Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
59 97
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S slagen
+9 / 11

Ten facet ma prawo tak się ubierać i używać imienia Dżesika
Ale nie ma prawa mnie zmuszać bym traktował go jak kobietę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 września 2022 o 9:54

T Tibr
+2 / 8

@slagen zdjęcie to tyko klikbajt problem polega na tym, że autor, jak i część ludzi podpierając się podobnymi szczytnymi hasłami, wygłasza tezy, które nie brzmią jak chęć nawiązania dialogu, a założenia (teza) jest jakimś założeniem, które poczynili i dobierają do tego fakty, tak aby potwierdzić swoją tezę. Pytanie więc czy próba wrzucenia dynamitu do szamba jest próbą nawiązania z kimś dialogu aby znaleźć konsensusu, czy tylko chctcią wywołania sporo wywołując u adwersarza efekt jeża?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slagen
+3 / 5

@Tibr Masz rację. Dałem się podpuścić :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+2 / 4

@okiem_inteligenta w czym cię lub kogoś podjudzam? Może przeglądnij to co produkujesz? Czy ty odwracając kota ogonem uważasz za sposób rozpoczęcia dialogu?
Sposób napisania komentarza i ten drugi dokładnie świadczy o tym, że go nie chcesz, nie oczekujesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slagen
+6 / 6

@okiem_inteligenta po prostu temat do znudzenia wraca na demotach dwa razy na miesiąc, może trochę rzadziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar okiem_inteligenta
-4 / 4

@Tibr podjudzasz przeciw sobie Polaków.

Krytykuję zło: głupotę, ciemnotę i zabobon. Często w formie przystępnej, z użyciem języka ezopowego.
I jakie fakty tu dobrałem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

@okiem_inteligenta czym podjudzam? Konkretnie.

Mój komentarz w dalsze części już był ogólnie co do całokształtu "twórczości", pisałem nie tylko do przecież stricte o tobie. To jasno wynika z wypowiedzi i użytych sformułowań o grupie ludzi.
Tak wszyscy jesteśmy już na tym portalu, ale dobranie odpowiedniego kontrowersjnego tła - obrazka wraz z tekstem tworzy klikbaj "wejdź i wypowiedz" się.
Z krytyką nie mam problemu, natomiast gdy ktoś pisze o dialogu, a koniec z końców kończy na argumentach ad personam to ...

Napiszę tak abyś dobrze zrozumiał tutaj właściwe nie ma problem ze zgodą z tym co tu napisałeś, po prostu odniosłem się do tego co tu się dzieje każdego dania. Nie lubię skrajności i bardzo drażnią mnie dewoci, ale wcale nie mniej ich symetryczni adwersarze. Jedni i drudzy dążą do konfliktów, radykalizacji.
Uważam, że to jest najgorsze z rozwiązań. Jeżeli więc jest jak tutaj piszesz, to przekonaj mnie do tego, a nie rzucaj haseł bez poparcia o podjudzaniu gdy ktoś zwróci uwagę zgrzyty, rozdźwięki. Mogę się mylić co do oceny ciebie wrzucając cię do jednego garnka z których kilkoma tutaj delikwentami. Przekonaj mnie jak się mylę, a nie konfrontuj jeżeli szukasz dialogu.
Rowy zbudowaliśmy już doskonałe, zgadzam się więc z tym by budować kładki, nie mówiąc już o mostach. Językiem konfrontacji tego się nie da zrobić, jak pisałem kończy się to postawą jeża, oblężonej twierdzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
-2 / 4

Poznawanie poglądów rozmowa z kimś podającym się za Napoleona nic nie zmienia. Nadal będę uznawał go za nienormalnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem