleliśmy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
0 / 2

@Siemanoooo
1. „Sugerujesz, ze wszyscy ruscy bombardują i napadają inne kraje”? Oczywiście, ze nie, bo wszyscy ruscy nie maja broni i nie są powołani do wojska. Ale Wszyscy ruscy ( w rozumieniu statystycznym) popierają napaść putina na Ukrainę mimo tego, że Ukraina to niepodległe państwo i ze są świadomi popełniania przez rosjan zbrodni wojennych. Przypomnę, że poparcie rosyjskiego społeczeństwa dla „operacji specjalnej przekracza 85 %, a ostatnio spada nie z powodu zbrodni, tylko… porażek w napadaniu Ukrainy. To są FAKTY, nie manipulacje.
2. Tekst nie dotyczy USA, tylko rosji. O USA chętnie pogadam, ale nie w tym temacie. To nie amerykańska flaga była na barcelońskiej katedrze.
3. Nie jestem zmanipulowany, mam po prostu większą wiedzę, śledzę na bieżąco sytuację z wielu źródeł, także z rosyjskiego telegrama.
4. Być może nie jesteś chory, ale Twój tekst, że jesteśmy tacy sami jak Rosjanie, był skrajnie głupi. Nie jesteśmy. Nie mamy zamiaru zetrzeć z powierzchni ziemi żadnego narodu. Moja nienawiść do Rosjan kończy się na odebraniu im możliwości zabijania innych, nie chcę unicestwienia wszystkich Rosjan ( jak rosjanie chcą zniszczenia wszystkiego co ukraińskie)
5. Wandale wszędzie na świecie podpisują się swoimi znakami, nie ma powodu, żeby ktoś inny podpisywał się ZA rosyjskich wandali. Ukraińscy wandale podpisują się inaczej. Amerykańscy jeszcze inaczej. To głupie, ze bronisz akurat rosyjskich wandali. Oczywiście na 100% pewności trzeba będzie poczekać na zakończenie śledztwa, ale mam prawo wyrazić swoje zdanie, a kto ma trochę oleju w głowie, zrozumie co mówię.
6. 6. Teksty typu „jesteś zmanipulowany” i „włącz myślenie” zazwyczaj wrzucają najgłupsze i najmniej myślące osoby, bo nie mają innych argumentów. Jeśli twierdzisz ze jestem zmanipulowany, pokaż gdzie.
7. W konflikcie ukraińsko rosyjskim nie działa tekst, że „obie strony manipulują”. To rosjanie są najeźdźcami, a Ukraińcy obrońcami. Prawda nie leży „pośrodku”.
8. Cieszę się że „nie popierasz” rosji. Ale Nie wystarczy „nie popierać” bombardowania, tortur, rozstrzelań, - trzeba je potępić. Nie da się być „neutralnym” w tym konflikcie, bo neutralność to przyzwolenie na rosyjskie zbrodnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Siemanoooo
-2 / 2

@Geoffrey
1. Idąc tym tokiem rozumowania statystycznie każdy popiera w Polsce ówczesną władzę. W twoim rozumieniu statystycznym jesteśmy takimi samymi zbrodniarzami jak ruskie. Też obywatele zachodnich krajów popierali inwazje na inne niepodległe kraje. Poparcie rosyjskiego społeczeństwa to 85%. Kto te dane udostępnił? Rosyjskie media(które są pod butem Putina) czy sama partia Putina?
2. Tekst nie dotyczy USA, ale robili to samo, a nawet więcej. Gdzie wtedy byłeś?
3. Jaką masz wiedzę? Działasz emocjonalnie. W przypadku informacji z tego demotywatora wydałeś już wyrok nie mając dowodów(sam to przyznałeś). Podziękuję za taką wiedzę.
4. No nie jesteśmy. Nie atakujemy obecnie żadnego kraju. Co było kiedyś? Nie braliśmy udziału w operacjach NATO? Nie byliśmy agresorem? Nie manipulujemy i nie jesteśmy manipulowani? Sam fakt jak reagował świat na inwazje USA/NATO, a jak reaguje na inwazję Rosji jest tego świetnym przykładem.
5. Wandale są wszędzie. Rozumiem, że jest między wandalami międzynarodowe porozumienie, że jedni nie mogą używać znaków drugich. Nikogo nie bronię. Po prostu denerwuje mnie ślepe obrzucanie kogoś gównem, tylko dlatego, że jest do modne. Widzisz nie ma 100% pewności kto, to zrobił, ale Geoffrey wie lepiej. Bezrefleksyjne oskarżenia to dowód na brak oleju w głowie.
6. Jak mam inaczej określić człowieka, co bezgranicznie i bez sprawdzenia ufa przedstawionym mu "faktom" jako 100% prawdziwe. Dowodem na to, że jesteś zmanipulowany jest ten demotywator i twoje komentarze. Sam przyznałeś, że nie masz dowodu, że to na 100% ruskie. Przedstawiono Ci, że tu ruskie i to powtarzasz. Piszesz mi o jakiś "podpisach" wandali. Mało było sytuacji, że jedna strona wrabiała drugą stronę, żeby robić nagonkę.
7. Jakie obie strony? Ja nie piszę o Ukrainie. Piszę o Rosji i zachodzie(UE, USA i NATO). Powtórzę, zachód robił to samo, a nawet gorsze rzeczy.
8. Rozumiem, że nie jesteś hipokrytą i tak samo potępiasz działania NATO, i traktujesz obywateli krajów natowskich tak samo jak rosyjskich. Czyli jako "pośrednich" zbrodniarzy wszak oni też popierali zbrojne inwazje na kraje niepodległe. Mam nadzieję, że nie jesteś w tym przypadku neutralny i też chciałeś/chcesz izolować zachodnie społeczeństwa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
-1 / 1

