Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
375 401
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
V VivaCristoRey
-4 / 10

Sliko
Wiara jest szczytem Twoich poszukiwań. Ostatnim etapem. Odkryj to. Pięknie jest. Wiesz o tym dobrze. Choć dziennie wrzucasz wiele demotów, w którym udowadniasz, jak bardzo nienawidzisz Kościoła Katolickiego, On jest Twym domem. Nie wnikam co spowodowało, że tak go nienawidzisz. Musisz sam to rozeznać. Prześledź swoje dzieciństwo, rodzinę. Może coś było powodem. Nie potępiam Cię. Martwię siś o Twoją duszę. Nie odkładaj nawrócenia, bo nie wiesz kiedy przyjdzie Pan. Może tej nocy? Wiara daje wszystko. Różaniec, pokuta i umatwienie są naszym ratunkiem i ocaleniem. Bóg wszystko zwycięży. Niech to będzie nadzieją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+2 / 6

@VivaCristoRey Był tu już taki, który na mojej ścianie modlił się o moje nawrócenie - dziś wrzuca demoty antyklerykalne - ty możesz być następnym :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
0 / 6

@Rydzykant a ja mogę być ateistycznym klerykałem? ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2022 o 20:47

avatar PIStozwis
+14 / 22

@rafik54321 A gdzie w Polsce karze się za obrażanie Allaha? A poza tym wskaż mi w którym miejscu Doda obraziła jakiekolwiek uczucia religijne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 września 2022 o 1:26

avatar Banasik
+1 / 9

@rafik54321 . Wyśmiewanie Allaha jest karane dlatego, że osoby urażone nie tracą czasu na ciąganie się po sądach tylko załatwiają sprawę osobiście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+8 / 24

@qw888888 A co? Myślisz, że na trzeźwo koś by to napisał?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FCKGWRHQQ2YXRKT8TG6W2B7Q8
+4 / 8

@qw888888 Jakie bezpodstawne oskarżenia? Po pierwsze to była odpowiedź na pytanie dziennikarki o jej stosunek do religii - odpowiedziała i tyle. Napruty winem - cóż sami domniemani autorzy Biblii w niej samej potwierdzili że spisali to pod wpływem i po spożyciu, baa picie wina jest u chrześcijan sakramentem. Zagalopowała się z tym paleniem ziół, jeśliby założyć że mowa o marihuanie. Owszem, chrześcijanie palili, ale domy, świątynie i ludzi o ziołach wiemy tyle że marihuana przez wieki była używana jako główny składnik świętego oleum i jej stosowanie też stało się sakramentem, ale wcierali ją w skronie i kark, potem po wynalezieniu trójcy w twarz i klatkę piersiową, ale nie palili. Tyle że Doda nie sprecyzowała że akurat o marihuanę chodzi, a nie jest tajemnicą że żaden chrześcijański rytuał bez palenia ziół w kadzielnicy raczej się nie odbywa. Autorzy Biblii po spożyciu odpowiedniej ilości wina i staranym natarciu się olejkiem z marihuany także pali kadzidło, gdyż był to podstawowy i nieodłączny element liturgii żydowskiej. Doda, choć wiele jej można zarzucić to żadnych oskarżeń a tym bardziej bezpodstawnych nie wysunęła - stwierdziła tylko fakty znane każdemu, kto choć raz Biblię przeczytał i ma jakiekolwiek pojęcie o realiach tamtych czasów. Wino leje się tam strumieniami i raczej nikt za kołnierz go nie wylewał, to byłby grzech. Biblia wręcz zachęca do raczenia się winem i mocniejszymi trunkami, zależnie od nastroju. "Dajcie napój mocny ginącemu, a wino tym, którzy sfrasowanego ducha są.Niech się napije, a zapomni ubóstwa swego, a na utrapienie swoje więcej nie wspomni". czy "Wziął Jezus kielich z winem i podał go uczniom swoim mówiąc: Bieżcie i pijcie z tego wszyscy". Baa abstynencja jest surowo wzbroniona pod karą wiecznego potępienia "jeżeli nie będziecie pili Krwi Syna Człowieczeg, nie będziecie mieli życia w sobie" - tu podobno chodzi o życie wieczne według interpretacji katolickiej. Kiedy na weselu wszyscy już wychlali cały alkohol Jezus uczynił cud i wyczarował 6 stągwi wina - czyli koło 700 litrów, tyle tego schodziło, a to była tylko dolewka, nie wiemy ile wypito zanim się cały zapas weselny wyczerpał, wiemy że gości było koło 70. zatem samej dolewki 10 litrów na głowę a to jednodniowa impreza i wypili już wszystko co było. No jak ktoś pije po 26-40 butelek na jednej imprezie to nie ma bata żeby napruty nie był, bo to by był cud, a jakby się taki cud zdarzył to by przecież o nim w Ewangelii napisali, a nic takiego tam nie znajdziemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptyk_kazio
0 / 2

@qw888888 na bank, gdybys powiedzial to o Sokratesie to towarzystwo obrony filozofii uderzyloby w Ciebie z cala moca prawa :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
+10 / 20

Przecież pozostałości dinozaurów są obecne na całym świecie, ich skamieliny zostały dokładnie zbadane, to jak można nie wierzyć, że istniały? W przeciwieństwie do np. opowieści o człowieku który drewnianym kijem rozstąpił całe morze na pół, gadającego węża, porodu dziewicy etc. etc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
+2 / 2

@polski_niewolnik dokładnie o tym samym pomyślałam dlatego to zdanie kompletnie dyskwalifikuje jej wypowiedź:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
+2 / 4

@acotam43 Nie zapominajmy o zmartwychwstaniu i chodzeniu po wodzie. Meta- ludzie z uniwersum DC nie powstydziliby się takich umiejętności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Evengeline29
-4 / 6

Sama siebie uważa za boginie, czarodziejkę z księżyca, królową i jak tam się jeszcze nazywała. Ogólnie ciężko żeby megaloman uznawał istnienie innego boga poza sobą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O ottakijeden
+1 / 5

I ma racje. Mam pytanie. Dlaczego jak napisze że są 2 płcie (prosze mi nie wyskakiwac z promilowym problemem obojnactwa) to jest to mową nie nawiści, a nie po prostu biologicznym faktem? Dlaczgo w wiekszosci krajów w europie za stwierdzenie ze plci sie nie wybiera, moge stracic prace lub nawet isc do wiezienia? Jak to sie ma do wolnosci słowa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
-2 / 4

@ottakijeden a jak to się ma do dinozaurów i biblii?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O ottakijeden
+1 / 3

@acotam43 "Pozytywny dla Dody wyrok Europejski Trybunał Praw Człowieka uzasadnia złamaniem przez Polskę gwarantowanego każdemu prawa do wolności wyrażania wypowiedzi." Nie chodziło tylko o religie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem