Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
137 149
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M michalSFS
+7 / 9

Pamiętaj, że dotykać cię może tylko ksiądz.
Wtedy jest sakrament. Jak sam się dotykasz to jest grzech.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
+12 / 14

Nie, po prostu nie. Tak się rodzą kompleksy, fobie i frustrację. Dziecko ma problem powiedzieć cioci, która przyjechala w odwiedziny jak mu idzie w szkole a tu przed obcym kolesiem, na kolanach ma mówić o sprawach bardzo osobistych? Nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lokutus
+6 / 8

Ta walisz konia grzech pan widzi itd mlodych chlopcow dyma ksiadz jest ok opiekuje sie nim

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Grzegorzkonopacki1
+7 / 7

Zawsze powtarzałem i powtarzał będę... należy karać tych skur.... w sukienkach tak jak każdego zwyrola (cela ze współwięźniami guma I wąskie drzwi). Dzieci oraz młodzież należy trzymać z dala od każdej Religi oraz ich "przedstawicieli" do momentu osiągnięcia dorosłości wtedy dopiero jest to świadoma decyzją. Kościół nie może być finansowany przez państwo "nasze podatki" nie może mieć żadnych ulg (ziemię,budynki,podatki). System niemiecki jest idealny- jesteś katolikiem wypisujesz deklarację wiary i co miesiąc z twojej pensji lub zasiłku automatycznie przelewane jest kilkanaście euro na kk. Nie jesteś to nie płacisz. W szkołach 1 lekcja tygodniowo o każdej z religii nie tylko katolickiej daje to ewentualny wybór w dorosłym życiu. Dozwolone małżeństwa księży też by się przydały.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+6 / 6

To Jezus musi się składać już w 99% ze stali, bo obrót kleru w tym temacie jest zbyt potezny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+8 / 8

Edukacja seksualna, w trakcie której dziecko dowie się wiedzy naukowej o masturbacji, współżyciu oraz antykoncepcji oraz - zła zlewaczała seksualizacja!

Opowiadanie obcemu typowi w sukience jak i gdzie się dotykałeś - Piękna tradycja. Trzeba pielęgnować i zachęcać!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Greglem
+5 / 5

Co sie dzieje z popedem seksualnym ksiedza i zakonnicy? Dziwne, ze kazdy ma popedy naturalne, a tylko sukienkowi czarodzieje "wytrzymuja" w niewinnosci cale dekady. A moze tylko wam o tym nie opowiadaja na kolanach do ucha? Jak posuwaja 18 letnie prostytutki w kasynach za wasze pieniadze? albo po co dawaja czekolady ministrantom? albo co robili w 5 letnim seminarium, gdzie nawet nie mogli spojrzec lub rozmawiac z kobieta, za to 500 pozostalych ich "braci", i "ojcow" musialo gdzies sie wyladowac?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
+5 / 5

Gdy jeszcze chodziłem do kościoła i się spowiadałem, to mówiłem "miałem nieczyste myśli". Zacząłem kwestionować sens i zasadność tego całego cyrku, gdy nie dostałem rozgrzeszenia dlatego, że nie chodziłem, co niedzielę do kościoła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+1 / 1

Jaki gwóźdź jest wbijany, kiedy ksiądz dotyka dziecko?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
0 / 0

Skoro już cytujesz klasyka, to cytuj dokładnie. bq

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 września 2022 o 22:14