Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
351 370
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
+12 / 16

@samodzielny68 myślisz, że ci co słuchali jej opowieści w pandemii jak to musi mrozić chleb bo bieda, jak to kliku set metrowej willi nie ma za co ogrzać, kiedy oni zamykali firmy, bankrutowali, przeprowadzali się do małych mieszkań aby się utrzymać, a ona w tym czasie dostawała dotacje za utracone dochody, to teraz im się jej szkoda robi? Myślisz że to tylko 500plucowcy uważają że się z deka odkleiła?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A abaddon81
-2 / 2

@samodzielny68 CZyli bilety kupują tylko bezdzietni?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Ktostamskadstam
+14 / 16

Nie czuję potrzeby wymiany biletów narodowego banku polskiego z tą "artystką".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S swosek
+10 / 14

Tak szczerze i uczciwie.... kto to jest Janda... upolityczniona do bólu, znana głównie z filmów, których realizacja mogła mieć miejsce bo zaistniał układ magdalenkowy, i układ wyraził zgodę na gloryfikację takich miernot jak TW Bolek. Jej poziom artystyczny oscyluje na pułapie TVP. Jej monodramy, przez sposób mówienia, ... trudne do strawienia.... chyba jestem uprzedzony

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+6 / 10

Hmmm... Teatr Pani Jandy ma kłopoty finansowe bo w 2019r. niepochlebnie wyraziła się o Polakach czy może ma problemy finansowe (podobnie jak kina i inne teatry) bo pomiędzy 2019r. a 2022r. stało się coś co spowodowało najpierw przymusowe zamknięcie teatrów na prawie dwa lata, późniejsze otwarcie ich z limitami miejsc, a na to wszystko przyszły gigantyczne podwyżki cen prądu, zasadniczo inflacyjne podwyżki cen wszystkiego a teatr nie jest też po prostu usługą pierwszej potrzeby zwłaszcza jak ludzie miesiąc w miesiąc ubożeją? Hmmm... Które z tych przyczyn są bardziej prawdopodobne... Zdecydowanie niepochlebne wyrażanie się o Polakach w 2019r.!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hermes_Trismegistos
+2 / 4

@lolo7 Nie. Ma probemy bo straciła dotacje szybko po wejściu PiS. To co stało się później, te pandemiczne pozakolejkowe szczepienia sprawiło tylko, że ci, którzy ją jakąś sympatią darzyli, przestali darzyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
0 / 2

@lolo7 A może po prostu w tym jej teatrze jest kiepski repertuar?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+2 / 2

@Bimbol
Myślę, że to jednak te dwa lata obostrzeń pandemicznych kilkusetprocentowe podwyżki cen prądu oraz to, że inflacja zżera pieniądze ludziom, którzy jak na chleb nie mają to do teatru biletu nie kupią. Podejrzewam, że 9 na 10 osób, które chodziły do tego teatru nawet nie wie czyją był własnością lub pod czyją był opieką.
Zresztą zobaczmy do źródeł.
,,70 proc. budżetu stanowią koszty zatrudnienia artystów, pracowników oraz tantiem autorskich. W 2023 roku budżet powiększy się o rosnące koszty powstałe w wyniku kryzysu energetycznego, wysokiej inflacji oraz wyższy koszt zatrudnienia.
Czytaj więcej na https://pomponik.pl/plotki/news-dramatyczny-apel-krystyny-jandy-o-wsparcie-finansowe-ludzie-,nId,6289538#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 września 2022 o 14:14

T Tomek59
+2 / 2

@lolo7 ale to nie o to chodzi w tym democie.
Chodzi o to, że Pani Janda nie najpierw nie czuje potrzeby wymiany myśli z polakami, a potem prosi tych samych polaków, żeby kupowali bilety na przedstawienia, na których zakładam ma nastąpić jakaś wymiana myśli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem