Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
115 131
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
+7 / 11

Co ciekawe to podstawowym warunkiem spowiedzi jest zadośćuczynienie lub naprawa krzywd oraz postanowieniem poprawy. Nie ma tam nic takiego jak "idź i grzesz dalej".

To, że ludzie bywają hipokrytami nie usprawiedliwia ignorancji połączenej z manipulacją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
-3 / 5

@Tibr Jesteś pewien? W takim razie jakim prawem Kościół dopuszcza do komunii morawieckiego, dudę czy kaczyńskiego. Skoro oszukali mnie i kilkanaście milionów polaków że nie będą podnosić podatków i wprowadzać nowych. A wprowadzili co najmniej 41 nowych podatków tfu. danun i podnieśli kilkadziesiąt. Okradają mnie rocznie na klika tys zł. i nie dostałem żadnego zadośćuczynienia. Także z tym zadośćuczynieniem w KK to bardzo śliska sprawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-1 / 3

@kikurenty napisz do biskupa aby ich ekskomunikował xD

Nie zauważyłem w ostatnich 3 dekadach po tzw zmianach ustrojowych znaczących wzrostów poparcia dla ugrupowań, partii politycznych lub pojedynczych przedsięwzięć, które postulowały o zmniejszenie fiskalizmu, o większy udział w decydowaniu de facto na co idą ich pieniędze ..., a tak to chcącemu nie dzieje się krzywda.
Albo wiec zaczniesz robić coś co to zmieni, zaczniesz wpływać na opinie Polaków, albo nie robiąc nic ... to tylko niestety sam lament.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
0 / 0

@Tibr którego biskupa? jedraszewskiego czy długosza? A tak na poważnie widziałeś żeby któryś z biskupów miał odwagę chociaż pisnąć jak kurski dostał rozwód kościelny i drugi ślub kościelny w Łagiewnikach? Bo ja nie słyszałem żadnej reakcji. Więc oczym my rozmawiamy? Co do zmniejszenia fiskalizmu. Spokojnie. Socjalizm jest uleczalny. Najlepszym lekarstwem jest głód i zimno. A tej zimy będzie wystarczająco mocna kuracja. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

@kikurenty nie wydaje mi się by tak się stało. Od dekad nie podejmują decyzji by zamknąć kurek z budżetu, a wybierają tylko gdzie ten strumień skierować. Czasem ktoś chlapanie, że może by coś tam ograniczyć, ale zaraz wybory wiec ...
Gdyby miało być tak jak piszesz to konfederacja by nie powstała, liberałowie gospodarczy, zwolennicy wolnego rynku nie musielibyśmy się bratać z narodowcami aby wejść do sejmu.
Dlatego nic się nie zmieni w tym sensie, będziemy się tak bawić raz na "tęczowych w sukienkach, raz na czarnych w sukienkach".

Jedyny sens jaki widzę w twoich wtrętach tu o politykach PiS, to taki tani chwyt by nałapać plusów od tych co tylko powierzchownie patrząc widzą głos antyPiS a nie clou.

Jak Polacy zaczną wybierać rzeczywiste anty socjalizm to się zmieni, a tak będą jenczeć na zmianę jedni, że są dymani, a drudzy, że ale dają, potem będzie zmiana, i będą jenczeć ci drudzy, a ci pierwsi, że tak trzeba i że jak się posmaruje to nie czuć ... itd. "I najlepiej, gdy tłuszcza żre, pracuje i śpi I jeszcze się rozmnoży czasem. Wtedy żadnej myśli Nie ma czasu pomyśleć, tylko słucha i patrzy Co mu przygotują mendy w swoim teatrze A teatr ten coraz wyższe poziomy Osiąga, ale patrząc na to z drugiej strony To tłum najbardziej lubi tę rozrywkę Gdy szcza się na zwłoki gryząc grdykę"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
0 / 0

@Tibr Nie bardzo wiem o co Ci chodzi w ostatnim komentarzu. Zwłaszcza że masz poważne problemy z odróżnieniem czasu przyszłego z czasem przeszłym dokonanym.

PS. Walkę PiSowską komunę toczę ze względów patriotycznych a nie dla jakichś plusów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2022 o 16:31

T Tibr
0 / 0

@kikurenty nie ten portal. Napiszesz krótko skrótowo to się ktoś przyj. .. o szczegół, bez znaczenia, napiszesz długo przeczyta 1/100.
Nie wiem jakie masz powody, czym się kierujesz, to już pisałem ogólnie co się dzieje na demotywatorach, gdzie twój post ukazuje się po kilku godzinach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R r212
+6 / 8

Pięć warunków dobrej spowiedzi
1. Rachunek sumienia
2. Żal za grzechy
3. Mocne postanowienie poprawy
4. Wyznanie grzechów
5. Zadośćuczynienie Bogu i bliźnim

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+4 / 8

Doucz się, bo wypowiadasz się na temat o którym nie masz pojęcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beeveer
-1 / 1

katolicyzm to choroba umysłu. ale schizofrenikowi ciężko wytłumaczyć, że jest chory

Odpowiedz Komentuj obrazkiem