@Siemanoooo
1.Jaki „każdy” popiera w Polsce „ówczesną” władzę? Jakie jest poparcie dla polskiego rządu? 40%? Rozumiesz różnicę między 40% a 85%? I czy polski rząd morduje inne narody? A rosyjski morduje. Czy ty jesteś intelektualnie niedorozwinięty?
2. Nie piszemy o USA. Ale ruski troll oczywiście musi pisać o USA.
3. Nie interesują mnie Twoje opinie o mojej osobie.
4. Czy USA przyłączyło ostatnio jakiś kraj? Czy Ty w ogóle rozumiesz pojęcie inwazji? Czy rozróżniasz pojęcie sojuszu wojskowego ( NATO) od pojęcia państwa, którym jest rosja?
5. Owszem, jest oburzenie z powodu symboli rosyjskiej WOJNY . Zetka jest rosyjską deklaracją poparcia dla zbrodniczej wojny, to NIE jest symbol rosji. Jeśli się nie oburzasz z powodu tej wojny, to z Tobą jest bardzo źle.
6. Nie, Zachód nie robił gorszych rzeczy od Rosjan. Chyba że za Zachód uważasz hitlerowców.
7. Nie, nie traktuję obywateli krajów zachodnich tak samo jak rosjan, bo obywatele krajów zachodnich nie popierają inwazji na inny suwerenny kraj, bombardowania cywili i masowych rozstrzelań ludności. A Rosjanie właśnie to popierają, rysując zetki na swoich autach i nieswoich budynkach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Siemanoooo
-1 / 1

@Geoffrey 1. Czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Napisałem "statystycznie" i idąc twoim prymitywnym tokiem rozumowania. Intelektualnie to ty niczym nie różnisz się o tego ruskiego zmanipulowanego obywatela. Gdzie odpowiedź na 2 część komentarza.
2. "Ruski troll" xD. Nie piszemy o USA, ale zachowanie USA i Rosji jest bardzo podobne.
3. aha..
4. Nie, nie przyłączyli, ale zdestabilizowali kilka krajów. Przez to jest o wiele gorzej niż było przed "pomocą" USA. Ilu obywateli tych krajów zginęło? Nie wiadomo, ale pewnie dużo. Co ma do rzeczy czy robi to sojusz wojskowy czy pojedynczy kraj? Atak na kraj niepodległy, to w dalszym ciągu zbrojna agresja. Jakie ma znaczenie czy robi to sojusz czy pojedyncze Państwo?
5. Jednak nie potrafisz czytać. Nie napisałem, że symbole wojenne Rosji mnie nie oburzają. Po prostu te bazgroły mógł zrobić każdy. Bez dowodów nie powinno się oskarżać nikogo.
6. Nie robił? Za zachód uważam USA/UE. Np. Masakra w Mỹ Lai, Masakra w Al-Hadisie, Więzienie Abu Ghurajb, Więzienie Phú Quốc. minuta szukania na google.
7. Nie popierali ataków na Irak, Afganistan, Libię, Wietnam?

Jesteś naiwnym, zmanipulowanym przeświadczony o swojej "mądrości" hipokrytą. Za agresję Rosji na Ukrainę, Rosjan byś eksterminował. Gdy robiły to nasze kraje zachodnie. Siedziałeś cicho.
Mało tego. Tak zaciekle walczysz o to, żeby Rosję odseparować od świata, a zachodnie kraje z nimi handlują.
Mały zmanipulowany człowieczku, powiedzieli Ci jak masz myśleć i to robisz. A zachód ma to w czterech literach.

Nie mamy o czym rozmawiać. Rozmowa z tobą to jak z wyborczą PiSu. Gówno wie, ale ma najwięcej dopowiedzenia.Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
-1 / 5

To nie są rosyjscy turyści, to są rosyjscy najeźdźcy. Nawet się podpisują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
-2 / 4

@Speerek_Jagodowy
Hahahaha... Bo co? Bo legalnym polskim pedofilom powywieszali na bramach do pałaców dziecięce buciki na znak tego, że są pedofilami????

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ogoniasty
+3 / 3

pały w rękę i lać ich jak ZOMO robiło to za komuny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem