Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
68 81
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
-2 / 4

Wiadomo, dumni po zwycięstwie, wierni po porażce, ale z naszymi piłkarzami problem jest taki, że my praktycznie nigdy nie wygrywamy. A jak już to z jakimiś półamatorami. Raz na czas zdarzy się przebłysk i pokonamy średniaka pokroju Szwecji, a czasem nawet powalczymy z jakąś potęgą na miarę Anglii, ale co do zasady przegrywamy i to w fatalnym stylu. A jak wygrywamy, to najczęściej aż oczy bolą od naszego stylu gry.
A potem się dziwimy, czemu jesteśmy pośmiewiskiem na całym świecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 września 2022 o 14:19

I konto usunięte
-1 / 1

Jak patrzę na Krychowiaka przyjmującego podaną piłkę to przypominam sobie że ja tak samo miałem gdy po paru latach zagrałem w nogę z kumplami.
Normalnie tak samo mi się piłka od nogi odbijała jak Krychowiakowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zeebee
0 / 0

O kolejnych postępach reprezentacji dowiaduję się z memów. To zupełnie wystarczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
0 / 0

Bez przesady. W eliminacjach musieli wygrać jakieś mecze, żeby załapać się na mistrzostwa.

Ale już na turnieju nie dają rady. Powody są 2.

1. Siadają psychicznie, co bardzo często zdarza się np Anglikom albo Hiszpanom, którzy prawie zawsze mają dużo lepsze składy.

2. W turnieju zazwyczaj są te lepsze drużyny, a słabsze odpadły w eliminacjach. I na ich tle Polska wypada słabo.

A wieszanie na nich psów za przegraną z Holandią to jednak przesada. Ludzie. Czego się spodziewacie? Holandia zawsze ma taki skład, że jeśli wyjdą na boisko w dobrej formie i jako zgrany zespół (z tym drugim często mają problem), to tylko kilka drużyn na świecie może nawiązać wyrównaną walkę i wygrać. Polska ma tylko Lewandowskiego, a między nim a resztą jest przepaść . Oni na każdej pozycji mają prawie tak samo dobrych zawodników.

Coś tam czytałem, że przegrali też z Belgią. Oni też mają rewelacyjny skład. A przynajmniej mieli jeszcze kilka lat temu.

Ludzie. Bądźcie realistami. Po wygranych z jakimiś średniakami albo słabeuszami spodziewacie się, że będą w stanie pokonać najlepszych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
+1 / 1

@El_Polaco to nie za przegraną ale za styl gry w jakim przegrali a dokładnie to za brak jakiegokolwiek stylu gry.
Ogólnie to 3 miejsce to było Polsce pisane od początku. Ale można mieć trzecie miejsce w grupie po przegranych z faworytami ale problem że te przegrane beż stylu gry, bez meczu w którym pokazują że moga nawiązać walkę z lepszymi od siebie. Niestety ale nawet tego nie było

Odpowiedz Komentuj obrazkiem