Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
70 79
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar YszamanY
0 / 10

antysystemowcy mają to w du**e ,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 września 2022 o 20:43

avatar YszamanY
+1 / 5

@fissiu nie gamoniu, te socjalne dodatki mają ograniczyć zużycie prądu bo skoro nie ma węgla ludzie zaczną grzać w domu elektrycznie ,a to pokaże jak pis zapomniał o polskiej energetyce , mają pokazać ciemnemu ludowi że pis o nich dba by wciskać takim jak ty kity , jak to było źle za PO bo oni nie musieli rzucać socjalem,z prostej przyczyny bo za Tuska nie było takiego burdelu a jednak dla wielu gamoni rządy Tuska to było piekło

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 września 2022 o 22:50

avatar koszmarek66
+1 / 3

@fissiu Wrócą do niektórych, głównie nie tych co je płacili, i nie w całości. Ja jednak wolę prawa rynku. Im bardziej się im przeszkadza tym zwykły człowiek więcej traci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Speerek_Jagodowy
-2 / 2

Zasługujecie na to! Polaczek myśl sobie że może postawić krzyżyk na karcie i dalej radośnie zataczać się po ulicy bo państwo mu da. Niestety dla tej położonej między Karpatami a Bałtykiem społeczności bandycko-żebraczej, a stety dla normalnych narodów, wybory mają swoje konsekwencje. Państwa sezonowe upadają, a ludy bez przywódców i kultury znikają pod naporem tych silniejszych, lepiej zorganizowanych. Historia musiała bardzo sobie w polaczkach upodobać, bo dała im wiele razy niewiarygodne szanse na wzrost, ale ci jak to przystało na barbarzyńców woleli pławić się we własnej małostkowości niż podjąć jakkolwiek wysiłek cywilizacyjny. Może wreszcie ta ponura farsa się skończy, bo państwo stoi u progu bankructwa, terytorium zasiedlają narody rzutkie i zwarte, a dotychczas wegetująca na tym obszarze społeczność liczebnie się zwija. Także wygląda to bardzo optymistycznie, może nawet w perspektywie najbliższych stu lat słowo "polak" pozostanie używane tylko w podręcznikach historii i powiedzonkach mających oddać bezmiar głupoty i marnotrawstwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
+1 / 1

Wyborcy PiS.. U się nie martwią cenami paliwa BO nie jadą do roboty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem