Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Mateusz Morawiecki o Donaldzie Tusku podczas otwarcia przekopu. – " 13 lat temu Donald Tusk podpisał w Sopocie umowę ograniczającą dostęp do Zalewu Wiślanego z Władimirem Putinem. O tym trzeba pamiętać – oświadczył premier Mateusz Morawiecki w czasie uroczystości z okazji otwarcia przekopu Mierzei Wiślanej. – Jesteśmy świadkami specjalnej operacji politycznej, operacji przefarbowania tego człowieka i grupy politycznej, który był sojusznikiem Angeli Merkel i Władimira Putina na wielkiego patriotę. Nie, nie pozwolimy na tę operację przefarbowania – stwierdził szef rządu.."  Szkoda tylko że zapomniał krzywousty mitoman że on był wtedy jego doradcą.  A najbardziej spektakularne przefarbowanie dokonał on sam - zmieniając się z bankstera na rasowego komunistę.

Mateusz Morawiecki o Donaldzie Tusku podczas otwarcia przekopu.

" 13 lat temu Donald Tusk podpisał w Sopocie umowę ograniczającą dostęp do Zalewu Wiślanego z Władimirem Putinem. O tym trzeba pamiętać – oświadczył premier Mateusz Morawiecki w czasie uroczystości z okazji otwarcia przekopu Mierzei Wiślanej. – Jesteśmy świadkami specjalnej operacji politycznej, operacji przefarbowania tego człowieka i grupy politycznej, który był sojusznikiem Angeli Merkel i Władimira Putina na wielkiego patriotę. Nie, nie pozwolimy na tę operację przefarbowania – stwierdził szef rządu.." Szkoda tylko że zapomniał krzywousty mitoman że on był wtedy jego doradcą. A najbardziej spektakularne przefarbowanie dokonał on sam - zmieniając się z bankstera na rasowego komunistę.

www.demotywatory.pl
+
69 72
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Goretex
+10 / 18

Gdyby ktoś chciał przeczytać umowę
https://eli.gov.pl/api/acts/MP/2009/975/text.pdf

Raczej nie ma tam nic nadzwyczajnego, dodatkowo warto przypomnieć czemu umowa została podpisana.. ano dlatego, że rosjanie blokowali żeglugę powołując się na umowę z 1961 roku.

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/jest;umowa;ws;zeglugi;po;zalewie;wislanym,52,0,525876.html

Jak zwykle okazuje się, że PiSowskie sensacje nie są nic warte.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+8 / 10

@Goretex Dla pisowskiego betonu są jak wyrocznia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_1
+3 / 5

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+7 / 7

Już się pogubiłem, po której stronie stoi Vateuszek. A może zmienia strony, jak Gowin?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 września 2022 o 22:07

T Tmaniek
+5 / 5

Brawo dla tego demota,świetnie ujęta hipokryzja tego nie„rządu".Brawo dla GTX za walkę z tym całym gównem(czyt.Antycovidowcami i Pisowcami).Pis to taka „kryzysowa narzeczona" z klipu Lady Pank:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HUBERTX
+7 / 7

Morawiecki ze swoim naczelnikiem już planują jak po wyborach wrócić do Moskwy przez Budapeszt.Do tego 100 towarzyszy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
0 / 6

dlaczego bredzisz ? morawiecki komunistą ? on dba o włąsną kasę, dzisiaj walczy o to by nikt go nie ciągał po prokuraturze- Morawiecki dyma cię według jego motta " ludzie są tacy głupi że to działa" kasa misiu, kasa
"Późną wiosną 2009 roku rozmawiałem z jednym z najbliższych współpracowników ówczesnego prezesa Banku Zachodniego WBK. Zeszło na Morawieckiego. Powiedziałem, że wkrótce prezes porzuci swój wygodny, świetnie opłacany fotel i zajmie się polityką. Mój rozmówca nie był o tym przekonany. Powoływałem się na ogromne zainteresowanie polityką, które przejawiał Morawiecki, na jego przeszłość, wreszcie na stwierdzenie z 2007 roku: „Myślisz, że mnie interesuje zwiększanie lub zmniejszanie oprocentowania kredytów czy depozytów o 1 lub 2 procent? Że na tym zamierzam poprzestać? Moim prawdziwym celem jest polityka, obszar, w którym decyduje się o daleko ważniejszych kwestiach niż kredyty i depozyty”. Ale on nadal wątpił.

— Rzeczywiście kocha politykę. Ale jeszcze bardziej kocha pieniądze. Nawet sobie nie wyobrażasz, jak bardzo — usłyszałem. Wyszło na moje, ale mój rozmówca też miał rację, od momentu naszej rozmowy do objęcia funkcji wicepremiera minęło ponad sześć lat. Konto Morawieckiego spęczniało. I to bardzo. Od 2001 roku, gdy Mateusz Morawiecki został członkiem zarządu Banku Zachodniego WBK, do listopada 2015 roku, gdy zamienił gabinet prezesa na gabinet wicepremiera, zarobił 33,5 miliona złotych. Rzeczywiście kocha politykę. Ale jeszcze bardziej kocha pieniądze. Nawet sobie nie wyobrażasz, jak bardzo "

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 września 2022 o 23:00

N Nighthawk7
0 / 0

13 lat temu to będzie 2009. Natomiast internety mówią, że Morawiecki był doradcą Tuska w latach 2010-2012. Zatem wychodzi, że w sumie to demot mija się z prawdą? Czy coś pominąłem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem