Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
275 294
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar bartoszewiczkrzysztof
+12 / 20

Wstrzemięźliwość seksualna, niszczy mózgi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E esbek2
+25 / 31

@bartoszewiczkrzysztof
Chodzenie do kościoła jeszcze bardziej niszczy mózg i dodatkowo drenuje kieszeń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
+12 / 14

fanatyzm jest złem w każdej formie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nighthawk7
+19 / 23

Dlaczego w dziale "psychika" jest wpisane "niszczy wolną wolę"? Przecież antykoncepcja to właśnie wyrażenie swojej własnej woli - chcesz czerpać przyjemność z seksu, ale nie chcesz mieć dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jamka
+2 / 4

przyszłam tu, żeby to napisać :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Exgame
+6 / 12

Duszę? Proszę o jakiś argument, dlaczego jest to przeciw stwórcy? Miał jakieś plany przeludnienia za karę? Psychikę? Wolną wolę ograniczają zarobki i złodzieje. Część tych złodziei czuje się zobligowana do zbierania pieniędzy za skupienie dla Boga. Moją postawę egoistyczną kształtują wszyscy wokół mnie i ich sposób życia. Postawę przeciwko życiu ukształtowali we mnie głównie polscy pseudo politycy, co za tym idzie polska gospodarka i ekonomia. Niszczy ciało? Całkiem możliwe że źle stosowane tabletki- Nigdy nie używałem antykoncepcji. Wierzyłem Myślę że nadal w coś wierzę ale to okradanie Polaków z pieniędzy i mądrości czas już zakończyć. Sekty won!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
+12 / 18

KK niszczy człowieka
duszę- potęguje bezpodstawne wyrzuty sumienia i stany lękowe
psychikę- życie w ciągłym strachu i poczucie winy kształtuje jednostki z zaburzeniami emocjonalnymi
ciało- zaprzecza biologi i naturalnym potrzebom czlowieka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+7 / 9

Wciskanie nosa w nieswoje sprawy szkodzi na zęby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P peghehe
+3 / 9

kaczystan cofnal sie o jakies 200 lat . Nie widze wiekszej roznicy pomiedzy czarnym pasozytem i jego zabobonami a szamanem z afryki i jego rytualami ( no moze szaman nie doi tak mocno naiwwnych baranow)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aiko2bourbun
0 / 2

mało dziecięci czyli male grupy dzieci Maryi lub ministrantów. czyli malo kasy i mało chłopców do molestowania

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kapustin_
0 / 6

Poglądy można mieć takie, czy inne, ale natura wszystko wyreguluje. Geny zwolenników antykoncepcji nie zostaną skopiowane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mancy158
-3 / 7

Niesamowite że tak przeciwników KK rozpala podejście Kościoła do antykoncepcji.
Wbrew pozorom Bóg chce by ludzie się kochali (uprawiali seks) to Jego pierwsze słowa do człowieka "idzie i rozmnażajcie się". I tak, są ograniczenia: seks w małżeństwie i bez antykoncepcji (tylko naturalna regulacja poczęć - kalendarzyk). Nikt nie mówił że będzie to łatwe, zwłaszcza dla współczesnego człowieka. W mojej opinii osoby które stosują antykoncepcję chcą iść drogą na skróty: chce seksu (nie zawsze seks wyraża miłość i troskę o drugą osobę, a powinien), nie chcą brać odpowiedzialności za seks (nie chce kłopotu bycia matką lub ojcem). Czyli ważne jest to czego chce moje ciało, a nie rozum. Liczy się krótka przyjemność. Żyjmy tu i teraz bez ponoszenia konsekwencji naszych wyborów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+2 / 6

@Mancy158 Co jest złego w tym, że dwójka (zazwyczaj) ludzi sprawi sobie przyjemność? I tylko przyjemność. Co KK obchodzi co dorośli ludzie robią za obopólną zgodą? Dlaczego muszą stwarzać również możliwość ciąży? Jeszcze raz: Dlaczego seks tylko dla przyjemności jest zły????? Oczywiście jeśli wierzący wierzy, że jego bóg tak chce to niech się do tego stosuje. Ale nic, NIC mu do tego jak to robią inni.
Jakie są konsekwencje uprawiania seksu TYLKO dla przyjemności?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 września 2022 o 17:09

B beebear
+1 / 3

@jeszczeNieZajety
Też się zastanawiam o co im chodzi z tym "braniem odpowiedzialności za seks". To chyba bardziej chodzi o wpędzanie ludzi w poczucie winy za odczuwanie zupełnie normalnych potrzeb. Czy seks bez antykoncepcji wyraża miłość i troskę o drugą osobę? Gdyby tak było, to nie byłoby wpadek i samotnych matek. A seks z antykoncepcją jest z założenia bez miłości? I co ma niestosowanie antykoncepcji do rozumu? Jak będą chcieli mieć razem dzieci to odstawią antykoncepcję i tyle. Kto to w ogóle wymyśla?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iposek
-4 / 4

daleko mi do KRK, czy ogólnie chrześcijaństwa, ale do łez doprowadza mnie gdy z "katolickich naukowców" śmieją się ci którzy nie potrafią odróżnić chłopczyka od dziewczynki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beebear
+2 / 2

Dokonywanie świadomego wyboru, że chce się dzieci lub nie to ograniczanie wolnej woli? Ktoś tu nieźle odwraca kota ogonem. :)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
0 / 0

i dlatego miedzy innymi ten burdel na kółkach zwany kościołem stacza się powoli na dno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Turquoise94
-1 / 1

Od kiedy gumki uszkadzają organizm

Odpowiedz Komentuj obrazkiem