Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
+
170 201
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
O Obiektywny1
0 / 4

@fissiu Wyborca pisu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Amon666
0 / 0

Skoro wyborca PiSu to morda powinna bardziej przypominać bąkiewicza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 0

@Obiektywny1 jednak wydawałoby się, że nick do czegoś zobowiązuje:p wiem tylko odpowiadasz ;)

@Houston2504 często jest tak, że przekraczając pewną granicę stajesz się tym z czym walczysz. Jak przejrzeć podobną "sztukę" to schemat jest ten sam ma wzbudzić odpowiednie emocje i odczłowieczyć drugą stronę, przy czym to wsztko jest pod płaszczykiem szczytnych intencji, dobra narodu, dobra społeczeństwa, dobra jakieś grupy społecznej. Najbardziej jaskrawym przykładem były obrazki przedstawiające Żydów w III rzeszy. U nas zresztą to samo robiło się na plakatach antybolszewickich, jest to zwykła propaganda grająca na najniższych instynktach, prosta ale wciąż to działa i stosuje je każda skrajna strona, pod tym względem przysłowiowy "skrajny prawak czy lewak" nie wiele się różni od siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 września 2022 o 23:12

avatar belzeq
-1 / 1

@fissiu Raczej Orban...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Houston2504
+3 / 19

Zabawne, że w swoim zacietrzewieniu jesteś dokładnie taki sam jak ci których krytykujesz. To już dawno przekroczyło pokazywanie błędów i zmieniło się w obsesję godną twojego znienawidzonego katotalibanu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F konto usunięte
-3 / 15

@Houston2504 Bo to jest Ateotalib.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
-1 / 7

Nie będę orginalny, ale zapytam. Czy te prześladowania kościoła są teraz z tobą w pokoju?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Houston2504
0 / 2

@Maras78 masz racje, jesteś mało oryginalny. Jeśli robisz 50 demotów dziennie na jakiś temat to konstruktywna krytyka czy bicie piany i fanatyzm?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Docent_Deptula
-3 / 9

HaHa, typowy polonokatolik żyjący na wolności: Wyraźnie zauważalna małych rozmiarów mózgoczaszka. To chyba jedyny znany ludzkości gatunek, którego wymarcie będzie mieć pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
+2 / 2

@Docent_Deptula taki całkiem do Urbana podobny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+4 / 6

Zawsze trafi się grupka baranów/nic potrafiących zszargać i ośmieszyć nawet najpiękniejszą ideę. Co jest złego w patriotyzmie, katolicyzmie czy nawet ... feminizmie, gdyby nie trafiały się osoby wypaczające cały sens zagadnienia. Np. obecnie ktoś zdrowo myślący jest przeciwny prawom wyborczym dla kobiet, dostępem do wszystkich zawodów czy szkolnictwa? Dopiero od niedawna (względnie) zaczęły się pojawiać osobniczki na widok których chcę przejść na drugą stronę ulicy.
W katolicyzmie było od groma ludzi wycierających sobie gęby imieniem Boga. Polski patriotyzm zaczyna się kojarzyć z bezmózgim "dresiarzem Sebą" nienawidzącym wszystkich innych niż on i jemu podobni - ogólnie słowem patriotyzm zwykli sobie wycierać d* różnej maści nacjonaliści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem