Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
12 26
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Nidwer
+4 / 6

to akurat że kogoś tym wykurzymy Rosję UE (a UE to niby czym prowokujemy) to naj mniej mnie boli. zniszczymy ekosystemy - trochę przesada tak mówić choć nie jestem za bardzo w tym zorientowany. Najtragiczniejsze jest to że to przeprawa jest spier...a i raczej nigdy nie będzie dobrze działała i jej przydatność jest bardzo bardzo umowna. Jest milion rzeczy potrzebniejszych i bardziej pilnych w Polsce. A żenująca propaganda jest wisienką na torcie tego absurdu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar balard
+1 / 1

czym my drażnimy? takim tokiem myslenia- powinniśmy usunąć słupy graniczne, żeby nie drażnić Rosji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

Nie zależnie od twoich intencji i zdania czy ta inwestycja została dobrze zrobiona to odnośnie stwierdzeniami "dla propagandy prowokować Rosję" to przypominamy, że Rosję sprowokowała Ukraina tym, że jest. Generalnie to najgorszy typ argument, taki który jest wodą młyn narracji PiS, o tym jakoby przeciwnicy polityczni są sterowanie bądź z Moskwy bądź z Berlina. Taką narrację łatwo wykorzystać bo to trochę tak jakbym nie zrobił podjazdu do domu, żeby sąsiada nie "prowokować" lol

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F konto usunięte
-1 / 9

Pamiętam jak mówiono że przez kanał znikną bałtyckie plaże na Mierzei Wiślanej, ryby uciekną na Bałtyk Ale plaże są jak były, ryby nie uciekły przez przekop, krowy się cielą. Rosja ma inne problemy. Życie się toczy. Zapraszamy nad Zalew Wiślany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 września 2022 o 16:49

C CzesiekX
0 / 0

"niepotrzebne prowokowanie Rosji i EU..." Nic, tylko nasmarować tyłek i grzecznie czekać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+1 / 1

Bez przesady z tymi zarzutami. Ta inwestycja nie ma prawa się zwrócić, ale trochę rozrusza ruch turystyczny. Te dwa mld można było lepiej zainwestować, ale po 10 latach bardziej będziemy zauważać pozytywy niż negatywy. Na tle tych wszystkich innych miliardów wyj3banych w powietrze, to akurat te miliardy nie są tak całkiem źle wydane. A te wszystkie zarzuty ekologiczne to bzdety wyssane z brudnego palca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cisek6666
0 / 0

Typowe marudzenie Polaka - nic nie zrobią,źle. Zrobią coś i też źle. A potem marudzenie,że na zachodzie to mają inwestycje i wszystko jest super.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Slawa238
-2 / 2

Nie musisz w nic wierzyć. Ze sto razy było podawane, że data 17 września została specjalnie wybrana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacek83218
-3 / 3

PiSowcy zbudowali kanał donikąd, bo idą na udry z Elblągiem. A Putin ma to w d... pewnie nawet o tym otwarciu nie słyszał. O samej budowie wiedział ale miał ją gdzieś.
Prowokowaniem Rosji byłoby zbudowanie pod Sejnami bazy z amerykańskim wojskiem, a nie kanałek na statki białej floty, motorówki i mniejsze statki towarowe. Szkoda tylko że inwestycja za grubą kasę nie jest dokończona i nie może od razu służyć celowi dla jakiego została zaprojektowana. No chyba że to miał być propagandowy "Miś" jak te ławki obudowane obrysem Polski z dykty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem