Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
od ~KevinSamWPolsce
+
14 28
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J Jacek83218
-2 / 8

Trochę zinterpretowaliście jej słowa jak chcieliście. A tu cala szopka jest o to żeby zagraniczni inwestorzy mieli w każdym kraju UE pewność bezstronności sądów w razie jakichkolwiek sporów prawnych. Nie my, szare ludziki a przedsiębiorcy w ramach swobodnego przepływu usług i pieniądza. Jeżeli jest ryzyko że ten nowy włoski rząd odwali podobny cyrk jak w Polsce i na Węgrzech to ona musi makaroniarzy przed tym przestrzec... dla przedsiębiorców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+3 / 3

Europa, Niemcy po traumie IIWŚ tak bardzo bali się faszyzmu (choć nasizm i faszyzm sam w sobie był hybrydą polityczną ani kapitalizm ani komunizm) wiec odchodziła na lewo. Niestety im władza dostaje większe poparcie tym bardziej dąży do konformizmu w społeczeństwie. Dlatego tak rzeczywiście tak się z czasem dzieję, że nawet w imię tolerancji i wolności starać się będzie zniszczyć wsztko co inne.
Niestety w drugą stronę działa to dokładnie tak samo.
Dlatego każdą władzę traktować z buta, zmieniać. Tak by panował względny balans nic tak nie deprawuje ludzi władzy jak poczucie nieomylności, które dają im bezrefleksyjni wyborcy ciągle ich popierający, kiedy wiedzą, że nie muszą się już starać tylko mają armię ślepców za sobą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+2 / 6

I tyle z tego zrozumiałeś? A nie chodzi przypadkiem o to, żeby wybrany rząd był praworządny, respektował międzynarodowe umowy i partnerów politycznych. Nie prześladował tych, którzy się mu sprzeciwiają? Popatrz na to co mamy w kraju, jak wyglądają rządy prawicowych nacjonalistów. Poparz jak to wygląda na Węgrzech. Za chwilę ten sam cyrk będzie we Włoszech. A to podkopuje stabilność UE i jest na rękę putinowi. Jeśli budowana przez tyle lat stabilność się posypie, to wszyscy na tym stracą. Popatrz jak sypie się nasza gospodarka, bo władzę przejęli pisowcy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 września 2022 o 22:35

avatar YszamanY
+1 / 3

słabo z twoim rozumem jeżeli tylko tyle zrozumiałeś , żadnego wyciąga wniosków z historii ? więc twierdzisz że jak robił hitler to dobre było ? jak robi pis i orban - to dobre jest ? stalin to też twój idol ? i putin ? niby tak chciała zmanipulowana większość -ja mam jedno pytanie- gdzie wy wszyscy, tobie podobni zgubiliście rozum ? jeden @Obyczajowy "w dupie mam wasze prawa wyborcze." drugi @swosek"A jaki to wybór Trzaskowski - Duda.... żaden, i w tym problem", trzeci
@fissiu "Nie nie mam innej propozycji niestety , dlatego nie biorę już dawno udziału w wyborach." i kolejny gamoń @ ~KevinSamWPolsce - nie rozumiem praw demokracji, idol hitlera i stalina ,wielbiciel putinowskiej "demokracji" .Polska to stan umysłu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 września 2022 o 22:42