Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
333 337
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A adamis62
+3 / 7

@Greglem , takiś zorientowany? No to wymień kraje, z którymi rosja ma ruch bezwizowy? Kilka ich jest. Może też wiesz, jaki %, szczególnie młodych rosjan, ma paszport zagraniczny? Może też znasz kraje, do których rosjanie mogą wjechac na podstawie paszportu wewnętrznego, czyli czegoś w rodzaju naszego dowodu osobistego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Greglem
-5 / 7

@adamis62 Ruscy maja bezwizowke tylko z post sowieckimi republikami. Moze tez z Turcja, w celach turystycznych. Na pewno nie sa to kierunki na emigracje zarobkowa, ani na wnioskowanie o azyl, by uniknac poboru.
Poza tym wciaz beda musieli sie kontaktowac z swoja ambasada tam, po rozne pisemka, by szukac pracy, zameldowac sie, przeslac pieniadze.
Mlodzi ruscy wcale nie sa objeci poborem, tylko po sluzbie i nie koniecznie na pierwsza linie frontu, ale tez do administrowania zajetego terenu, i to zapewne nie na wiecznosc,
Jesli ktos ma pieniadze, i tak sie boi walki, to moze sie wykupic od poboru, na miejscu. Wyjazd zagranice nic mu nie da. Jak ruski urzednik sie uwezmie, to moze tez uwalic jego rodzine, konto bankowe, posiadlosc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S ShadowUser
+8 / 12

@cola78 kokejny co uważa że jak ma sie fujare między nogami i nie ma sie 70 lat to nie masz prawa do życia i masz iść strzelać do ludzi w imie tego jaką nazwe ma nosić kawałek ziemi. Niech zgadne jestes kobietą, męzczyzną nie w wieku poborowym, czy zwyczajnie masz wyprany mózg?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
+3 / 7

@cola78

Co to znaczy "ok 500 tys"? Przestań się lenić i policz dokładnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P polskitroll
-4 / 12

@cola78 Nie nie, to tylko Rosjanie dezerterują. Ukraińcy z narażeniem życia bohatersko unikają bestialskich ataków w obronie europejskich wartości. :)
Zabawna jest ta wybiórcza wyrozumiałość, chociaż trzeba przyznać, że w połączeniu z umysłowym otępieniem, które jej zawsze towarzyszy bywa przerażająca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
+5 / 5

@cola78 Tak tylko przypominam, że dezerter to osoba, która była w armii i z niej uciekła. Ktoś, kto uchyla się przed wstąpieniem do armii, nie jest dezerterem. Ale ty to doskonale wiesz, moskiewski trolu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+1 / 1

@ShadowUser Raczej ci za prędko nie odpowie "Użytkownik otrzymał bana za: prorosyjska propaganda
Ban wygasa: 2022-11-20 22:07:31"
I trafiłeś, to kobieta.
Ja jako kobieta dodam tylko, że uważam, że każde życie jest cenne i jak obywatel nie czuje potrzeby obrony kraju to nie powinno się go zmuszać. Mam brata, męża, synów, nie szastałabym ich życiem w imię czyjejś ideologii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B blobbbb
+12 / 14

Wylecieć w siną dal mogą tylko zamożni bo ich stać pracować zdalnie, albo żyć z oszczędności. Większość biedaków zostanie i to oni pójdą w kamasze. W Rosji jest ponad 130 milionów ludzi. #00 tysięcy biedaków na bank znajdą... Wojna to zawsze impreza, na której gina tylko biedni ludzie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agitana
+4 / 4

@blobbbb Biedni i niewygodni. Zgarnieci demonstranci otrzymuja wezwania na komisariatach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
0 / 0

@blobbbb
gdyby nie sankcje pewnie za tymi bogatymi Putin tez by poslal swoich piesków/Pieskowów... sorry, mam klopot z odmiana w liczbie mnogiej ;)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C C1VenomMX321
0 / 6

Zaraz, zaraz, podobno ruskie orki mieszkają w chatach krytych strzechą, srają w stodole, a na widok pralki uciekają w popłochu (coś jak u nas na Podlasiu), a jednak wiedzą co to samolot i stać ich na bilety?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shambler
+2 / 4

@C1VenomMX321
Chyba dawno nie latałeś, bilety są tanie jak barszcz, czasami tańsze niż podróż pociągiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sfzgkkp
+5 / 5

Jak ożywić podupadające linie lotnicze?

Ogłosić mobilizację!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem